TripAdvisor Kupony i kody promocyjne

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponCiesz się kodem promocyjnym na TripAdvisor.com: 9% zniżki02 grudzień
KuponKod kuponu na TripAdvisor.com: 5% zniżki21 listopad
KuponKod promocyjny dla TripAdvisor.com: 30% zniżki25 wrzesień
KuponWeź 5% kod promocyjny dla TripAdvisor.com02 październik

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co ma do zaoferowania TripAdvisor

TripAdvisor to platforma internetowa stworzona przez Matta Goldberga, który miał pomysł, aby zaprezentować łatwy i prosty sposób współpracy z ludźmi w poszukiwaniu i planowaniu podróży, czy to na wakacje, dla rodziny, w interesach lub dla przyjemności, w których mogą zlokalizować z różnych opcji, aby zarezerwować bilety lotnicze, ląd, zakwaterowanie, między innymi, z których można uzyskać z różnych cen, które są dostosowane do potrzeb klienta.

Platforma internetowa TripAdvisor jest dostępna w 22 różnych językach, co ułatwia każdemu użytkownikowi znalezienie zakwaterowania, biletów lotniczych, restauracji, rejsów, wypożyczalni samochodów, wypożyczalni wakacyjnych i rzeczy do zrobienia podczas podróży i/lub wakacji.

W jaki sposób TripAdvisor wysyła zarezerwowane bilety?

Bilety zarezerwowane na platformie internetowej TripAdvisor są wysyłane online drogą elektroniczną na adres e-mail, za pomocą którego dokonano rejestracji i/lub płatności za usługę.

Jakie zniżki oferuje TripAdvisor?

Wśród zniżek dostępnych w TripAdvisor są:

30% zniżki na rezerwacje hotelowe.

10% zniżki na zajęcia, wycieczki i atrakcje.

Metody płatności na TripAdvisor

Metody płatności akceptowane na stronie TripAdvisor obejmują karty Visa, MasterCard, JCB, American Express, Discover, Diners Club i PayPal.

Jak długo trwa dostawa biletów zamówionych na stronie TripAdvisor?

W TripAdvisor dostarczenie biletu w serwisie, w którym dokonuję rezerwacji, szacowane jest na maksymalnie 30 minut od momentu potwierdzenia płatności.

Kupony rabatowe aktualnie dostępne na TripAdvisor

Kupony rabatowe aktualnie dostępne na TripAdvisor to:

10% zniżki przy kasie przy użyciu kodu DEALSPOTR10

5% zniżki przy kasie na dowolną z ich kategorii przy użyciu kodu WETHRIFT5

8% ekskluzywnej zniżki przy użyciu kodu CPC8

10% dodatkowej zniżki na rezerwacje hotelowe przy użyciu kodu EXTRA10

Obsługa klienta TripAdvisor

Obsługa klienta dostępna na TripAdvisor odbywa się za pośrednictwem połączenia telefonicznego pod numerem 17818005000.

Korzyści z wykorzystania kuponu TripAdvisor

Korzyści z wykorzystania kuponu rabatowego w TripAdvisor to przede wszystkim oszczędności, które klienci mogą znaleźć w momencie płatności za wybraną usługę, oszczędność ta pozwala na zakup innej usługi, a także dodatkowego dnia pobytu.

Jak mogę anulować wybraną usługę w TripAdvisor?

Aby anulować wybraną usługę w TripAdvisor, klient musi zalogować się na swoje konto i przejść do zakładki rezerwacji, gdzie znajdzie instrukcje, których należy przestrzegać w procesie, istnieją bezpłatne anulacje i inne z dopłatami, to samo może się różnić w zależności od usługi i obiektu, tj. linii lotniczej, hotelu, między innymi, zaleca się dokonanie anulowania z jednodniowym wyprzedzeniem.

Ekskluzywny kupon dla nowych kupujących w TripAdvisor

Nowi nabywcy TripAdvisor mogą cieszyć się rezerwacją, korzystając ze wszystkich promocji dostępnych na platformie, które mogą obejmować między innymi rabaty, oferty i kupony.

TripAdvisor w sieciach społecznościowych

W sieciach społecznościowych klienci TripAdvisor mogą znaleźć wszystkie wiadomości dostępne w ich miejscach docelowych oraz wszystkie świadczone usługi, a także między innymi kulturę, gastronomię lub ich oferty i dostępne rabaty.

X (Twitter)
Facebook
Instagram
YouTube

Maksymalna zniżka oferowana przez TripAdvisor dla kupujących

Jako maksymalny rabat dostępny na TripAdvisor kupujący mogą znaleźć 30% zniżki.

Kupon TripAdvisor na subskrypcję biuletynu

Dla tych, którzy subskrybują biuletyn TripAdvisor, możesz subskrybować i być na bieżąco z powiadomieniami dotyczącymi ich ekskluzywnych ofert i dostępnych promocji, a także wiadomości o ich atrakcyjnych miejscach docelowych i lokalizacjach.

Portale turystyczne podobne do TripAdvisor

Klienci TripAdvisor mogą odwiedzić kilka podobnych sklepów, które oferują podobne usługi, niektóre z nich mogą być Booking.com, Expedia.com, Airbnb.com.

Kupony TripAdvisor na Czarny piątek

W TripAdvisor podczas zniżek w Czarny piątek klienci mogą znaleźć najlepsze oferty i rabaty dostępne w tym dniu, które mogą wynosić do 70%, dzięki którym mogą dokonywać wczesnych rezerwacji i oszczędzać, a także znaleźć specjalne kupony sprzedaży do 10%.

Kupony TripAdvisor na 11.11

Wśród rabatów dostępnych w TripAdvisor w listopadzie są rabaty 11.11, na ten dzień dostępne są doskonałe promocje wśród atrakcji i rezerwacji zakwaterowania, w dniu, w którym można znaleźć rabaty do 60% plus dodatkowy kupon rabatowy 10% na koniec zakupu.

Kupony TripAdvisor na Cyberponiedziałek

Jednym z najważniejszych świąt wyprzedażowych dla TripAdvisor są rabaty wyprzedażowe Cyber Monday na tę datę znajdują się największe rabaty w ciągu roku, w tym dniu można dokonać rezerwacji biletów i zakwaterowania z wyprzedzeniem, z którego można zarezerwować zasłużone wakacje i zaoszczędzić te rabaty mogą wynosić do 80%, plus dodatkowe kupony od 5%.

Kupony świąteczne TripAdvisor

W grudniu obchodzimy święta Bożego Narodzenia, dlatego w TripAdvisor znajdziesz przystępne ceny na wszystkie dostępne usługi, z których możesz znaleźć niesamowite oferty i dobre rabaty, które mogą wynosić do 50% i kupony dostępne do 15%.

Aplikacja mobilna TripAdvisor na iPhone'a i Androida

TripAdvisor posiada aplikację mobilną dostępną na iPhone'a i Androida, z której możesz dokonywać rezerwacji gdziekolwiek jesteś.

Najlepsze miejsca docelowe w TripAdvisor

Najlepsze miejsca docelowe w TripAdvisor to:

Dubaj
Bali
Londyn
Rzym
Paryż
Cancun
Kreta
Marrakesz
Dominikana
Stambuł
Playa del Carmen
Barcelona
Nowe Delhi
Hurghada
Madryt
Phuket
Hanoi
Kair
Florencja
Lizbona
Edynburg
Bangkok
Nowy Jork
Doha
Rio de Janeiro

 

 

Gdzie wpisać kupon rabatowy w TRIPADVISOR.COM?

W TRIPADVISOR.COM kupon rabatowy można wpisać w momencie płatności za usługę w polu, które jest dostępne dla tego procesu.

Czy mogę zapłacić na TRIPADVISOR.COM za pomocą PayPal?

TRIPADVISOR.COM akceptuje PayPal jako metodę płatności.

Czy TRIPADVISOR.COM oferuje darmową wysyłkę?

TRIPADVISOR.COM wystawia bilety bezpłatnie, ponieważ są one dostarczane elektronicznie online.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
14 czerwiec 2024
TripAdvisor.com Kody rabatowe

Specjalne promocje i kupony na TripAdvisor

TripAdvisor ma najlepsze kupony i promocje dostępne dla swoich klientów, dzięki którym mogą zaoszczędzić pieniądze podczas dokonywania rezerwacji, szczególnie w specjalnych terminach.

TripAdvisor.com  Kupony

Inne podobne sklepy