iHerb Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kupon10% kod promocyjny na iHerb do zamówienia08 czerwiec

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Przegląd iHerb

Sklep internetowy zajmuje się sprzedażą produktów poświęconych na rynku medycyny alternatywnej, które zostały dokładnie przetestowane i posiadają wszystkie niezbędne akredytacje. W sklepie znajdziesz te, których szukasz, w ponad 30 000 produktów, odpowiednich w zależności od rodzaju i potrzeb skóry, zabiegów chwilowych lub długotrwałych.

Najpopularniejsze produkty to suplementy sportowe, witaminy, probiotyki, olejki eteryczne, zioła, produkty do kąpieli i pod prysznic, produkty do pielęgnacji ciała i włosów, zabiegi kosmetyczne, białka, napoje, płatki zbożowe, orzechy i nasiona dla zdrowej diety, akcesoria, zabiegi i witaminy dla dzieci. Możesz nawet znaleźć cały dział poświęcony zwierzętom domowym, ponieważ potrzebują one również zdrowego stylu życia.

W witrynie można wyszukiwać produkty według składników, typologii problemów, a nawet sposobu administrowania. Będąc tak różnorodną gamą produktów, zespół obsługi klienta sklepu będzie dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc w każdej sprawie.

Przydatne informacje o iHerb

Sklep oferuje 2 metody dostawy, obsługiwane przez DHL i UPS: ekspresowe, z szacowanym czasem dostawy wynoszącym 2-4 dni oraz pocztą, których dostarczenie może potrwać do 4 tygodni. Zwrot produktów jest bezpłatny dla każdego zamówienia w ciągu 60 dni. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić formularz zwrotu, w którym określisz przyczynę zwrotu. Akceptowane metody płatności są wyłącznie online, przyjmując większość kart kredytowych i debetowych, takich jak Visa, MasterCard, Maestro, American Express, a także za pośrednictwem konta PayPal. Do nich dodano Discover i JCB.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu iHerb

Dowolny kod kuponu iHerb służy do jednorazowego użytku i nie można jednocześnie używać wielu kodów, dlatego na koncie klienta nie ma opcji zapisania kodów promocyjnych. Rabat należy wprowadzić na stronie zakończenia zakupu, po prawej stronie okna kuponu, i zostanie on obliczony przed potwierdzeniem płatności.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy