TemplateMonster Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Przegląd TemplateMonster

Ten sklep internetowy narzuca się na rynek projektowania stron internetowych, oferując unikalne produkty i usługi, łatwe w użyciu i odpowiednie dla szerokiej gamy platform. Obejmują one WordPress, Shopify, WooCommerce, PrestaShop i HTML, oferując zarówno przydatne motywy i wtyczki, jak i ważne elementy graficzne, które mogą pomóc w stworzeniu silnej tożsamości marki dla Twojej firmy. Aby podkreślić różnorodność, tutaj można znaleźć tematy dotyczące takich dziedzin jak sztuka i kultura, elektronika, biznes i usługi, moda i uroda, społeczeństwo, zwierzęta, prezenty, samochody, komputery, internet, systemy opieki zdrowotnej, dom i rodzina, projektowanie i fotografia, edukacja, gastronomia i wiele innych.

Przydatne informacje o TemplateMonster

W odniesieniu do zakupu produktów cyfrowych transport nie jest konieczny (nawet w przypadku płyt CD), ponieważ są one dostępne natychmiast po potwierdzeniu płatności e-mailem. Jeśli chodzi o zwrot produktów, masz na to 14 dni od zakupu. Płatności można dokonywać wyłącznie online, przy użyciu większości kart kredytowych lub debetowych, a także innych metod płatności specyficznych dla niektórych obszarów świata, a także za pośrednictwem PayPal.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu TemplateMonster

TemplateMonster pozwala tylko raz wprowadzić dowolny kod kuponu, niezależnie od jego pochodzenia. Kod złożony z cyfr i / lub liter musi zostać skopiowany i wpisany w miejscu na stronie realizacji zamówienia, przed jego złożeniem.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
02 październik 2022

Inne podobne sklepy