Edureka Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponKod promocyjny Edureka: 35% zniżki na programy Masters & Certification27 luty
KuponNajlepszy kupon Edureka: uzyskaj 35% zniżki na wszystkie kursy06 styczeń
KuponWeź 30% kod promocyjny dla Edureka.com23 wrzesień
KuponEdureka.com 25% kod rabatowy kursy na żywo29 wrzesień

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co sprzedaje EDUREKA Polska

EDUREKA powstała w celu zapewnienia edukacji ze swojej platformy wszystkim tym, którzy mają na celu ciągły rozwój poprzez kursy online, studia magisterskie lub podyplomowe.

EDUREKA pozwala swoim słuchaczom na posiadanie niezbędnych umiejętności i doświadczeń, aby mogli rozwijać się i odnosić sukcesy w życiu zawodowym i osobistym, w oparciu o niezbędną wiedzę i umiejętności.

EDUREKA przekazuje swoją wiedzę poprzez swój zespół, w którym ma 100% przeszkolonych ludzi, a także jest wesoła i wesoła, co pozwala na przyjemne zajęcia dzięki technologii, która pozwoliła jej na innowacyjność i skupienie się na potrzebach swoich uczniów. z niezbędnym szkoleniem, aby uczyć się na swoich kursach, stopniach magisterskich lub stopniach podyplomowych nauczanych w ich środowisku online.

EDUREKA oferuje w swoich kursach programowania i tytułach magisterskich z zakresu przetwarzania w chmurze, nauki o danych, programowania i frameworków, programów wykonawczych, szkolenia certyfikacyjnego DevOps, szkolenia Big Data Hadoop, certyfikacji Tableau, nauki o danych z Pythonem, szkolenia selenowego, szkolenia certyfikacyjnego PMP, RPA certyfikacja z wykorzystaniem UiPath, szkolenie Apache Spark i Scala, szkolenie Microsoft Power BI, szkolenie Java, Mastery kursu Data Scientist, Mastery inżynierskie DevOps, Mastery Cloud Architecture, Masters Big Data Architecture, Masters Machine Learning, Masters Web Developers, Masters Business Engineering, Data Analytics Studia magisterskie, studia magisterskie z inżynierii automatyzacji testów, studia podyplomowe ze sztucznej inteligencji, certyfikacja podyplomowa DevOps itp.

EDUREKA jest powiązana z Facebookiem, Instagramem, LinkedIn, Pinterestem, Tik Tok, Twitterem.

Jak EDUREKA wysyła oprogramowanie?

Kursy, studia magisterskie, podyplomowe prowadzone przez EDUREKA realizowane są z Twojego konta utworzonego na jej platformie poprzez zajęcia na żywo, konferencje online lub filmy, które realizowane są z ustalonym harmonogramem.

Jakie rabaty oferuje EDUREKA Polska?

Obecnie EDUREKA ma tylko 10% rabatu w ramach promocji we wszystkich swoich programach.

Metody płatności w EDUREKA Polska

W EDUREKA tylko platforma cyfrowa PayPal jest akceptowana jako metoda płatności za kursy.
  

 Jak długo trwa dostawa produktów zamówionych w EDUREKA?

Po dokonaniu wpłaty za kurs/magister lub studia podyplomowe, w EDUREKA klient otrzyma plan studiów.

Kupony aktualnie dostępne w EDUREKA Polska

EDUREKA pokazuje obecnie różne kupony rabatowe o wartości 10%, 20% i do 25%, biorąc pod uwagę sezon powrotu do szkoły.

Kupon EDUREKA 30% rabatu na kursy NA ŻYWO
Najlepsze ceny kursów na temat tworzenia aplikacji mobilnych
25% kod promocyjny EDUREKA
Kupon EDUREKA 10% zniżki dla nowych studentów
10% kod promocyjny EDUREKA dla nowych klientów
35% kod rabatowy EDUREKA na wybrane kursy

Biuro Obsługi Klienta EDUREKA Polska

Aby skontaktować się z obsługą klienta w EDUREKA, można to zrobić dzwoniąc pod numer 13852574329 lub za pośrednictwem dostępnego czatu online, inną alternatywą jest formularz kontaktowy.

Korzyści z korzystania z kuponu EDUREKA w Polsce

Korzystanie z kuponów rabatowych w EDUREKA ma swoje zalety, z których najważniejszą są pieniądze, które można zaoszczędzić dokonując płatności.

Jak mogę zwrócić lub anulować program EDUREKA?

Aby anulować zakup kursu/studia magisterskiego lub podyplomowego w EDUREKA, klienci mają szacowany czas trzech dni po dokonaniu płatności, w tym celu muszą skontaktować się z obsługą klienta, gdzie poinformują o procesie anulowania .

Ekskluzywny kupon EDUREKA dla nowych kupujących w Polsce

Nowi klienci EDUREKA mogą korzystać z promocji, którą oferuje w postaci kuponu rabatowego 10%.

EDUREKA Polska w sieciach społecznościowych

Na portalach społecznościowych można znaleźć świetne oferty na usługi oferowane przez EDUREKA. Następnie zapraszamy do odkrycia dla siebie ofert promocyjnych i kuponów rabatowych w następujących sieciach społecznościowych:

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez EDUREKA dla kupujących w Polsce

Jako maksymalny rabat EDUREKA ma tylko 10% dostępne.

 EDUREKA Polska kupon na subskrypcję newslettera

Zapisując się na EDUREKA, Twoi klienci będą na bieżąco informowani o nowościach i aktualizacjach dotyczących nowych kursów, a także o promocjach lub dostępnych zniżkach. Zaraz po zapisaniu się do newslettera otrzymujesz kupon EDUREKA z 10% rabatem.

Programy podobne do EDUREKA

Na globalnym rynku platform internetowych klienci mogą znaleźć sklepy oferujące produkty podobne do tych, które posiada EDUREKA, w których mogą zobaczyć i porównać ich zawartość, ceny czy rabaty, m.in. niektóre z tych sklepów, które mogą odwiedzić są to Edx.org, Coursera.org, Udemy.com
        

EDUREKA Polska kupony na CZARNY PIĄTEK

Na święta wyprzedaży w Czarny piątek EDUREKA oferuje niesamowite i wspaniałe rabaty, które możesz uzyskać na dostępne kursy do 70% rabatu z kuponami, które mogą wynosić od 5%.

 Kupon dla EDUREKA Polska na 11.11

Przy zniżce 11.11 w EDUREKA oferowane są bardzo dobre promocje dwóch kursów w cenie jednego, a także rabaty, które można rozpocząć już od 45%.

Kupony promocyjne EDUREKA Polska na Cyber ​​Poniedziałek

Jeden z najatrakcyjniejszych rabatów dla EDUREKA jest w Cyberponiedziałek, ponieważ w tym dniu można znaleźć rabaty do 75%.
 

 EDUREKA Polska kupony na Boże Narodzenie

Świąteczne rabaty w EDUREKA odbywają się w grudniu i na te daty można znaleźć niesamowite oferty i wyprzedaże, a także dobre rabaty od 40%.

Aplikacja mobilna EDUREKA na iPhone i Android

EDUREKA udostępniła swoim klientom aplikację mobilną na iPhone'a i Androida, z której mogą mieć dostęp do wszystkich treści i programowania kursów

 Znane oprogramowanie do sprzedaży na stronie EDUREKA

Szkolenie certyfikacyjne DevOps, Szkolenie certyfikujące architekta rozwiązań AWS, Szkolenie certyfikacyjne Microsoft Power BI, Szkolenie certyfikacyjne DevOps, Program Master Cloud Architect, Kurs Szkolenie Salesforce - Admin & Application, Szkolenie certyfikacyjne Microsoft Azure Cloud, Szkolenie certyfikacyjne Selenium, Szkolenie certyfikacyjne Python, Szkolenie certyfikacyjne Tableau, Szkolenie certyfikacyjne PMP®, Full Stack Web Developer Masters Pro, Szkolenie certyfikacyjne Kubernetes: Administrator, Post Graduate Diploma in Artificial Intelligence, Java Certification Training Course i Data Scientist Course Master Program to najpopularniejsze kursy online w EDUREKA.

 

 

Czy EDUREKA oferuje bezpłatną wysyłkę?

W EDURECE ich kursy są dostarczane bezpłatnie, ponieważ odbywają się online.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy w EDURECE?

W EDURECE, po wybraniu kursu, na który chcesz się zapisać, musisz przejść do strony płatności, gdzie po prawej stronie znajdziesz na końcu strony, gdzie musisz kliknąć Czy masz kupon rabatowy? Gdzie zostanie wyświetlone pole do zastosowania wspomnianego kuponu.

Czy w EDURECE mogę zapłacić przez PayPal?

W firmie EDUREKA metody płatności oferowane są za pośrednictwem platformy cyfrowej PayPal.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
20 czerwiec 2024
Edureka Kody rabatowe

 Promocje i kupony specjalne w EDUREKA Polska

Aby być na bieżąco z najnowszymi kuponami promocyjnymi od EDUREKA, tutaj na tej stronie przedstawiamy najnowsze kupony i oferty. Tutaj jest kilka z nich:

Kupon EDUREKA 30% rabatu na kursy NA ŻYWO
Najlepsze ceny kursów na temat tworzenia aplikacji mobilnych
25% kod promocyjny EDUREKA
Kupon EDUREKA 10% zniżki dla nowych studentów
10% kod promocyjny EDUREKA dla nowych klientów
35% kod rabatowy EDUREKA na wybrane kursy

Edureka Kupony

Inne podobne sklepy