ROMWE Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansDarmowa Wysyłka na romwe.com29 lipiec
AwansDarmowa wysyłka ekspresowa06 lipiec

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja ROMWE

Sklep uplasował się wśród preferencji klientów dzięki wyjątkowości sprzedawanych przez niego produktów, o dziwnych modelach, ale pięknych i dopasowanych do najnowszych trendów mody. Również jakość produktów jest gwarantowana przez tysiące zadowolonych klientów, których opinie można znaleźć na dziesiątkach stron recenzji sklepu. Jakość i wygląd produktów są dobrze podkreślone dzięki obrazom zastosowanym w prezentacji produktów. Ubrania tutaj nadają się zarówno na specjalne okazje, gdy wymagany jest elegancki strój, jak i do codziennego życia, gdzie odpowiednie są stroje codzienne, a nawet sportowe. Mniej przyjemnym aspektem zakupów tego sklepu jest to, że będziesz musiał uiścić dodatkową opłatę za zwrócone produkty, jeśli nie będą ci dziękować lub nie pasują do twojego rozmiaru.

Przydatne informacje o ROMWE

Produkty mogą być transportowane bezpłatnie, zgodnie z 2 metodami dostawy, z czasem dostawy 3-7 dni lub 7-15 dni. Całkowita wartość zamówienia musi wynosić 129 USD, odpowiednio 89 USD, aby uniknąć podatku od wysyłki. W przeciwnym razie będziesz musiał uiścić dodatkową opłatę w wysokości 4,99 USD lub 12,99 USD, w zależności od wybranej metody dostawy. Sklep oferuje swoim klientom hojną politykę zwrotów, która akceptuje zwrot produktów w ciągu 60 dni od ich otrzymania.

Będąc sklepem internetowym, płatność dokonywana jest w ten sam sposób, bez możliwości korzystania z metody płatności gotówką. W związku z tym akceptowane są karty kredytowe Visa, MasterCard, Discover i JCB.

Informacje na temat korzystania z kodu promocyjnego ROMWE

Kod kuponu ROMWE może być użyty tylko raz, jest ważny na jedno zamówienie. Należy go wpisać w specjalnej sekcji strony zakupu, gdzie zostanie obliczona i zastosowana wartość rabatu. Od tego momentu nie musisz podejmować żadnych dalszych działań, ponieważ proces jest zautomatyzowany i zostanie wyświetlona ostateczna cena do zapłaty.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy