StellarInfo Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansOprogramowanie do odzyskiwania danych w najlepszej cenie online28 czerwiec
Kupon10% STELLARINFO kod promocyjny dla wszystkich program do odzyskiwania danych 22 styczeń
AwansZapisz 50% dla Stellar_Data wypłacenie nagrody08 styczeń
Kupon55% STELLARINFO kodem zniżki dla Gwiezdnych narzędzia perspektywy 09 październik

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Przejrzyj Stellarinfo

Aplikacja nie tylko pozwala odzyskać trwale usunięte pliki z urządzenia, ale także oferuje konwersje niedostępnych plików OST, które przekształcają je w komponenty PST, które można importować do programu Outlook. Całe bazy danych SQL można naprawić w celu pobrania tabel, indeksów itp. Inne elementy, które można odzyskać, to wiadomości e-mail, kontakty, dane kalendarza, obrazy, pliki wideo, pliki audio. Aplikacja jest również dostępna do odzyskiwania plików na platformach mobilnych, zarówno na iPhone'a, jak i Androida. Jakość usług oferowanych przez aplikację można rozpoznać za pośrednictwem firm, które wybrały to oprogramowanie, w tym: Google, Amazon, FedEx, Coca-Cola, Microsoft, Dell i wielu innych.

Przydatne informacje o Stellarinfo

Podobnie jak w przypadku każdego produktu cyfrowego, który jest dostępny za pośrednictwem metod pobierania, a nie przez zainstalowanie go w formacie fizycznym, takim jak płyta CD, nie będziesz musiał ponosić dodatkowych opłat, takich jak wysyłka. Po zatwierdzeniu płatności produkt będzie dostępny do natychmiastowego pobrania za pośrednictwem strony aplikacji lub e-mailem. Możesz płacić bezpiecznymi i wydajnymi metodami płatności online, poprzez Visa, MasterCard, Maestro, American Express, iDeal, GiroPay, JCB, Diners Club, Nordea, przelew bankowy i konto PayPal. Skorzystaj ze specjalistycznego wsparcia dla wszelkich zapytań w systemie 24/5. Masz również gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od zakupu.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu StellarInfo

Stellarinfo ma dodatkowe pole w procesie zakupu, w którym można wprowadzić kod kuponu, po którym zostanie on zatwierdzony, a rabat zostanie odjęty od ostatecznej ceny zakupu.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy