CASETiFY Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kupon5 $CASETIFY kod rabatowy + darmowa dostawa03 luty
KuponRabat 20 $na CASETIFY.com z tym kuponem22 lipiec

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja Casetify

Działalność sklepu internetowego Casetify rozpoczęła się od sprzedaży pokrowców o wysokim stopniu odporności na telefony komórkowe. Z czasem stylizowali wygląd okładek, które stały się coraz bardziej różnorodne i piękne. Następnie zakres produktów poszerzył się i nastąpiła ekspansja na inne urządzenia elektroniczne, co również wymaga skutecznych rozwiązań w zakresie ochrony przed wypadkami. Teraz możesz znaleźć w tym sklepie internetowym walizki, naklejki, tafle szkła i paski do smartwatcha, laptopów i iPadów. Gama produktów dedykowana jest do produktów Apple i Samsung, zwłaszcza serii Galaxy.

Przydatne informacje o Casetify

Sklep ma bardzo dużą sieć współpracy, dlatego możesz znaleźć te produkty w innych sklepach. Aby jednak uzyskać jak najskuteczniejsze okładki, musisz je kupić na oficjalnej stronie, gdzie dostawa odbywa się za granicą. Średni czas dostawy jest obliczany zgodnie z wybraną metodą dostawy i krajem przeznaczenia produktów, przy czym czas oczekiwania wynosi od 5 do 23 dni roboczych. Zwrot produktów należy podać zespołowi sklepu, podając powód. Jeśli problem zostanie rozwiązany, zyskasz 50% zwrotu z inwestycji. Żądanie zwrotu należy skierować do działu obsługi klienta w ciągu 10 dni od otrzymania produktów. Płatności są dokonywane bezpiecznie za pośrednictwem systemu online, przy czym większość kart kredytowych lub debetowych jest akceptowana, a także PayPal.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu Casetify

Każdy kod kuponu Casetify ma specjalnie utworzone miejsce, które można wprowadzić po skopiowaniu. Jest obecny na końcu procesu zamówienia, gdy wybrana jest metoda płatności. Następnie kod promocyjny zostanie zarejestrowany i zastosowana zostanie zniżka.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy