Klook Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponZaoszczędź 8% dzięki temu kodowi promocyjnemu KLOOK25 lipiec
KuponTylko dla nowych klientów! Zaoszczędź 8% przy pierwszej rezerwacji31 grudzień
AwansPromocja na Klook.com: do 50% zniżki na rezerwację hotelu last minute25 wrzesień
KuponKod promocyjny 25 USD rezerwacja hoteli powyżej 400 USD na Klook.com25 październik

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co KLOOK sprzedaje w Polsce

KLOOK został założony w 2014 roku w Hongkongu, jest on-line Marketplace, dzięki czemu oferuje zarówno aktywności online, jak i wycieczki, zaspokajając potrzeby współczesnych turystów. KLOOK oferuje łatwiejszy sposób odkrywania aktywności i atrakcji, aby cieszyć się miejscem docelowym, dzięki czemu jest to ekscytujące i nie przeszkadzające, w ten sposób łączy podróżnych z doświadczeniami, których chcą, dostęp do portalu jest bardzo łatwy ponieważ w tym miejscu otrzymasz dwie zakładki, które są miejscami docelowymi i / lub wszystkimi kategoriami.

W Kierunkach oferuje najwybitniejsze, wśród których możemy wymienić Stany Zjednoczone, takie jak Nowy Jork, Las Vegas, Orlando, a także Zjednoczone Emiraty Arabskie, które oferuje Dubaj, Abu Dhabi, jest też Wielka Brytania z Londynem i Edynburgiem. Inną opcją jest kliknięcie na Europę, Amerykę Północną, Azję Wschodnią, Chiny kontynentalne lub kliknięcie na inną zakładkę Wszystkie kategorie, tutaj oferuje Gastronomię, Atrakcje, a także spektakularne Wycieczki i Wycieczki lub Zajęcia i Doświadczenie, ma również transfery na Lotniska .

Ta podkategoria obejmuje najlepsze restauracje w Paryżu, Chinach, Las Vegas, najbardziej rozrywkowe wycieczki do Seulu, Tokio lub najbardziej śmiałe doświadczenia między innymi w akwariach, kolejkach linowych i ogrodach botanicznych. KLOOK posiada informacje w swoich sieciach społecznościowych, platforma ta oferuje różnorodne wirtualne wycieczki pakietowe, takie jak opinie, opisy lub powiązane działania.

 

Jak dokonać rezerwacji na KLOOK?

Musisz wpisać miejsce, do którego chcesz się udać lub wybraną restaurację, którą wybrałeś raz wybraną, wpisać liczbę osób, które Ci towarzyszą oraz dzień wyjazdu i powrotu, nacisnąć dalej i przeniesie Cię na stronę płatności, wybrać metoda, która najbardziej Ci odpowiada, zgadzasz się, a otrzymasz rachunek.

Jakie rabaty oferuje KLOOK Polska?

Promocje mogą się różnić do 60% w zależności od miejsca docelowego, podobnie jak oferty 25%, dziś są kupony, które oferują zniżkę 5 USD.

Metody płatności w KLOOK Polska

Niektóre metody płatności stosowane w KLOOK to: karta debetowa i kredytowa VISA, MasterCard, AMERICAN EXPRESS HKD, a także za pośrednictwem konta PayPal, a także za pośrednictwem Alipay.
  

Ile czasu zajmuje dotarcie rezerwacji dokonanej na KLOOK?

W KLOOK podczas dokonywania rezerwacji otrzymasz e-mail z listą zarezerwowanych aktywności, a także e-mail z osobnym paragonem, w ten sam sposób możesz go również pobrać z jego strony internetowej logując się na swoje konto w rezerwacji sesja temu Kliknij pokwitowanie rezerwacji lub w aplikacji, czynności mają różne czasy potwierdzenia.

Kupony aktualnie dostępne na KLOOK Polska

Obecnie możesz zdobyć kupony, pobierając swoją aplikację ze swojej aplikacji, a także zapraszając znajomych do subskrybowania i bycia częścią tego wspaniałego świata, w którym najważniejsze jest odkrywanie i odkrywanie w jak najlepszy sposób, korzystając ze zniżek.

Kod rabatowy KLOOK dodatkowe 5% przy dzisiejszej rezerwacji
Zniżka do 70 USD w niektórych miejscach turystycznych
Zapłać kartą DBS POSB i uzyskaj dodatkowe 10 USD zniżki
Skorzystaj z aplikacji mobilnej, aby otrzymać 5% kod rabatowy
Płać kartą VISA, a masz do 15% rabatu
Kupon 5% na rezerwacje na zajęcia o wartości powyżej 50 $

Obsługa klienta KLOOK Polska

Aby skontaktować się z obsługą klienta, możesz to zrobić, komunikując się przez czat online lub e-mail za pomocą formularza dostępnego na Twojej stronie, usługi te będą dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Korzyści z korzystania z kuponu KLOOK w Polsce

Zdobywając kupony rabatowe w KLOOK, otrzymujesz wiele korzyści, ponieważ możesz cieszyć się i odkrywać popularne doświadczenia i zajęcia w najlepszych miejscach, a także na festiwalach, największym prezentem jest to, że możesz cieszyć się tym wszystkim za odpowiednią cenę że nie wyobrażałeś sobie.

Czy mogę anulować rezerwację dokonaną w portalu turystycznym KLOOK?

