FlixBus Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansKupon promocyjny FlixBus na pierwszą rezerwację za pośrednictwem aplikacji mobilnej09 listopad
AwansPromo w FLIXBUS.com: 20% zniżki pierwsze zamówienie e-mail zarejestruj się07 grudzień
KuponFLIXBUS.com kod promocyjny: 50% zniżki25 listopad
KuponFLIXBUS.com kod promocyjny13 listopad

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co FLIXBUS sprzedaje w Polsce

FLIXBUS jest postrzegana jako firma transportowa, która zmieniła sposób podróżowania od 2013 roku, założona w Monachium w Niemczech przez trzech młodych przedsiębiorców, którzy chcieli unowocześnić sposób podróżowania, umożliwiając w ten sposób swoim użytkownikom odkrywanie całej Europy, ponieważ oferuje stały rozwój jej tras, w których podróżujesz wygodnie i bezpiecznie, w których możesz swobodnie podróżować i odkrywać ponad 2500 miast w 34 krajach europejskich, będących największą siecią w całej Europie

FLIXBUS zabierze Cię tam, gdzie chcesz, czy to na wakacje, na odpoczynek, czy na przygodę, lub jeśli wolisz wypad, czy to przez Holandię, Francję, Włochy, Niemcy, Portugalię, Węgry lub Chorwację i wiele innych krajów. Jej głównym celem jest zawsze oferowanie przyjemnej i ekonomicznej, komfortowej usługi swoim klientom, aby mogli cieszyć się wyjątkową i ciekawą podróżą, ponieważ możesz mieć dostęp do gniazdek, wygodnych siedzeń, oglądać filmy i, co najważniejsze, Wi-Fi, aby zawsze być w kontakcie. Posiada również przekąski i napoje, a także system śledzenia GPS dla swoich autobusów.

FLIXBUS przyczynia się również do dbałości o środowisko, ponieważ jest zielonym i inteligentnym środkiem transportu i najbardziej ekologicznym, jaki istnieje w Europie, posiada również innowacje technologiczne, ponieważ posiada APLIKACJĘ, w której można dokonać rezerwacji i emisji Twoje bilety lub bilety. FLIXBUS działa i współpracuje z małymi regionalnymi MŚP, łącząc innowacyjność, energię i siłę start-upów tworząc międzynarodową markę, wszystko to dzięki planowaniu tras i dynamicznej pracy, zawsze oferując najlepsze oferty, będąc numerem jeden w Europie.

FLIXBUS pozwala cieszyć się naturą, ponieważ zabierze Cię do najpopularniejszych miejsc, takich jak Porto, Lizbona, Madryt, Paryż, Barcelona, ​​Florencja, Piza, Budapeszt, Wiedeń, Santiago de Compostela, możesz również odkryć destynacje do jazdy na nartach lub najbardziej charakterystyczne parki rozrywki, jak również najlepsze plaże lub najlepsze nocne miejsca lub jeśli wolisz wiedzieć o sztuce, architekturze, jedzeniu lub egzotycznych miejscach, takich jak ogrody zoologiczne, wystarczy wybrać miejsce docelowe i FLIXBUS .COM zabierze Cię tam, gdzie chcesz.

Jak wysyłany jest bilet FLIXBUS?

We FLIXBUS otrzymasz bilet lub bilet automatycznie na swój e-mail, po potwierdzeniu płatności, w tym celu możesz sprawdzić swoją skrzynkę odbiorczą lub być może otrzymałeś go w folderze śmieci lub spamu na To otrzymasz pdf, tak nie musisz go drukować, możesz go również mieć z kodem QR z aplikacji mobilnej.

Jakie rabaty oferuje FLIXBUS Poland?

We FLIXBUS zniżki są różne dla każdego z krajów, w których działa, wśród których możemy wymienić niektóre z jego zniżek, są zniżki dla studentów, zniżki dla nieletnich, dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej i dla seniorów, dla każdego z te opcje należy przedstawić weryfikującą akredytację.

Metody płatności we FLIXBUS Polska

Na FLIXBUS oferują swoim klientom różne metody płatności, wśród nich możesz to zrobić za pomocą kart kredytowych Visa lub MasterCard, American Express, JCB, Discover, Bancontact / Mister Cash, Diners Club, Carte Bancaire lub również przez PayPal lub Google Konta płatnicze lub, jeśli wolisz, przez Postfinance.
  
 

Ile czasu zajmuje dotarcie biletu zakupionego na FLIXBUS?

Po potwierdzeniu płatności za bilet lub bilet otrzymasz e-mailem w czasie nie dłuższym niż 15 minut lub za pośrednictwem aplikacji z aplikacji mobilnej otrzymasz kod QR.

Kupony aktualnie dostępne na FLIXBUS Polska

Nawet jeśli kupony promocyjne FLIXBUS nie są obecnie dostępne, oto niektóre z najnowszych dostępnych ofert:

Dodaj swój rower za jedyne 10 €
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty i kupony z FLIXBUS
Korzystaj z bezpłatnego Wi-Fi podczas podróży z FLIXBUS
Pobierz aplikację mobilną FLIXBUS za darmo
Podróżuj do Europy za jedyne 5 € za bilet autobusowy

Obsługa Klienta FLIXBUS Polska

We FLIXBUS możesz skontaktować się z obsługą klienta pod numerem +34919010632 lub jeśli wolisz, możesz to zrobić wypełniając formularz z ich strony, w którym musisz podać pewne informacje, w tym swój adres e-mail i numer telefonu, pod którym będziesz później otrzymując odpowiedź, możesz to zrobić również za pośrednictwem czatu online.

Korzyści z korzystania z kuponu FLIXBUS w Polsce

Uzyskanie kuponów rabatowych do wykorzystania w FLIXBUS zachęca użytkowników do poznania najlepszych miejsc docelowych w miastach Europy, ponieważ możesz podróżować i cieszyć się mniejszymi wydatkami niż się spodziewałeś, a najlepszą rzeczą jest osobista satysfakcja z odbycia tej podróży, o której tak bardzo marzyłeś, a najlepsze jest to, że możesz to zrobić jako rodzina.

Czy mogę zwrócić bilet zakupiony na FLIXBUS?

Aby dokonać odwołania, możesz to zrobić do 15 minut przed planowanym odlotem, należy to zrobić za pośrednictwem stron FLIXBUS lub bezpośrednio w agencjach lub w punktach sprzedaży firm Flix.

Ekskluzywny kupon dla nowych nabywców w Polsce

Nowi klienci FLIXBUS mogą korzystać ze wszystkich korzyści związanych ze sprzedażą biletów do najbardziej ruchliwych miejsc.Kup bilet autobusowy na FLIXBUS już dziś, a podróż za jedyne 5 euro!

FLIXBUS Polska w mediach społecznościowych

W tej chwili nie ma kuponów rabatowych ze swoich sieci społecznościowych, możesz znaleźć informacje dotyczące jego użytkowników i ich miejsc docelowych.

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez FLIXBUS dla kupujących w Polsce

Obecnie FLIXBUS oferuje swoim użytkownikom jedynie zniżki na rezerwacje. Ceny za przejazd autobusem zaczynają się już od 5 euro.

Kupon FLIXBUS Poland na subskrypcję newslettera

Zapisując się do ich biuletynu, będziesz otrzymywać informacje o ich super ofertach oszczędnościowych, kuponach, loteriach, a także wskazówkach dotyczących twoich podróży. Ceny za przejazd autobusem zaczynają się już od 5 euro.

Usługi transportowe podobne do FLIXBUS

Jeśli to, czego szukasz, nie jest tym, czego oczekiwałeś, możesz odwiedzić podobne strony, na których możesz porównać ceny, mogą to być KLM, Vueling lub Booking.
                                                          

Kupony FLIXBUS Polska na CZARNY PIĄTEK

Od Czarnego Piątku, jeśli zdecydujesz się podróżować z FLIXBUS, masz najniższe ceny. Kup bilet autobusowy już dziś z FLIXBUS za jedyne 5 euro

Kupon na FLIXBUS Polska na 11.11

Od 11 listopada trwa promocja FLIXBUS: ceny biletów autobusowych za jedyne 5 euro za odcinek

Kupony promocyjne od FLIXBUS Polska na Cyber ​​Poniedziałek

Od Cyberponiedziałku masz świetną ofertę na FLIXBUS: kupon rabatowy, który oferuje bilety za jedyne 4 euro za podróż.
 

FLIXBUS Polska Kupony na Boże Narodzenie

Jeśli chcesz podróżować podczas ferii zimowych, możesz skorzystać z super zniżki od FLIXBUS. Ceny już od 5 euro za przejazdy autobusem!

Aplikacja mobilna FLIXBUS na iPhone'a i Androida

Na FLIXBUS możesz pobrać jego aplikację mobilną na iPhone'a z App Store i na Androida z Google Play, co ułatwia użytkownikom, ponieważ możesz dokonywać rezerwacji, otrzymujesz również ekskluzywne rabaty, w ten sam sposób możesz mieć bilet z Twojej aplikacji .

Jakie częste trasy są sprzedawane w sklepie internetowym FLIXBUS?

Na FLIXBUS możesz znaleźć trasy, które są częściej sprzedawane na Twoich biletach, wśród nich możemy wymienić m.in. Barcelona, ​​Madryt, Salamanca, Santander, Santiago de Compostela, Lizbona, Florencja, Paryż.

 

 

Czy FLIXBUS oferuje bezpłatne rezerwacje?

W FLIXBUS możesz dokonać rezerwacji za darmo w jednym, łatwym i prostym kroku, wystarczy wybrać trasę lub miejsce docelowe, a także datę podróży w obie strony spośród innych informacji.

Czy mogę zapłacić na FLIXBUS przez PayPal?

Spośród metod płatności, które są akceptowane w FLIXBUS, możesz to zrobić szybko i łatwo za pośrednictwem odpowiednio zweryfikowanego konta PayPal, wystarczy zacząć od zarezerwowania biletu, a następnie przejść do płatności.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy FLIXBUS?

Po wybraniu biletów na podróż musisz je zapłacić, ale przed nimi znajdziesz pole, w którym musisz podać numer kuponu, którego zamierzasz użyć.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
25 Może 2024
FlixBus Kody Rabatowe

Specjalne promocje i kupony na FLIXBUS Polska

Usługa transportu autobusowego FLIXBUS posiada comiesięczne promocje i oferty rabatowe. Najnowsze są pokazane poniżej:

Dodaj swój rower za jedyne 11 €
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty i kupony z FLIXBUS
Korzystaj z bezpłatnego Wi-Fi podczas podróży z FLIXBUS
Pobierz aplikację mobilną FLIXBUS za darmo
Podróżuj do Europy za jedyne 5 € za bilet autobusowy

FlixBus Kupony

Inne podobne sklepy