Radisson Blu Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Awans25% promocja dla RadissonBlu.com08 październik
AwansPromo dla RadissonBlu.com: do 10% zniżki dla członków rezerwacji hotelowych28 październik

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co RADISSONHOTELS sprzedaje w Polsce

RADISSONHOTELS jest wymieniany jako czwarta co do wielkości grupa hotelowa ze względu na swoją wydajność, efektywność i pojemność, ponieważ ma około 1700 hoteli w fazie rozwoju na całym świecie, z dziewięcioma markami dostępnymi na pięciu kontynentach: Radisson, Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson Red, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn Radisson, Country Inn Suites, Prizeotel.

Od samego początku celem RADISSONHOTELS było świadczenie wysokiej jakości usług, aby goście byli zadowoleni z komfortowych i gościnnych doświadczeń w każdym z odwiedzanych obiektów, co pozwala im czuć się usatysfakcjonowanym i pragną ponownie odwiedzić te miejsca.

RADISSONHOTELS sprzedaje swoim klientom wytworne i przyjemne pokoje, aby ich pobyt był zadowalający, oprócz urokliwych przyjemności restauracji i barów, przestrzeni zewnętrznych, sal eventowych, sal gimnastycznych, basenów m.in. w każdej z rajskich destynacji prezentowanych w sieci, którymi mogą być m.in. Dubaj, Paryż, Stambuł, Londyn, Sydney, Sztokholm, Amsterdam, Dublin, Kapsztad, Abu Dhabi, Johannesburg.

Jak dokonać rezerwacji w RADISSONHOTELS?

RADISSONHOTELS dostarcza potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania za pośrednictwem wiadomości e-mail, która jest wysyłana na zarejestrowany adres e-mail podczas procesu płatności.

Jakie rabaty oferuje RADISSONHOTELS Poland?

RADISSONHOTELS umieszcza kategorię ofert dostępnych dla wygody swoich klientów, gdzie mogą uzyskać dostępne oferty, promocje i rabaty, które można znaleźć od 5%, 10%, 15%, 20% i 25%.

 Metody płatności w RADISSONHOTELS Polska

Niektóre metody płatności dostępne na RADISSONHOTELS to te dokonywane za pomocą głównych kart kredytowych, takich jak Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diners Club, Union Pay, Cartie Bancarie.

Jak długo trwa rezerwacja dokonana w RADISSONHOTELS?

W szczególności w RADISSONHOTELS wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji dotrze dopiero w momencie, w którym następuje weryfikacja płatności za rezerwację.

Kupony aktualnie dostępne w RADISSONHOTELS Polska

Do 25% rabatu z kodem promocyjnym RADISSONHOTELS
Hotele Park Plaza z 25% zniżką
Oferta dnia RADISSONHOTELS: do 40% taniej
Promocja RADISSONHOTELS: Dzieci poniżej 12 roku życia gratis
Zainstaluj aplikację i zdobądź 3000 darmowych punktów RADISSONHOTELS
Kod promocyjny RADISSONHOTELS 25% zniżki

Obsługa klienta RADISSONHOTELS Polska

Aby skontaktować się z obsługą klienta RADISSONHOTELS, klienci mogą to zrobić w najwygodniejszy dla siebie sposób, gdyż posiada formularz kontaktowy lub poprzez telefon pod numer 1800370603, na stronie internetowej dla klientów można znaleźć numer telefonu dla każdy kraj.

Korzyści z korzystania z kuponu RADISSONHOTELS w Polsce

RADISSONHOTELS oferuje swoim klientom kupony rabatowe, które pozwalają im cieszyć się najważniejszą korzyścią dla klientów, jaką jest możliwość zaoszczędzenia na rezerwacjach, co pozwala im być zadowolonym z usługi w momencie płatności.

Czy mogę anulować lub zmienić rezerwację RADISSONHOTELS?

Aby anulować rezerwację w RADISSONHOTELS, klient musi skontaktować się z obsługą klienta, ponieważ może on wskazać, jaki będzie proces anulowania zgodnie z ustalonymi zasadami, co może generować dodatkowe opłaty.

Ekskluzywny kupon dla nowych kupujących w Polsce

Nowi klienci RADISSONHOTELS, którzy zarejestrują się do newslettera, otrzymają teraz 3000 punktów do wykorzystania w dowolnym hotelu w sieci RADISSONHOTELS.

RADISSONHOTELS Polska w sieciach społecznościowych

W następujących sieciach społecznościowych można znaleźć najnowsze oferty promocyjne i kody rabatowe RADISSONHOTELS:

Facebook
Instagram
Świergot
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez RADISSONHOTELS dla kupujących w Polsce

Jako maksymalny rabat klienci RADISSONHOTELS mogą znaleźć do 25% rabatu na rezerwację pobytu.

RADISSONHOTELS Polska kupon na subskrypcję newslettera

Klienci subskrybujący biuletyn RADISSONHOTELS mogą otrzymywać biuletyny informacyjne dotyczące dostępnych pakietów ofert, zniżek i promocji. Dodatkowo nowi klienci, którzy zapiszą się do newslettera, otrzymają teraz 3000 punktów do wykorzystania w dowolnym hotelu w sieci RADISSONHOTELS.

Portale rezerwacji online podobne do RADISSONHOTELS

Istnieją sklepy podobne do RADISSONHOTELS, które klienci mogą odwiedzić, gdzie znajdują podobne usługi i które mogą odwiedzić w celu porównania miejsc docelowych, ich stawek lub dostępnych ofert jednodniowych. Strony, które mogą odwiedzić, odpowiadają BeLiveHotels.com, Hilton.com, IHG .COM, Marriott.com, Booking.com.

RADISSONHOTELS Polska kupony na CZARNY PIĄTEK

Rabaty Black Friday w RADISSONHOTELS są jednymi z najbardziej wyczekiwanych przez klientów, ponieważ na ten dzień ich klienci mogą znaleźć wspaniałe pakiety rodzinne, które mogą sięgać nawet 70%.

Kupon na RADISSONHOTELS Polska na 11.11

Na RADISSONHOTELS rabaty dla singli lub 11.11 przynoszą dziś niesamowite promocje w niektórych miejscach docelowych, a także bardzo dobre rabaty do 45%.

RADISSONHOTELS Poland kupony promocyjne na Cyber ​​Poniedziałek

W przypadku zniżek w Cyberponiedziałek RADISSONHOTELS oferuje swoim klientom możliwość rezerwacji podróży do dowolnego z dostarczonych miejsc docelowych, rabaty prezentowane na ten dzień sięgają nawet 77% z dodatkowymi kuponami rabatowymi od 5%.

RADISSONHOTELS Polska Kupony na Boże Narodzenie

W grudniu RADISSONHOTELS oferuje różne dni, aby klienci mogli dokonywać rezerwacji z najlepszymi zniżkami miesiąca, które można znaleźć do 50% przez ograniczony czas w niektórych miejscach docelowych.

Aplikacja mobilna RADISSONHOTELS na iPhone i Android

RADISSONHOTELS udostępnia klientom aplikację mobilną dostępną na iPhone'a i Androida, z której można dokonywać rezerwacji z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Jakie są popularne destynacje, w których znajdują się hotele RADISSONHOTELS?

RADISSONHOTELS Resort Maldives, RADISSONHOTELS Hotel Amsterdam City Center, RADISSONHOTELS Hotel Nice, RADISSONHOTELS Hotel Nowe Delhi Paschim Vihar, RADISSONHOTELS Hotel Sopot to jedne z najbardziej znanych hoteli w sieci RADISSONHOTELS.

 

 

Czy RADISSON HOTELS oferuje bezpłatne rezerwacje?

Przesyłki z rezerwacjami RADISSONHOTELS są oferowane bezpłatnie, ponieważ są dostarczane online.

Czy mogę zapłacić w RADISSONHOTELS przez PayPal?

Niestety PayPal nie jest akceptowany jako metoda płatności w RADISSONHOTELS.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy w RADISSONHOTELS?

RADISSONHOTELS posiada na stronie dostępne pole, w którym zostanie dokonana płatność za rezerwację, aby klienci mogli wpisać numer kuponu, który pozwoli im zaoszczędzić.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
14 czerwiec 2024
RadissonBlu.com Kody rabatowe

Promocje i specjalne kupony w RADISSONHOTELS Polska

Każdego dnia RADISSONHOTELS oferuje swoim klientom oferty promocyjne i kody rabatowe. W kolejnych wierszach przedstawiamy najnowsze.

Do 25% rabatu z kodem promocyjnym RADISSONHOTELS
Hotele Park Plaza z 25% zniżką
Oferta dnia RADISSONHOTELS: do 40% taniej
Promocja RADISSONHOTELS: Dzieci poniżej 12 roku życia gratis
Zainstaluj aplikację i zdobądź 3000 darmowych punktów RADISSONHOTELS
Kod promocyjny RADISSONHOTELS 25% zniżki

RadissonBlu.com Kupony

Inne podobne sklepy