DJI Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponOstatnie transakcje G: rabaty do 50% 02 styczeń
KuponOferujemy Ji dla uczestników: do 50% zniżki na najnowsze propozycje, prezenty na urodziny i wiele in01 Marsz

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja DJI

Sklep ma zarówno profesjonalne akcesoria do fotografowania i filmowania, jak i szeroki zakres usług do edycji, ochrony i przetwarzania zdjęć i wideo, do których można uzyskać bezpłatny dostęp, ponieważ jesteś klientem DJI. Do najbardziej pożądanych produktów tego sprzedawcy należą stabilizatory kamer, dostępne dla profesjonalnych kamer, a także dla kamer wideo i urządzeń GoPro. Inne produkty obejmują selfie-patyczki, drony, roboty, kontrolery, nadajniki audio-wideo, a także stacje naziemne oraz bezprzewodowe programy do nagrywania i sterowania. Produkty są starannie wybierane i organizowane w ściśle określone kategorie dla każdego użytkownika, w zależności od celu ich użycia, poziomu doświadczenia i budżetu.

Przydatne informacje o DJI

Dostawa odbywa się za pośrednictwem bezpiecznych i profesjonalnych usług transportowych, takich jak FedEx i DHL, aby zapewnić nienaruszoną dostawę produktów. Dostawa jest bezpłatna dla zamówień, których wartość osiąga kwotę 89 USD, w przeciwnym razie będziesz musiał uiścić dodatkową opłatę transportową. Produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od ich otrzymania, zmiany, wymiany lub zwrotu pieniędzy. Zakupu można dokonać tylko za pomocą metod płatności online, bez możliwości zapłaty gotówką, za pośrednictwem systemu zwrotu pieniędzy. W ten sposób możesz używać kart debetowych lub kredytowych Visa, MasterCard, American Express, Discover lub JCB lub PayPal, a także przelewu bankowego.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu DJI

Aby użyć i zweryfikować kod kuponu DJI, wystarczy wprowadzić kod w specjalnym miejscu na stronie zakupu, gdzie, jeśli jest ważny, wartość kuponu zostanie automatycznie zastosowana do całego zamówienia. .

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy