Kinguin Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponRabat 10% przy korzystaniu z tego kuponu kredytową18 grudzień
Kupon3% kod promocyjny na kartach do zamówienia dzisiejszego 20 listopad

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja Kinguin

Sklep ma jedną z najbardziej różnorodnych gam gier, obejmującą ponad 30 kategorii, aby zapewnić, że każdy znajdzie grę wideo według własnych upodobań. Do najbardziej udanych kategorii gier należą: akcja, przygoda, casual, anime, kooperacja, symulatory, bitwy, FPS, horror, wyścigi, sport i strategia. Ponadto sklep ma również całą kategorię poświęconą programom. Należą do nich Windows, licencje Office, programy zabezpieczające Internet, oprogramowanie antywirusowe i karty upominkowe iTunes.

Przydatne informacje o Kinguinie

Oprócz ofert cenowych znacznie poniżej poziomu rynkowego oferowanego przez sklep internetowy, otrzymujesz również bezpłatną pomoc techniczną na wypadek, gdybyś nie mógł zainstalować programów lub nie są one kompatybilne. Ponadto, jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, możesz skontaktować się z obsługą klienta, aby znaleźć rozwiązanie umożliwiające odzyskanie pieniędzy. Ze względu na fakt, że kupujesz produkt cyfrowy, nie będziesz musiał długo czekać na dostawę gier wideo, jak ma to miejsce w przypadku gier fizycznych. Po zaakceptowaniu płatności zakupione produkty będą natychmiast dostępne na koncie klienta lub pocztą elektroniczną za pośrednictwem kodu aktywacyjnego lub instalacyjnego.
Płatności za produkty Kinguin można dokonać wyłącznie online, przy użyciu uznanych metod bezpieczeństwa online. Większość kart kredytowych i debetowych jest akceptowana, wraz z PayPal i niektórymi metodami płatności przelewem bankowym.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu Kinguin

Kod kuponu Kinguin można znaleźć na kilku wyspecjalizowanych stronach, dlatego należy sprawdzić jego autentyczność i datę ważności, ponieważ jest on dostępny tylko do jednorazowego użytku. Kuponu nie można zapisać na koncie klienta. Ma postać kodu liter lub cyfr i może zostać wprowadzona w specjalnej sekcji podczas procesu udzielania zamówienia. Po potwierdzeniu otrzymasz ostateczną cenę z zastosowanym rabatem procentowym.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy