YESSTYLE Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kupon25% kupon rabatowy do zamówienia ДАСТИЛЬ + dodatkowy darmowa wysyłka08 lipiec
KuponZapisz 20% z tej ДАСТИЛЬ kupon + darmowa dostawa05 czerwiec

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja Yesstyle

Większość klientów, którzy dokonują zakupów w sklepie Yesstyle, docenia fakt, że w kategorii ubrań można znaleźć zarówno ubrania eleganckie, jak i codzienne, a nawet przyjęcia na przyjęcia, kostiumy kąpielowe, ubrania dla kobiet w ciąży i bieliznę. Zdecydowanie najpopularniejszym działem jest ten, który oferuje produkty do pielęgnacji i urody. Tutaj znajdziesz wszystko, czego szukasz pod względem produktów do makijażu, a także niezbędne produkty do kąpieli, takie jak bomby do kąpieli, sole do kąpieli i żele pod prysznic. Inne produkty, które można znaleźć w tej kategorii to produkty do pielęgnacji jamy ustnej, paznokcie, włosy i perfumy, należące zarówno do marki Yesstyle, jak i do najbardziej znanych domów mody.

Przydatne informacje o Yesstyle

Sklep oferuje swoim klientom 3 sposoby dostawy: Express, Premium Standard, Standard i Expedited, przy minimalnym czasie dostawy 3 dni, który może osiągnąć maksymalnie 30, w zależności od lokalizacji. Pierwsze 3 metody dostawy wymagają zakupu produktów o wartości co najmniej 35 USD, aby otrzymać bezpłatną wysyłkę, natomiast w przypadku przesyłki Przyspieszonej konieczne będzie dokonanie zakupów o wartości 99 USD. Większość produktów w sklepie internetowym kwalifikuje się do zwrotu , jeśli nie zostaną sprzedane i / lub wykorzystane, można je odesłać w ciągu 14 dni od ich otrzymania. Płatności można dokonać tylko online, kartą kredytową wydaną przez Visa, MasterCard, American Express i JCB.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu Yesstyle

Jeśli korzystasz z kodu kuponu Yesstyle, musisz wpisać kod składający się z liter i / lub cyfr w sekcji specjalnie poświęconej tym ofertom, gdzie kupon zostanie automatycznie zatwierdzony, a wartość rabatu zostanie zastosowana do całego zamówienia.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
21 październik 2021

Inne podobne sklepy