TVC-MALL Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kupon20 $TVC-Moll kupon na rabat na każde zamówienie powyżej 350 dolarów09 kwiecień
Kupon1 $TVC-MALL.COM kupon na dowolne zamówienie za $1503 Może

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja TVC-MALL

W sklepie znajdują się takie kategorie, jak telefony komórkowe i akcesoria, specjalnie dostosowane do każdego modelu i producenta, inteligentne urządzenia i akcesoria, elektronika użytkowa, komputery i elementy sieciowe, narzędzia, a także działy zajmujące się meblami oraz dekoracjami domowymi i ogrodowymi. , sprzęt sportowy i do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a także niezbędne części zamienne do samochodu. Sklep doceniany jest za dostępność produktów, które prawie nigdy się nie kończą, funkcjonujące jako rynek, na którym każdy użytkownik może zostać sprzedawcą wielu produktów. Kolejną zaletą, bardzo cenioną w sklepach z elektroniką, jest to, że wszystkie sprzedawane tutaj produkty mają roczną standardową gwarancję, podczas której możesz odesłać produkt z powrotem, aby odzyskać pieniądze lub je zmienić.

Przydatne informacje o TVC-MALL

Sklep oferuje swoim klientom w sumie 5 metod dostawy za pośrednictwem UPS, DHL, EMS, Swiss Post i HongKong, co może zająć od co najmniej 4 dni roboczych do maksymalnie 45 dni. Koszt dostawy może być ustalony po dodaniu produktów, obliczany według kraju przeznaczenia, rodzaju produktu, wagi i wybranej metody dostawy. Główne akceptowane metody płatności to Visa, MasterCard, JCB, American Express i PayPal, które są dokonywane za pomocą bezpiecznych metod płatności online. Niestety na razie nie ma możliwości zapłaty za zamówienie za pośrednictwem systemu cash back. Na zwrot produktów masz 30 dni, licząc od daty otrzymania produktu, na przesłanie i wysłanie paczki.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu TVC-MALL

Zastosowanie kodu kuponu TVC-Mall trwa tylko kilka sekund i wymaga tylko kilku kliknięć. Możesz więc skopiować kod kuponu i wprowadzić go w oknie podczas procesu zakupu. Następnie, po potwierdzeniu kuponu, wartość rabatu zostanie odjęta od całkowitej płatności.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy