BITFINEX Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponKod referencyjny: 6% zniżki na opłaty handlowe22 listopad

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co to jest BITFINEX i jak to działa

BITFINEX to jedna z najstarszych i najpopularniejszych giełd kryptowalut, założona w 2012 roku i zlokalizowana na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Wiele serwerów tej giełdy zostało przeniesionych do Szwajcarii, co zapewnia jej większe bezpieczeństwo.

BITFINEX jest również rozpoznawany przez walutę Tether, która jest ściśle powiązana z tą wymianą i która ułatwia wymianę między walutami, przy czym Tether ma parytet prawie 1:1 z dolarem amerykańskim.

BITFINEX może handlować ponad 200 najpopularniejszymi kryptowalutami, w tym Tether, Bitcoin, Ethereum, Solana, Cardano, XRP, Dogecoin i wieloma innymi, które wymienimy poniżej. Używając kodu polecającego z BITFINEX, otrzymasz teraz 6% zniżki na prowizje handlowe.

Jak otworzyć konto BITFINEX

Sposób otwarcia nowego konta na BITFINEX jest bardzo prosty:

1. Kliknij kupon lub ofertę promocyjną z BITFINEX tutaj
2. Wpisz swój adres e-mail i wybrane hasło
3. Użyj Google Authenticator do uwierzytelniania dwukierunkowego
4. Otwórz link weryfikacyjny e-mail
5. Prześlij swój identyfikator, jeśli chcesz rozpocząć handel

Jakie stawki komercyjne ma BITFINEX?

Opłaty i prowizje

Opłata transakcyjna wynosi do 0.100%

Opłata depozytowa:
Kryptowaluta: za darmo
Stablecoin: za darmo
Przelew bankowy: 0.100% (min 60 USD / Euro)

Jak wpłacić pieniądze w aplikacji BITFINEX

Aby dodać prawdziwe pieniądze do swojego konta BITFINEX, masz dwie możliwości:

- Karty płatnicze (MasterCard, Visa i UnionPay)
- Natychmiastowa metoda płatności w euro za pośrednictwem usług ramp: (iDeal, Klarna, Sofort, Bancontact, Mister Cash, GiroPay, MyBank do kupowania kryptowalut w euro)

 

Ile czasu zajmuje weryfikacja konta BITFINEX?

Czas przetwarzania weryfikacji tymczasowej i pełnej dla większości wniosków wynosi 2-3 dni robocze, w zależności od poziomu zainteresowania publicznego. Weryfikacja Basic Plus jest natychmiastowa i zajmuje tylko 10-30 sekund.

Kody promocyjne dostępne dla klientów BITFINEX w Polsce

Dla swoich klientów w Polsce BITFINEX ma kilka ofert promocyjnych, wśród których wymieniamy:

6% zniżki od stawek komercyjnych
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną z BITFINEX
Uzyskaj darmowy przelew, gdy użyjesz kodu polecającego z BITFINEX
Kod referencyjny BITFINEX z 6% rabatem: 5vpUx12gO

Biuro Obsługi Klienta BITFINEX Polska

Aby pomóc swoim klientom, obsługa klienta BITFINEX działa 24 godziny na dobę. Przejdź do strony wsparcia i wybierz kategorię, z którą masz problem, aby jak najszybciej skontaktować się z członkiem zespołu wsparcia BITFINEX.

Korzyści z używania kodu polecającego BITFINEX w Polsce

Użyj kodu referencyjnego 5vpUx12gO, a otrzymasz 6% rabatu na wszystkie transakcje, które przeprowadzisz na giełdzie kryptowalut BITFINEX.

W jakich krajach BITFINEX jest popularny?

Tajwan, Niemcy, Rosja, Bangladesz, Boliwia, Ekwador, Kirgistan i Wenezuela należą do krajów, których użytkownicy używają BITFINEX jako głównej giełdy.

Kod referencyjny BITFINEX dla nowych klientów w Polsce

Nowi użytkownicy w Polsce i poza nią, którzy skorzystają z kodu polecającego 5vpUx12gO, otrzymają 6% rabatu na stawki komercyjne na platformie BITFINEX.

BITFINEX Polska w mediach społecznościowych

Istnieją tysiące stron w sieciach społecznościowych, które mówią o Bianance.com i gdzie można uzyskać niezwykle przydatne informacje. Oto oficjalne strony mediów społecznościowych dla BITFINEX:

Facebook
Świergot
Telegram
Instagram
youtube

Maksymalna zniżka prowizyjna oferowana przez BITFINEX dla klientów w Polsce

Najwyższy rabat, jaki można uzyskać za pomocą kodu polecającego z BITFINEX, wynosi obecnie 6%. Kod referencyjny to: 5vpUx12gO

BITFINEX Poland kupon na subskrypcję newslettera

Zapisując się do newslettera BITFINEX, otrzymujesz najświeższe informacje o najnowszych kryptowalutach w najkrótszy, najbezpieczniejszy i najszybszy sposób. Możesz również skorzystać z kuponu BITFINEX 5vpUx12gO przed zapisaniem się do newslettera, aby uzyskać dodatkowe 6% zniżki od stawek komercyjnych.

Najlepsze podobne wymiany kryptowalut z BITFINEX

Istnieje kilka giełd kryptowalut podobnych do BITFINEX, na których można założyć konto. Oto 10 najlepszych: KRAKEN.com, crypto, coinbase, qxbroker.com, Coinmama.com, GEMINI.com, BITTREX, bybit, kucoin i ftx.

Akcja promocyjna BITFINEX Czarny piątek

Kampania promocyjna z okazji Czarnego Piątku na BITFINEX niesie ze sobą konkursy z nagrodami w postaci stabilnej cyfrowej waluty. Ponadto kod polecający BITFINEX z 6% rabatem: 5vpUx12gO

Kampania promocyjna BITFINEX z 11.11

Od 11.11 nie ma żadnych specjalnych wydarzeń z nagrodami na BITFINEX, ale promocja, dzięki której otrzymujesz 6% rabatu, trwa nadal: użyj kodu polecającego BITFINEX 5vpUx12gO podczas tworzenia nowego konta na BITFINEX

Kampania promocyjna BITFINEX Cyber ​​poniedziałek

Cyberponiedziałek to co roku konkursy z nagrodami Tether dla tych, którzy przeprowadzają transakcje SPOT na BITFINEX. Użyj teraz kodu promocyjnego BITFINEX z dodatkowym 6% rabatem: 5vpUx12gO

 

Specjalna oferta świąteczna od BITFINEX

W czasie Świąt możesz handlować i zarabiać na BITFINEX. Nagrody w Tether i ekskluzywny kod promocyjny z 6% rabatem: 5vpUx12gO

Aplikacja mobilna BITFINEX na iPhone'a i Androida

Aplikacja mobilna BITFINEX to wszystko, czego potrzebujesz, aby w bardzo prosty sposób handlować kryptowalutami. Teraz zainstaluj aplikację BITFINEX na iPhone'a lub ANDROIDA, a będziesz miał wspaniałe wrażenia!

Jakie kryptowaluty obsługuje BITFINEX?

Istnieje ponad 200 walut cyfrowych, którymi można handlować na BITFINEX. Oto najbardziej transakcyjne kryptowaluty: BTC, ETH, LUNA, USDt, SOL, LINK, ATOM <DOT, LTC, TRX, ADA, XRP, AVAX, DOGE, ZEC, MATIC, EOS, BTT, FTM, SUSHI, IOTA, XTZ , SUN, JST, SHIB, OMG, DASH, ALGO, XLM, FIL, YFI, COMP, UNI, AXS, ICP, AAVE, XMR, NEO, BCHN, EURt, ROSE, ETC, USDC, NEAR, JASMY, 1CAL, LEO , EGLD, VET, BSV, QRDO, ZRX, DUSK, CRV, MKR, SNX, BAT, MIR, UOS, TERRAUST, BAND, MANA, BAL, ZMT, AMPL, SRM, GRT, ANC, XVG, OCEAN, MOB, ANT , WAVES, BOBA, KNC, LRC, ESS, XDC, FTT, REQ, NEXO, DVF, GNO, STORJ, KSM, BTSE, BFT, ICE, BOSON, SPELL, OXY, FET, PLU, CLO, ENJ, CHZ, MCS , PAX, DAI, PLANETY, QTUM, XSN, PNK, CEL, QTF, XAUt, CHEX, CTK, ALBT, RBTC.

 

 

Czy BITFINEX może zostać usunięty przez władze?

Niektóre kraje mogą zakazać BITFINEX, w takim przypadku usługa VPN jest wymagana, aby uzyskać dostęp do interfejsu tej giełdy kryptowalut.

Czy BINANCE jest lepszy niż BITFINEX?

Trzy najlepsze giełdy kryptowalut na świecie, BINANCE, Coinbase.com i BITFINEX, są stosunkowo podobne, więc nie możemy powiedzieć, która z 3 jest najlepsza.

Czy ten handel jest legalny na BITFINEX?

Tak, BITFINEX jest doskonale połączony w większości krajów świata, z kilkoma wyjątkami.

Do czego służy BITFINEX?

BITFINEX służy do wymiany i wpłacania kryptowalut.

Czy BITFINEX jest dobry dla początkujących?

Oczywiście. BITFINEX ma jeden z najlepszych przewodników handlowych dla początkujących, co czyni go jedną z najbardziej poszukiwanych giełd dla tych, którzy teraz chodzą po świecie kryptowalut.

Ile BITFINEX pobiera za transakcję?

Opłata transakcyjna pobierana przez BITFINEX wynosi do 0.100%

Jak mogę kupić USDT na BITFINEX?

Oczywiście! USDt to waluta ściśle powiązana z BITFINEX, więc kiedy tylko chcesz, możesz kupić tyle Tethera, ile chcesz na tej platformie.

Jak działa BITFINEX?

BITFINEX ma stosunkowo prosty sposób działania: umieszczasz kryptowaluty lub prawdziwe pieniądze na platformie internetowej, które następnie można wymienić za bardzo niewielką opłatę handlową.

Czy BITFINEX jest niezawodny?

BITFINEX jest jedną z najstarszych giełd kryptowalut, a także jedną z największych na świecie, więc możemy powiedzieć, że cieszy się wysokim poziomem zaufania i bezpieczeństwa wśród swoich użytkowników.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
14 czerwiec 2024
Bitfinex Kody Rabatowe

Kupony BITFINEX, kody polecające i promocje

Oto najnowsze kody promocyjne, kupony i kody polecające z Biance.com

6% zniżki od stawek komercyjnych
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną z BITFINEX
Uzyskaj darmowy przelew, gdy użyjesz kodu polecającego z BITFINEX
Kod referencyjny BITFINEX z 6% rabatem: 5vpUx12gO

Bitfinex Kupony

Inne podobne sklepy