DressLink.com

Kupony rabatowe DressLink.com

Najnowsze kupony promocyjne na sklep odzieżowy DressLink.com kuponów, kody rabatowe, okazje i promocje. Jest to sklep internetowy dla kobiet, które dostarczane na całym świecie ubrania, torebki, buty, akcesoria, produkty do pielęgnacji i urody.

10 Kupony i oferty

Ten sklep internetowy jest jednym z najczęściej używanych przez kobiety w Polsce, gdy chcesz zamówić odzież online w bardzo dobrej cenie, a także bardzo dobrej jakości.

Płatność za zamówione produkty na DressLink można dokonać poprzez:

1. PayPal (najbezpieczniejszy i zalecana metoda płatności dla każdej strony)

2. karty debetowej lub kredytowej, można użyć dowolnej karty bankowe z dowolnego banku w Polsce (prawie wszystkie karty Visa, MasterCard, American Express i Visa Electron działa płacić w internecie)

3. Przelew - to najdroższy wariant płatności, ponieważ pieniądze muszą być wysyłane z Europy do HSBC Bank Hong Kongu i płatności w USD przeprowadzonych w Europie mają opłatę nadal bardzo wysokie.

Dostawa zamówionych produktów z Dress Link do Polski można zrobić kilkoma sposobami:

1. Standardowa wysyłka (pakiet przechodzi przez Royal Mail), a to trwa około 15-25 dni roboczych (bardzo rzadko można dostać nawet do 60 dni późno)

2. Przyśpieszająca Dostawa: przez cały post pochodzi z opakowania, ale w ogóle coś nadchodzi szybciej niż po poprzedniej metody.

3. ekspresowe Shipiping jest to przez że paczka dotrze kurierem (DHL, FedEx lub TNT) to najszybszy wariant (od 3 do 6 dni roboczych) i zaleca się, aby po wybraniu tej opcji, aby skontaktować się z obsługą sklepu adres e-mail @ dresslink.com i zapytać, jaka jest wartość produktów zgłoszonych przez DressLink kuriera (zazwyczaj do uiszczenia opłat celnych niższa, jak to możliwe w Polsce, w sklepach internetowych w Chinach i Hong Kongu deklarują ilości znacznie, znacznie niższa od rzeczywistej wartości). Tak, wiele razy, aby wybrać wysyłanie kurierem bez słupka może oznaczać redukcję kosztów, a nie z opłat celnych.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
22 październik 2019

Inne podobne sklepy

Jak używać DressLink.com kod rabatowy?

Aby skorzystać z kuponu lub załączników kod mody magazynu internetowego DressLink trzeba wykonać następujące czynności:

1. Zobacz swój koszyk i naciśnij przycisk kasie. Jeśli masz już konto na DressLink.com wprowadzić nazwę użytkownika i hasło, jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie musisz się zarejestrować aby móc złożyć zamówienie i wykorzystać kupon.

2. Po zakończeniu adres dostawy należy wybrać metodę wysyłki (Standardowa wysyłka, przyspieszone Shipping Lub Ekspresowa wysyłka)

3. Wybierz metodę, z którą chcesz zapłacić (PayPal, karta kredytowa, płatność lub lokalny przesyłaj drutu).

4. W przypadku gdy mówi Wybierz kupon sprawdzić Wprowadź kupon i indroduceti zniżki kupon, który można dostać od nas na miejscu

5. Naciśnij przycisk Zastosuj, aby mieć obniżenie oferowanego przez tego kodu promocyjnego.

Warto wiedzieć, że w ogóle, produkty, które są już zdyskontowane nie można zastosować kod rabatowy. Jednakże, nawet jeśli normalnie nie można zastosować, polecam wypróbować kilka kodów promocyjnych, bo czasami naprawdę działa, nawet jeśli nie do całego zamówienia, ale tylko częściowo, produkty, które nie są już w innych ofert i promocji DressLink. Znacznie sukces!