Antonioli Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kupon10% zniżki z АНТОНИОЛИ kupon na pierwsze zamówienie!30 grudzień
Kupon20% АНТОНИОЛИ kupon: zapisz 20% na FW19 punktów sprzedaży 02 luty

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja Antonioli

Sklep jest doceniany przez klientów jako prawdziwe centrum handlowe z luksusowymi produktami odzieży i obuwia dla mężczyzn i kobiet. To miejsce oferuje wydajne zakupy, dzięki szybkości i jakości. Sklep koncentruje się na produktach na specjalne okazje, z eleganckim akcentem. Jednak tutaj można również znaleźć szeroką gamę produktów codziennych, od dżinsów, t-shirtów, po trampki, a nawet plecaki. Produkty Antonioli są cenione na całym świecie, uczestnicząc w wielu prezentacjach mody w stolicach mody na świecie. Ponadto proces zakupów jest usprawniony za pośrednictwem aplikacji mobilnej, która pozwoli ci kupować produkty z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Ponadto, aby uniknąć trudności, istnieje zespół wsparcia technicznego, który będzie dostępny w systemie non-stop, aby pomóc w procesie zakupu lub odpowiedzieć na pytania.

Przydatne informacje o Antonioli

Produkty są transportowane za granicę, dlatego należy uiścić opłatę transportową w wysokości 20 euro. Jednak zamówienia, których łączna wartość osiąga 500 euro, otrzymują bezpłatną wysyłkę. Czas dostawy jest obliczany według kraju docelowego i trwa średnio 5 dni. Polityka zwrotów firmy akceptuje zwrot produktów w ciągu 14 dni od otrzymania produktów. Płatności można dokonać wyłącznie online, bez możliwości zapłaty gotówką, w systemie zwrotu pieniędzy. Sklep gwarantuje całkowite bezpieczeństwo i bezpieczeństwo w procesie wydawania. Możesz użyć karty debetowej lub kredytowej Visa, MasterCard, American Express i M Maestro. Możesz również zapłacić przelewem bankowym, Sofort Banking, PayPal i AliPay.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu Antonioli

Kod kuponu Antonioli ma określony okres ważności, którego nie można przedłużyć i można go użyć tylko raz. Można to wprowadzić w sekcji Profil konta lub na stronie realizacji zamówienia.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy