Movavi Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kupon50% zniżki kod do edytora wideo Movavi 10 kwiecień
Kupon30% eksportu kupon rabatowy na wszystkie oprogramowanie13 Marsz
Kupon30% eksportu kupon rabatowy na wszystkie oprogramowanie13 Marsz
Kupon30% eksportu kupon rabatowy na wszystkie oprogramowanie13 Marsz

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Przegląd Movavi

Aplikacja pozwala na szybką konwersję wszystkich aspektów związanych z wideo, od ruchu, na audio i zdjęcia. Movavi może zachować oryginalną jakość obrazów, nawet jeśli jest to HD lub Ultra HD. Ponadto może obsługiwać ponad 180 rodzajów formatów wideo, audio lub obrazów, umożliwiając ich konwersję, dzięki czemu masz dynamikę. W ramach tej aplikacji masz również narzędzia do nagrywania ekranu, który ma wbudowaną możliwość nagrywania przez mikrofon, ale także kamerę internetową. Kolejną korzyścią jest to, że możesz tworzyć profesjonalne prezentacje, płyty CD i digitalizować swoje stare skrzynki rodzinne, a następnie dystrybuować je w pełnej sieci aplikacji społecznościowych.

Przydatne informacje o Movavi

Movavi pomyślał o swoich klientach przy tworzeniu aplikacji i dołożył wszelkich starań, aby mogła być używana przez dużą publiczność. Tak więc obsługiwane są systemy Windows XP, Vista, 7.8 i 10, wraz z jego aktualizacjami. Wymaga procesorów Intel, AMD lub dwurdzeniowych o częstotliwości co najmniej 1,5 GHz. Jeśli chodzi o kartę wideo, musi ona być nieco bardziej wydajna, ponieważ mówimy o edycji wideo. Potrzebujesz NVIDIA GeForce seria 8, Intel HD Graphics 2000, AMD Radeon R600 lub nowszych modeli. Aby efektywnie korzystać z aplikacji, musisz mieć ekran o rozdzielczości co najmniej 1280 x 768, a gałąź powinna mieć 512 MB dla Windows XP i Vista i co najmniej 2 GB dla pozostałych wersji.

Płatności można dokonać wyłącznie w systemie online, wprowadzając kartę debetową lub kredytową, wydaną przez Visa, MasterCard, Maestro, American Express lub Paypal.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu Movavi

Kod kuponu Movavi należy skopiować z miejsca przeznaczenia i można go wprowadzić na stronie internetowej sklepu internetowego. Ten krok odbywa się przy wyborze metody płatności, w której masz specjalne miejsce na kupon. Po wprowadzeniu weryfikacja zostanie przeprowadzona automatycznie, jeśli kod będzie ważny, a zostanie wyświetlona ostateczna cena do zapłaty, z zastosowaną zniżką.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy