Priceline.com Kupony i kody promocyjne

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kupon6% kod promocyjny na Priceline.com wynajem samochodu zamówienie ponad USD25014 Może
KuponCiesz się 7% kodem rabatowym w Priceline.com wybierz zapłać Teraz hotele15 Może
KuponPriceline.com kod kuponu USD50 w całej witrynie21 sierpień
AwansPriceline.com promocja: do 40% zniżki wybierz Hotele+ Lot11 wrzesień

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co PRICELINE sprzedaje w Polsce

PRICELINE została stworzona przez Jaya Walkera i powstała w Connecticut w 1997 roku w celu oferowania swoim klientom linii uczciwych cen.Od samego początku wzbudzała entuzjazm ze względu na jakość swoich usług świadczonych po uczciwych cenach, co pozwoliło go, aby przejść do punktu notowania na giełdzie.

PRICELINE udało się pozyskać stałych klientów ze względu na swój cel, który polega na utrzymywaniu się w czasie, ponieważ zawsze znajdą się klienci, którzy wybierają wakacje, aby cieszyć się podróżami, lub tacy, których firmy sprawiają, że są klientami. na PRICELINE oszczędzasz na podróżach, niezależnie od tego, czy są to hotele, loty czy wynajem samochodów,

PRICELINE jest wymieniana jako jedna z największych firm w poszukiwaniu podróży, hoteli i samochodów, dzięki wysokiej jakości usług dla swoich klientów, dlatego stale się rozwija i ewoluuje z genialnymi pomysłami i długą drogą do przebycia, ustanawiając kilka unikalnych sposobów dla podróżników, ponieważ jego celem jest zawsze być jednym z najlepszych negocjatorów podróży na świecie, spełniając cele pomocy wszystkim.

PRICELINE sprzedaje swoim klientom usługę znalezienia lotu, hotelu, wynajmu samochodu w mieście, rejsu wycieczkowego, które można zlokalizować z kalendarza w celu wejścia i wyjścia z wymaganych usług, liczbę ludzi, a także pudełko z miejscem docelowym.
 

Jak dokonać rezerwacji na PRICELINE?

Dostawa produktu w PRICELINE odbywa się za pośrednictwem wiadomości e-mail, która zostanie odebrana na Twój adres e-mail, pokwitowanie to zostanie odebrane po potwierdzeniu płatności.

Jakie rabaty oferuje PRICELINE Polska?

PRICELINE ma obecnie tylko 20% zniżki na usługę wynajmu samochodów, a także 60% zniżki na inne usługi.

Metody płatności w PRICELINE Polska

W PRICELINE akceptują różne akceptowane metody płatności, w tym te dokonywane za pomocą kart kredytowych, takich jak Visa, MasterCard, American Express, Discover.
  

Jak długo trwa rezerwacja dokonana na PRICELINE?

W PRICELINE dowód Twojej rezerwacji zostanie wysłany na Twój e-mail zaraz po potwierdzeniu płatności.

Kupony aktualnie dostępne w PRICELINE Polska

Niektóre oferty promocyjne i kupony rabatowe PRICELINE są obecnie dostępne:

PRICELINE Kupon Dodatkowe 5% zniżki
Kod promocyjny PRICELINE o wartości 50 USD
Zarejestruj się VIP i otrzymaj kupon PRICELINE z 10% rabatem
Do 60% zniżki na hotele z kodem promocyjnym PRICELINE
PRICELINE Kupon 10% zniżki na subskrypcję biuletynu

Obsługa Klienta PRICELINE Polska

Aby skontaktować się z obsługą klienta PRICELINE, oferuje swoim klientom różne opcje, między innymi za pośrednictwem numeru telefonu 12032206946 lub jeśli wolisz czat online ze swojej strony lub wysyłając wiadomość na 33296 .

Korzyści z korzystania z kuponu PRICELINE w Polsce

Jedną z najważniejszych korzyści, jakie klient może uzyskać korzystając z kuponu rabatowego w PRICELINE, są pieniądze, które można zaoszczędzić w momencie płacenia za usługę.

Czy mogę anulować lub zmienić rezerwację PRICELINE?

Aby zrezygnować z usługi zakupionej w PRICELINE, należy wejść na swoje konto i wykonać szereg kroków, spośród których należy wybrać usługę i anulować plan podróży, w tym celu należy zaakceptować przedstawione zasady, po anulowaniu otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, inną alternatywą jest kontakt telefoniczny z obsługą klienta pod numerem 18007742354.

Ekskluzywny kupon dla nowych kupujących w Polsce

Nowi klienci PRICELINE mogą cieszyć się aktualnie dostępnym 10% kuponem.

PRICELINE Polska w sieciach społecznościowych

Tutaj oferujemy listę najpopularniejszych sieci społecznościowych, w których można znaleźć informacje o PRICELINE

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

 Maksymalny rabat oferowany przez PRICELINE dla kupujących w Polsce

W PRICELINE możesz w tej chwili uzyskać promocję rabatową, która może wynosić do 60%.

PRICELINE Poland kupon na subskrypcję newslettera

Dla nowych subskrybentów PRICELINE ma 10% prezent podczas subskrypcji, mogą również korzystać z biuletynów informacyjnych o swoich ofertach specjalnych i nowościach.

Portale rezerwacji online podobne do PRICELINE

Jeśli wolisz, możesz odwiedzić wiele podobnych sklepów, które są podobne do PRICELINE, gdzie możesz przejrzeć dostępne promocje lub rabaty, a także ich usługi docelowe i dostępne połączenia, niektóre z tych stron mogą być Booking.com, Expedia .com, Trip.com
                                                          

PRICELINE Polska kupony na CZARNY PIĄTEK

W PRICELINE podczas rabatów Black Friday możesz uzyskać bardzo dobre rabaty, które mogą sięgać 90%, dzięki tym rabatom możesz dokonać rezerwacji, które najbardziej Ci się podobają i dzięki temu możesz skorzystać z cen i móc zaoszczędzić w miarę możliwości na ich usługach można również uzyskać bardzo dobre oferty sezonowe.

 Kupon na PRICELINE Polska na 11.11

Dla PRICELINE rabaty 11.11 lub zwane również rabatami na dzień dla singli, w tym okresie możesz korzystać ze zniżek do 65%, w ten sam sposób możesz również korzystać z doskonałych promocji w jej usługach.

PRICELINE Poland promocyjne kupony na Cyber ​​Poniedziałek

PRICELINE przedstawia zniżki na Cyberponiedziałek, które są przeprowadzane w poniedziałek po obchodach Czarnego Piątku, podczas tego cyberświęta, są gotowi do robienia zakupów online, zniżek, których nie można odmówić, ponieważ mogą one wynosić od 75% z rabatem kupony od 15%, które możesz wykorzystać razem z bezpośrednimi rabatami.
 

PRICELINE Polska Kupony na Boże Narodzenie

W grudniu w PRICELINE znajdziesz zniżki świąteczne, w tym miesiącu będziesz mógł korzystać z szerokiej gamy ofert i zniżek promocyjnych, oprócz zniżek, które mogą sięgać nawet 55%.

Aplikacja mobilna PRICELINE na iPhone i Android

PRICELINE udostępnia swoim klientom mobilną wersję do pobrania na iPhone'a i Androida, z której można dokonać rezerwacji i znaleźć aktualne oferty.

Jakie są popularne kierunki promowane przez PRICELINE?

10 najpopularniejszych kierunków polecanych przez PRICELINE w tym roku to: Las Vegas, Orlando, Miami, San Juano - Portoryko, Fort Lauderdale, Oahu, Hawaje, Cancun, Los Angeles, Atlanta i Tampa.

 

 

Czy PRICELINE oferuje bezpłatne rezerwacje?

W PRICELINE przesyłki kuponów rezerwacyjnych są bezpłatne, ponieważ są wysyłane pocztą elektroniczną na Twój adres e-mail.

Czy mogę zapłacić w PRICELINE przez PayPal?

Płatności za pośrednictwem PayPal nie są obecnie akceptowane w cenie PRICELINE.

Gdzie mam wpisać kupon rabatowy w PRICELINE?

Aby napisać kupon rabatowy w PRICELINE, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać i zarezerwować usługę, którą chcesz wykonać, po zakończeniu tego procesu zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę, na której rozpoczniesz proces płatności, tutaj znajdź pole, w którym musisz podać numer kuponu, który chcesz zastosować.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
20 czerwiec 2024
Priceline.com Kody rabatowe

 Promocje i specjalne kupony w PRICELINE Polska

Oferty promocyjne i kupony na PRICELINE zmieniają się okresowo. Tutaj, w dolnych rzędach, masz listę najnowszych kodów promocyjnych, które przynoszą Ci dodatkową zniżkę na portalu PRICELINE, aby skorzystać z najlepszej ceny na transport pociągiem, autobusem, samolotem lub promem:

PRICELINE Kupon Dodatkowe 5% zniżki
Kod promocyjny PRICELINE o wartości 50 USD
Zarejestruj się VIP i otrzymaj kupon PRICELINE z 10% rabatem
Do 60% zniżki na hotele z kodem promocyjnym PRICELINE
PRICELINE Kupon 10% zniżki na subskrypcję biuletynu

Priceline.com Kupony

Inne podobne sklepy