Lovense Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansLovense.com promocja: do 50% zniżki 21 wrzesień
KuponLovense.com 60% kod promocyjny22 wrzesień
AwansDo 50% promo dla Lovense.com wyprzedaż22 wrzesień

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co LOVENSE sprzedaje w Polsce

LOVENSE narodziło się w 2009 roku dzięki jego założycielowi Danowi Liu, który komentuje, że pomysł ten zrodził się w wyniku utrzymywania związku na odległość, w który był zaangażowany brak intymności seksualnej, czyli gdy zaczyna się kolejny rok od stworzenia jej pierwszy produkt, który odpowiada wibratorowi zdalnie sterowanemu, który mógł być używany przez Skype i był satysfakcją tysięcy ludzi.

LOVENSE jest nieprzerwanie na przestrzeni lat między innowacjami a badaniami, więc powstały inne rodzaje zabawek erotycznych, niektóre przez bluetooth, inne przez aplikację mobilną, starając się sprawić, by podobały się tym, którzy z nich korzystają, zwłaszcza na duże odległości

Na LOVENSE Twoi klienci mogą znaleźć zabawki erotyczne dla mężczyzn i kobiet, takie jak smary, smary na bazie wody, wibratory, podwójny wibrator, masażer żołędzi, masażer prostaty, zabawki punktu G, masturbator, wibrator do majtek, pierścień wibracyjny, regulowana maszyna do seksu .

Jak LOVENSE wysyła do Polski?

Produkty LOVENSE są dostarczane za pośrednictwem firmy DHL na arenie międzynarodowej do Brazylii są dostarczane przez firmę Correios, które są dostarczane w bezpiecznych i dyskretnych paczkach.

Jakie rabaty oferuje LOVENSE Polska?

Obecnie LOVENSE ma promocję, w której niektóre produkty dostępne są z 50% rabatem.

Metody płatności na LOVENSE Polska

LOVENSE oferuje szeroką gamę różnych metod płatności, w tym za pomocą kart kredytowych, takich jak Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Diners Club, Union Pay, a także za pośrednictwem PayPal, Pay Later, Amazon Pay, Apple Pay, G Pay i przez Klarna lub Bitcoin.
  

Jak długo trwa dostawa produktów zamówionych w LOVENSE w Polsce?

Czas dostawy LOVENSE może się różnić w zależności od kraju docelowego, do którego wysyłana jest paczka, ale szacowany czas dostawy wynosi od 2 do 13 dni roboczych.

 Kupony aktualnie dostępne w LOVENSE Polska

Oto lista niektórych dostępnych ofert promocyjnych i kuponów LOVENSE:

Kupon LOVENSE 20% zniżki na wszystko
Dzisiejsza oferta promocyjna LOVENSE: do 50% zniżki na wybrane zabawki erotyczne
LOVENSE 50% kod rabatowy na maszynę LOVENSE
33% zniżki na smar na bazie wody LOVENSE
20% zniżki na LOVENSE Edge 2
Kod kuponu LOVENSE 20% zniżki na wszystkie produkty

Obsługa klienta LOVENSE Polska

Aby skontaktować się z obsługą klienta LOVENSE, możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy, który jest dostępny w zakładce kontakt.

Korzyści z korzystania z kuponu LOVENSE w Polsce

Korzystając z kuponów rabatowych w LOVENSE, daje to swoim klientom możliwość uzyskania korzyści, które możemy wymienić jako ważniejsze, że czują się zadowoleni z możliwości zaoszczędzenia pieniędzy na zakupach, co pozwala im nie tylko oszczędzać, ale także kupować inny produkt płacący mniej niż oczekiwano.

Jak mogę zwrócić produkt zamówiony w LOVENSE z Polski?

Należy pamiętać, że LOVENSE przyjmuje tylko zwroty paczek, które nie zostały jeszcze otwarte i klient ma na to 30 dni od zakupu, na zwrot, że paczka jest otwarta oznacza to, że produkt jest wadliwy tam, gdzie klient może skorzystaj z jego gwarancji. Aby przeprowadzić którykolwiek z wyżej wymienionych przypadków, klient musi wcześniej skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 Ekskluzywny kupon LOVENSE dla nowych kupujących w Polsce

Nowi klienci LOVENSE mogą skorzystać z kuponu powitalnego z 20% rabatem na pierwsze zamówienie złożone online.

