LATAM Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansAmeryka łacińska ostatni kupon i promocja jeśli zarejestrowałeś się jako członek03 Marsz

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Przegląd LATAM

LATAM jest oczywiście doceniany za łatwość, z jaką może oferować swoim klientom tanie loty do najbardziej odległych miejsc. Jednocześnie klienci doceniają to, że mogą planować swoje wycieczki w najdrobniejszych szczegółach, dokładnie tak, jak chcą, nawet na głównej stronie witryny, za pośrednictwem wyszukiwarki lotów. Tutaj możesz wprowadzić dane, takie jak miejsce odlotu, miejsce docelowe, datę podróży, liczbę i rodzaj pasażerów (dorośli, dzieci, noworodki) oraz klasę lotu. Aby ułatwić zarządzanie wszystkimi danymi dotyczącymi podróży, Latam ma również aplikację mobilną, w której możesz przechowywać bilety, dokumenty cyfrowe i inne potrzebne opcje, wystarczy jedno kliknięcie, z dowolnego miejsca.

Przydatne informacje o LATAM

Witryna LATAM zajmuje się wyłącznie sprzedażą biletów lotniczych w systemie cyfrowym, dlatego nie musisz odbierać ich w formacie fizycznym i nie musisz płacić dodatkowych opłat za dostawę. Anulowanie podróży można wykonać z konta klienta lub kontaktując się z obsługą klienta, w zależności od czasu pozostałego do wylotu. Płatności za usługi można dokonać wyłącznie online, przy użyciu karty debetowej lub kredytowej, wydanej przez Visa, MasterCard, Maestro, American Express lub Discover lub za pośrednictwem konta PayPal.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu LATAM

Każdy kod kuponu LATAM można wprowadzić bezpośrednio na stronie głównej witryny, a wyszukiwarka oferuje specjalne miejsce. W ten sposób możesz uzyskać jasny obraz ceny biletów.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy