TBDress Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponDresslily.com kod rabatowy dla zamówień powyżej 109 USD: zapisz 25%01 styczeń
KuponDresslily.com kod rabatowy dla zamówień powyżej 79 USD: Zapisz 18%16 sierpień
KuponDresslily.com kod rabatowy dla zamówień powyżej 49 USD: zapisz 10%05 styczeń
Awans15% DressLily.com kod rabatowy dla nowych użytkowników10 lipiec

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja Dresslily

Produkty sprzedawane przez ten sklep internetowy odnoszą sukcesy wśród tysięcy klientów, którzy mieli z nimi kontakt, których opinie można znaleźć w dziale recenzji. Jednym z aspektów odróżniających sklep internetowy od innych firm w tym sektorze jest kategoria produktów Plus Size, w której każdy może znaleźć odpowiedni rozmiar dla tego samego rodzaju produktów. Większość osób, które wchodzą w interakcje z tym sklepem, docenia fakt, że istnieje wiele ofert, zarówno dla nowych, jak i starych klientów, w formie programów lojalnościowych, pełnych ekskluzywnych ofert.

Przydatne informacje o Dresslily

Sklep ma w sumie 4 metody dostawy, za pośrednictwem profesjonalnych systemów kurierskich lub systemu pocztowego. W zależności od wybranej metody dostawy najkrótszy czas na otrzymanie produktów może wynosić 3 dni, a najdłuższy nie może przekroczyć 25 dni. Podatek od dostawy różni się również w zależności od sposobu dostawy, ale wynosi około 2,99 USD - 5,99 USD. Ponadto zamówienia, których łączna wartość osiąga kwotę 45 USD, korzystają z bezpłatnej wysyłki, niezależnie od kraju przeznaczenia i wybranej metody dostawy. Produkty można zwrócić zgodnie z polityką zwrotów, w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia.
Płatności nie można dokonać w systemie zwrotów, tylko online, kartą kredytową lub debetową, z karty Visa, MasterCard, Discover, American Express, kart podarunkowych lub portfela Dresslily.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu Dresslily

Każdy kod kuponu Dresslily można wprowadzić tylko raz, ważny na jedną sesję zakupową. Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować ten kod z liter i / lub cyfr i dodać go do specjalnej sekcji kuponu w procesie zakupu. Po walidacji zostaniesz powiadomiony o ostatecznej cenie wraz z zastosowaną obniżką.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
25 Może 2024

Inne podobne sklepy