Aby anulować rezerwację w KLOOK musisz zweryfikować szczegóły zasad działalności, bezpłatne anulacje można dokonać ze swojego konta, wypełniając wymagane informacje. Inną opcją jest przejście do sekcji „Zapytaj KLOOK”, gdzie pojawi się zakładka „Anuluj moją rezerwację”.

Ekskluzywny kupon dla nowych kupujących w Polsce

Nowi klienci otrzymują kupony na różne sposoby, ponieważ możesz to zrobić, zapraszając znajomych, gdzie gromadzisz punkty do późniejszej wymiany, a także korzystając z możliwości pobrania ich aplikacji.

KLOOK Polska w mediach społecznościowych

KLOOK oferuje zniżkę 1,1 €, pobierając swoją aplikację za pomocą kodu mobile10

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez KLOOK dla kupujących w Polsce

Obecnie KLOOK oferuje maksymalnie 60% rabatu, dzięki czemu możesz cieszyć się jego aktywnościami, atrakcjami i wycieczkami.

Kupon KLOOK Polska na subskrypcję newslettera

Subskrybując KLOOK możesz otrzymywać informacje o jego rekomendacjach, a także sugestie oparte na sezonach, oprócz ofert specjalnych i promocji, a także zniżek na podróże, które oferuje.

Biura podróży podobne do KLOOK

Istnieje wiele różnych sklepów podobnych do KLOOK, w których można zweryfikować i przejrzeć dostępne promocje lub rabaty, a także miejsca docelowe i połączenia. Niektóre z tych stron to Kkday, Airbnb, Booking.
                                                          
 

Kupony KLOOK Polska na BLACK FRIDAY

Jedna z najważniejszych zniżek oferowanych na KLOOK dotyczy Czarnego Piątku, ponieważ w tych dniach na jego stronie można znaleźć rabaty nie do pokonania, na których można znaleźć aż do 75% rabatu.

Kupon na KLOOK Polska na 11.11

Zniżki 11/11 na KLOOK są tak samo ważne, jak wszystkie, które oferuje, oprócz dostępnych zniżek, tym razem możesz cieszyć się promocjami 2x1, dzięki czemu możesz odbyć podróż, której tak bardzo pragniesz.

Kupony promocyjne KLOOK Polska na Cyber ​​Poniedziałek

Zniżki w Cyberponiedziałek na KLOOK są znaczące dzięki różnorodności zniżek, z których możesz skorzystać, odwiedzając ich stronę, na której znajdziesz wspaniałe zniżki, które możesz znaleźć do 80%, a także oferty dostępne dla Ciebie i zrobić rezerwę.
 

KLOOK Polska Kupony na Boże Narodzenie

Świąteczne rabaty na KLOOK można znaleźć w grudniu, w którym możesz cieszyć się wspaniałymi rabatami, abyś mógł cieszyć się świętami Bożego Narodzenia z rodziną, niektóre z tych rabatów można znaleźć aż do 65%.

Aplikacja mobilna KLOOK na iPhone'a i Androida

W KLOOK możesz cieszyć się pobraniem aplikacji mobilnej dostępnej na iPhone'a i Androida, która umożliwia szybkie i bezpieczne dokonywanie rezerwacji, dodatkowo otrzymasz również kod promocyjny z 5% rabatem przy użyciu kodu BetteronApp .

Jakie popularne destynacje turystyczne można rezerwować za pośrednictwem biura podróży KLOOK?

Niektóre z najpopularniejszych miejsc, które można zarezerwować za pośrednictwem internetowego biura podróży KLOOK, to: Tajpej, Hongkong, Singapur, Seul, Paryż, Londyn, Nowy Jork, Rio de Janeiro, Bangkok, Busan, Tokio, Jeju, Kuala Lumpur , Amsterdam, Madryt, Lizbona, Dubaj, Sydney, Da Nang i wiele innych.

 

 

Czy KLOOK oferuje bezpłatne rezerwacje?

W KLOOK przesyłki są całkowicie bezpłatne, ponieważ bilety dotrą do Twojej skrzynki e-mail.

Czy mogę zapłacić w KLOOK przez PayPal?

W KLOOK możesz dokonać płatności za zakupy za pośrednictwem cyfrowej platformy PayPal, a także za pomocą kart kredytowych, takich jak Visa, MasterCard, JCB, Unión Pay, American Express, inne opcje to Apple Pay, GPay, Alipay i Afterpay.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy KLOOK?

Aby wpisać kod rabatowy w KLOOK, najpierw wybierz rezerwację, którą chcesz zrobić, następnie uzupełnij informacje, a następnie wygeneruj płatność za rezerwację tutaj znajdziesz pole, w którym musisz dołączyć kupon numer, którego chcesz użyć.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
20 czerwiec 2024
Klook Kody Rabatowe

Promocje i specjalne kupony na KLOOK Polska

Internetowe biuro podróży KLOOK posiada oferty promocyjne i regularne kupony rabatowe. Poniżej znajduje się podsumowanie najnowszych kodów rabatowych KLOOK Dodatkowy kod rabatowy 5% KLOOK przy dzisiejszej rezerwacji

Zniżka do 70 USD w niektórych miejscach turystycznych
Zapłać kartą DBS POSB i uzyskaj dodatkowe 10 USD zniżki
Skorzystaj z aplikacji mobilnej, aby otrzymać 5% kod rabatowy
Płać kartą VISA i masz do 15% rabatu
Kupon 5% na rezerwacje na zajęcia o wartości powyżej 50 $

Klook Kupony

Inne podobne sklepy