LOVENSE Polska w sieciach społecznościowych

W sieciach społecznościowych, oprócz informacji o najnowszych premierach kolekcji, możesz odkryć najnowsze oferty promocyjne.

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez LOVENSE dla kupujących w Polsce

Jako maksymalny rabat na swoje produkty, LOVENSE ma do dyspozycji 50%.

 LOVENSE Poland kupon na subskrypcję newslettera

Na LOVENSE, zasubskrybując Twój newsletter, Twoi klienci będą otrzymywać biuletyny z powiadomieniami o Twoich promocjach, zniżkach i nowościach, a nawet poradach seksualnych, a ponadto mogą otrzymać 20% zniżki przy pierwszym zakupie.

Sklepy podobne do LOVENSE

Jeśli klienci wolą je, mogą odwiedzić inne sklepy, które są podobne do LOVENSE, ponieważ mogą znaleźć podobne produkty lub znaleźć takie, za pomocą których można odtworzyć ich otoczenie, mogą również odwiedzić niektóre z tych sklepów, aby porównać ich ceny i rabaty Są to Lovehoney.com, Lello.com, Adameve.com.

LOVENSE Polska kupony na CZARNY PIĄTEK

Produkty LOVENSE mają niesamowite rabaty dostępne na święta Black Friday, stosowane tylko przez ograniczony czas w ciągu dnia, które można znaleźć już od 75%.

Kupon na LOVENSE Polska na 11.11

Na 11.11 LOVENSE ma niesamowite promocje na swoje zabawki, aby mogli łączyć mężczyzn i kobiety, oprócz niesamowitych rabatów do 55%.
  

LOVENSE Polska Cyberponiedziałkowe kupony promocyjne

Na LOVENSE jedno z najczęściej odwiedzanych świąt wyprzedażowych odpowiada zniżkom w Cyberponiedziałek, ze względu na zniżki stosowane do zakupów online tylko przez 24 godziny na dobę ze zniżkami, które mogą sięgać nawet 80%.

LOVENSE Polska Kupony na Boże Narodzenie

Świąteczne rabaty na LOVENSE są dostarczane w grudniu, w niektóre dni w ciągu miesiąca klienci mogą znaleźć bardzo dobre wyprzedaże i/lub oferty z rabatami do 50%.
   

 Aplikacja mobilna LOVENSE na iPhone i Android

LOVENSE posiada aplikację mobilną dostępną na iPhone'a i Androida, dzięki której klienci mogą zaspokoić swoje potrzeby seksualne, gdziekolwiek się znajdują, a także mogą sterować zabawką z prędkością, jaką chcą, i innymi funkcjami, z których mogą korzystać.

 Znane marki sprzedające w sklepie LOVENSE

Produkty LOVENSE są wyłączne dla własnej marki, produkcji i projektu.

 

 

Czy LOVENSE oferuje bezpłatną wysyłkę do Polski?

LOVENSE nie oferuje bezpłatnej wysyłki.

Czy mogę zapłacić w LOVENSE przez PayPal?

W LOVENSE akceptowane jest bezpieczne dokonanie płatności za zakup za pośrednictwem cyfrowej platformy PayPal.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy na LOVENSE?

W LOVENSE, po wybraniu produktu, który chce wziąć, klient musi przejść na stronę płatności, gdzie w centralnej części znajduje się pole, w którym należy wpisać numer kuponu, który ma wykorzystać.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
22 kwiecień 2024
Lovense.com Kody rabatowe

Promocje i specjalne kupony na LOVENSE Polska

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi kuponami i ofertami promocyjnymi LOVENSE? Poniżej znajduje się lista najnowszych:

Kupon LOVENSE 20% zniżki na wszystko
Dzisiejsza oferta promocyjna LOVENSE: do 50% zniżki na wybrane zabawki erotyczne
LOVENSE 50% kod rabatowy na maszynę LOVENSE
33% zniżki na smar na bazie wody LOVENSE
20% zniżki na LOVENSE Edge 2
Kod kuponu LOVENSE 20% zniżki na wszystkie produkty

Lovense.com Kupony

Inne podobne sklepy