Corel Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co sprzedaje COREL Polska

Firma COREL jest obecna na rynku od ponad 30 lat i od początku swojego istnienia notuje osiągnięcia w zakresie innowacji, które dają duże zaufanie dzięki kreatywnym i wydajnym rozwiązaniom, które sprzyjają przygodom nieograniczonej kreatywności na różnych oferowanych platformach. zezwól na przepływ pomysłów i ich realizację.

Produkty COREL nieustannie wprowadzają innowacje i ewoluują z dnia na dzień, aby zapewnić najlepsze alternatywy i rozwiązania, co pozwala nam zawsze zadowolić naszych klientów, udaje się zintegrować, aby kontynuować perfekcyjny postęp, ponieważ zapewnia niezbędne narzędzia do wzrostu i jego rentowności, a także umożliwienie naszym klientom tworzenia, rozwoju, projektowania, opracowywania i bycia produktywnym, a także kreatywnym na co dzień, robiąc to, co lubią najbardziej.

COREL oferuje różne produkty lub marki oprogramowania, takie jak CorelDRAW, który umożliwia rozwiązanie do projektowania, MindManager pomaga tworzyć mapy mentalne, Parallels umożliwia uruchamianie systemu Windows, WinZip służy do kompresji plików, Gravit oferuje narzędzia do szybkiego projektowania, Painter to oprogramowanie do realistycznego malowania, PaintShop Pro oferuje edycję zdjęć, Pinnacle zapewnia profesjonalną edycję wideo, Roxio tworzy i edytuje multimedia dla wspomnień, VideoStudio poprawia i edytuje Twoje filmy, a WordPerfect oferuje rozwiązanie do kończenia projektów.
COREL i jego programy to więcej niż pomoc w zaspokojeniu wszystkich potrzeb naszych klientów.

Jak COREL dostarcza oprogramowanie?

W witrynie COREL w celu dostawy zakupów lub dokonanych subskrypcji dostępne są dwie różne metody dostawy, które mogą się różnić w zależności od wybranej subskrypcji w przypadku zakupów oprogramowania na płytach CD, które jest wysyłane za pośrednictwem firmy UPS, a w przypadku zakupów oprogramowania online jest dostarczane na konto utworzone na stronie Corel, za pomocą łącza lub kodu aktywacyjnego.

Jakie rabaty oferuje COREL Polska?

W tej chwili COREL oferuje tylko 15% rabatu na swój plan roczny.

Metody płatności w COREL Polska

Na COREL można znaleźć różne alternatywy dla płacenia za subskrypcje lub wybrane plany, wśród tych opcji są płatności dokonywane kartami kredytowymi, takimi jak Visa, MasterCard, Eurocard, Discover i JCB, a także kartami kredytowymi. Delta i Visa Purchasing oraz platforma cyfrowa PayPal.
  

Jak długo trwa dostawa produktów zamówionych w COREL?

Produkty, które klienci subskrybują w witrynie COREL, mogą dotrzeć na dwa różne sposoby, a wynika to z wyboru dokonanego podczas zakupu. 3 dni robocze w przypadku subskrypcji ze strony link lub kod aktywacyjny dotrą w ciągu kilku sekund na konto na stronie firmy Corel po zweryfikowaniu i zweryfikowaniu płatności.

Kupony aktualnie dostępne w COREL Polska

COREL pokazuje obecnie różne kupony rabatowe o wartości 10%, 20% i do 25%, biorąc pod uwagę okres powrotu do szkoły.

Dodatkowe 15% zniżki z kuponem COREL
Kod promocyjny COREL 10% zniżki
Kod promocyjny COREL na abonament roczny: 15% zniżki
10% kod rabatowy na najnowszą wersję CORELDRAW
10% kupon COREL na CORELCAD

Obsługa klienta COREL Polska

Aby skontaktować się z obsługą klienta na COREL, przedstawia różne opcje, aby klient wybrał tę, która najlepiej odpowiada jego potrzebom, wśród nich jest czat online, wysyłanie wiadomości e-mail z zakładki Zapytanie o pomoc lub jeśli wolisz, dzwoniąc pod numer 18775826735 , istnieją inne numery międzynarodowe, które można znaleźć na ich stronie pomocy.

Korzyści z korzystania z kuponu COREL w Polsce

Korzystając z kuponów rabatowych dostępnych w witrynie COREL, klienci mogą uzyskać różne korzyści, definiując jako najważniejsze, że mogą zaoszczędzić pieniądze, płacąc za swoje produkty, co pozwala im uzyskać drugą korzyść, taką jak możliwość nabycia kolejnej subskrypcji .

Jak mogę zwrócić lub anulować oprogramowanie COREL?

Aby anulować subskrypcję produktów zakupionych w COREL, należy to zrobić ze swojego konta na platformie, która ma zostać odinstalowana, a w przypadku zakupionego oprogramowania klienci muszą skontaktować się z obsługą klienta, gdzie w określonym czasie otrzymają instrukcje dotyczące zwrotu 30 dni po otrzymaniu, muszą wziąć pod uwagę, że muszą zwrócić podręczniki i inne, zwrot ten musi być możliwy do prześledzenia przez zespół firmy Corel.

Ekskluzywny kupon COREL dla nowych kupujących w Polsce

Nowi klienci COREL korzystają z aktualnej oferty: 15% kod rabatowy i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia.

COREL Polska w sieciach społecznościowych

W sieciach społecznościowych można znaleźć świetne oferty usług oferowanych przez COREL. Następnie zapraszamy do odkrycia dla siebie ofert promocyjnych i kuponów rabatowych w następujących sieciach społecznościowych:

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez COREL dla kupujących w Polsce

Firma COREL oferuje maksymalny rabat w wysokości 15% zastosowany do swojego planu rocznego.

COREL Poland kupon na subskrypcję newslettera

Subskrybując biuletyn COREL, klienci będą otrzymywać aktualne informacje na temat najnowszych trendów, taktyk i przywództwa myślowego. Ponadto wszystkie usługi COREL można testować bezpłatnie przez 30 dni.

Programy podobne do COREL

Na rynku istnieje niezliczona ilość sklepów podobnych do COREL, które oferują produkty oferujące podobne plany i subskrypcje, w których klienci mogą przeglądać i weryfikować ich zawartość, ceny lub dostępne rabaty. Niektóre z tych sklepów to: Photoshop.com, Sketch.com, Krita.com i Vectornator.com
        

COREL Polska kupony na CZARNY PIĄTEK

Jedna z najważniejszych marek w oprogramowaniu, taka jak COREL, oferuje wspaniałe rabaty na wyprzedaż w Czarny piątek, które mogą wynosić do 75% z dodatkowymi kuponami od 5%.

Kupon dla COREL Polska na 11.11

Na COREL, w okresie między listopadowymi świętami wyprzedaży, Twoi klienci mogą znaleźć zniżkę na Dzień Singla obchodzony 11 dnia miesiąca, a tego dnia mogą otrzymać promocje na swoje oprogramowanie, a także zniżki zaczynające się od 55%.

Kupony promocyjne COREL Poland na Cyber ​​Poniedziałek

Jednym z najważniejszych świąt dla COREL jest święto sprzedaży w Cyberponiedziałek, a na ten dzień można znaleźć mega rabaty na ich produkty, które mogą sięgać nawet 85%.
 

COREL Polska Kupony na Boże Narodzenie

Na grudzień firma COREL przygotowuje kilka dni świąt wyprzedażowych, które prezentują bardzo dobre oferty i rabaty, a także rabaty, które mogą wynosić od 60%.

Aplikacja mobilna COREL na iPhone'a i Androida

W chwili obecnej COREL nie posiada dostępnej aplikacji mobilnej.

Oprogramowanie znane w sprzedaży na stronie COREL

Marki sprzedawane w witrynie COREL, w której można znaleźć różne marki o różnej zawartości, należą do firmy Corel, wśród nich są CorelDRAW, MindManager, Parallels, WinZip, Gravit, Painter, PaintShop Pro, Pinnacle, Roxio, VideoStudio i WordPerfect.

 

 

Gdzie mam napisać kupon rabatowy w COREL?

W firmie COREL możesz wpisać numer kuponu, który chcesz zastosować przy zakupie, za pomocą pola znajdującego się w lewej dolnej części strony, na której należy dokonać płatności.

Czy firma COREL oferuje bezpłatną wysyłkę?

Produkty firmy COREL, które są dostarczane za pośrednictwem Twojego konta za pośrednictwem łącza, są bezpłatną wysyłką.

Czy mogę płacić w firmie COREL w systemie PayPal?

W firmie COREL Twoi klienci mogą płacić za subskrypcję za pośrednictwem cyfrowej platformy PayPal w bezpieczny i niezawodny sposób.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
20 czerwiec 2024
COREL Kody rabatowe

Promocje i specjalne kupony w COREL Polska

Aby być na bieżąco z najnowszymi kuponami promocyjnymi z COREL, na tej stronie przedstawiamy najnowsze kupony i oferty. Tutaj jest kilka z nich:

Dodatkowe 15% zniżki z kuponem COREL
Kod promocyjny COREL 10% zniżki
Kod promocyjny COREL na abonament roczny: 15% zniżki
10% kod rabatowy na najnowszą wersję CORELDRAW
10% kupon COREL na CORELCAD

Kupony COREL

Inne podobne sklepy