Agoda Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponNajlepszy kod promocyjny AGODA na dziś: 5% zniżki na wszystkie rezerwacje10 sierpień
AwansPromo w AGODA.com: 12% zniżki Visa pay12 grudzień
KuponKod kuponu na AGODA.com : do 75% zniżki + dodatkowe 5% rezerwacji hoteli05 grudzień
KuponKod promocyjny dla AGODA.com: dodatkowe 15% zniżki31 październik

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co sprzedaje AGODA Polska

AGODA powstała w 2005 roku i działa jako internetowa platforma rezerwacji podróży, noclegów, wynajmu i różnego rodzaju transferów, od 2007 roku jest częścią grupy Booking Holdings Inc, która jest światowym liderem w rezerwacjach. AGODA ma swoją siedzibę w Singapurze, a także około 53 biura w różnych miastach na całym świecie.

AGODA oferuje swoim klientom możliwość wyboru według ich upodobań i preferencji rezerwacji różnych opcji, a także dostosowania się do ich dostępnych pieniędzy, w ramach usługi zakwaterowania, ponieważ w tym celu oferuje szeroką gamę witryn, takich jak hotele, prywatne wille, domy, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, zajazdy, ośrodki wypoczynkowe, domki letniskowe, które można wybrać według kategorii jakości od jednej do pięciu gwiazdek. W usługach lotniczych Twoi klienci mogą również wybrać podróż, która najlepiej odpowiada ich czasowi, z międzylądowaniami lub wybraną przez siebie linią lotniczą.
 

Jak dokonać rezerwacji na AGODA?

W AGODA Twoi klienci otrzymają rezerwacje zamówionej usługi za pośrednictwem wiadomości e-mail z potwierdzeniem na swój adres e-mail, w przypadku lotów otrzymają elektroniczny bilet podróżny, w przypadku rezerwacji hotelowych otrzymają bilet z potwierdzeniem rezerwacji .

Jakie rabaty oferuje AGODA Polska?

AGODA posiada zakładkę, którą możesz otrzymać jako Oferty dnia, w której możesz uzyskać różne rabaty dostępne dla różnych destynacji, wśród których są 79%, 80%, 83%, 56%, 82%, 73% , 77%, 49%, 67% 87%, 68%, 27%, 84%, 87%.

Metody płatności w AGODA Polska

W AGODA możesz dokonać płatności za rezerwacje za dowolne usługi, takie jak Hotel lub Lot, za pomocą głównych kart kredytowych, takich jak Visa lub MasterCard.
  

Jak długo trwa rezerwacja dokonana na AGODA?

Odebranie biletu lub biletu elektronicznego, a także potwierdzenie noclegu na AGODA zajmie czas potrzebny na weryfikację płatności.

Kupony aktualnie dostępne w AGODA Polska

Niektóre oferty promocyjne i kupony rabatowe AGODA są obecnie dostępne:

AGODA Kupon 7% zniżki na rezerwacje powyżej 250 USD
6% Kody promocyjne AGODA na rezerwacje powyżej 120 $
Kod rabatowy AGODA: 5% zniżki na następną rezerwację
10% kody promocyjne AGODA dla wybranych hoteli
18 $ AGODA 250 $ Kupon rezerwacji

Biuro Obsługi Klienta AGODA Polska

Aby skontaktować się z obsługą klienta AGODA, może to zrobić bezpośrednio z czatu online, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Korzyści z korzystania z kuponu AGODA w Polsce

AGODA ma dużą dostępność kuponów rabatowych, które po ich wykorzystaniu przynoszą swoim klientom bardzo ważną korzyść, która odpowiada oszczędnościom, jakie mogą uzyskać, korzystając z kuponów rabatowych.

Czy mogę anulować lub zmienić rezerwację AGODA?

Aby anulować rezerwację na AGODA, należy to zrobić ze strony internetowej lub z Aplikacji, klienci AGODA muszą liczyć się w momencie anulowania rezerwacji, że muszą uiścić opłatę określoną przez placówkę.

Ekskluzywny kupon dla nowych kupujących w Polsce

Nowi klienci AGODA mogą korzystać z aktualnie dostępnego 10% kuponu.

AGODA Polska w sieciach społecznościowych

Tutaj przedstawiamy listę najpopularniejszych portali społecznościowych, w których można znaleźć informacje o AGODA

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez AGODA dla kupujących w Polsce

Na AGODA Twoi klienci mogą korzystać z różnych dostępnych rabatów, wśród nich możesz znaleźć maksymalnie 87%.

Kupon AGODA Polska na subskrypcję newslettera

Istnieje nieskończona liczba sklepów podobnych do AGODA, ponieważ oferują one podobne usługi, z którymi możesz przejrzeć i porównać ich oferty lub dostępne rabaty, te sklepy, które możesz odwiedzić to Hotels.com, Kayak.com, Booking.com , m.in.

Portale rezerwacji online podobne do AGODA

Jeśli wolisz, możesz odwiedzić wiele podobnych sklepów, które są podobne do AGODA, gdzie możesz przejrzeć dostępne promocje lub rabaty, a także dostępne usługi docelowe i połączenia, niektóre z tych stron mogą być Booking.com, Expedia .com, Trip.com
                                                          

Kupony AGODA Polska na BLACK FRIDAY

AGODA oferuje wspaniałe zniżki na dzień Czarnego Piątku, z których możesz korzystać na różne wycieczki i dostępne kierunki, zniżki te mogą sięgać nawet 80%, dodatkowo możesz korzystać z kuponów rabatowych od 5%.

Kupon na AGODA Polska na 11.11

W dniu znanym jako święto sprzedaży 11.11 na AGODA Twoi klienci znajdą bardzo dobre promocje na swoje zakwaterowanie lub dostępne wycieczki, a także niesamowite rabaty, które mogą wybrać w zależności od miejsca docelowego, które mogą wynosić od 50%.

AGODA Poland Cyberponiedziałkowe kupony promocyjne

Jednym z najważniejszych świąt wyprzedażowych dla AGODA i jej klientów jest zniżka Cyberponiedziałek, a na ten wyjątkowy dzień mogą oni uzyskać ogromne i ekskluzywne rabaty, które mogą sięgać nawet 90%, z dodatkowymi kuponami rabatowymi od 3%.
 

AGODA Polska Kupony Świąteczne

Świąteczne rabaty dostarczane są w grudniu i właśnie w tych terminach AGODA ma doskonałe oferty i rabaty, a także niesamowite rabaty od 45%.

Aplikacja mobilna AGODA na iPhone'a i Androida

W AGODA Twoi klienci mogą korzystać z aplikacji mobilnej dostępnej na iPhone'a i Androida, z której mogą szybko i bezpiecznie dokonać rezerwacji.

Jakie są popularne kierunki promowane przez AGODA?

10 najpopularniejszych kierunków rekomendowanych przez AGODA w tym roku to: Malezja, Tajlandia, Singapur, Indonezja, Filipiny, Australia, Wietnam, Korea Południowa, Szwajcaria, Hiszpania, Włochy, Turcja, Malediwy, Indie, Grecja i Stany Zjednoczone.

 

 

Czy AGODA oferuje bezpłatne rezerwacje?

AGODA wysyła Twoje bilety e-mailem na adres e-mail klienta, dlatego przesyłka jest bezpłatna.

Czy mogę zapłacić w AGODA przez PayPal?

W AGODA nie jest akceptowane dokonywanie płatności za pośrednictwem platformy PayPal.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy na AGODA?

W AGODA Twoi klienci mogą skorzystać z dostępnych kuponów rabatowych, które mogą wypisać w momencie płacenia za swoje usługi, to pole znajduje się na dole strony.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
14 czerwiec 2024
AGODA Kody rabatowe

Specjalne kupony i promocje w AGODA Polska

Oferty promocyjne i kupony AGODA ulegają okresowym zmianom. Tutaj, w dolnych rzędach, masz listę najnowszych kodów promocyjnych, które przynoszą Ci dodatkową zniżkę na portalu AGODA, aby skorzystać z najlepszej ceny na transport pociągiem, autobusem, samolotem lub promem:

AGODA Kupon 7% zniżki na rezerwacje powyżej 250 USD
6% Kody promocyjne AGODA na rezerwacje powyżej 120 $
Kod rabatowy AGODA: 5% zniżki na następną rezerwację
10% kody promocyjne AGODA dla wybranych hoteli
18 $ AGODA 250 $ Kupon rezerwacji

AGODA Kupony

Inne podobne sklepy