Zappos Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansZniżka 10% dla studentów, nauczycieli i żołnierzy16 listopad
AwansW Zappos promocje: darmowa dostawa + zwraca do każdego zamówienia07 czerwiec

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja Zappos

Sklep jest pełen niespodzianek, oferując produkty z kategorii mody, dostosowane do szerokiej gamy klientów, o różnych budżetach, aby każdy mógł stąd kupić. Sklep ma specjalne kategorie dedykowane kobietom w dużych rozmiarach, a także dużym i wysokim mężczyznom. Ponadto w tym sklepie internetowym znajdziesz również torby, bagaż podróżny, biżuterię i akcesoria, okulary przeciwsłoneczne i wiele innych. Kolejnym elementem, który znacznie poprawia wrażenia zakupowe, jest podział produktów według niektórych kategorii, takich jak: sportowa, outdoor, luksusowa, joga, moda, bieganie lub western. W ten sposób łatwiej znajdziesz swoje ulubione produkty, w zależności od stylu, którego szukasz, a nawet w zależności od wydarzenia, w którym uczestniczysz, nawet jeśli jest to zwykły dzień w życiu codziennym.

Przydatne informacje o Zappos

Istnieją dwie metody dostawy: z terminem dostawy 2 dni, jest bezpłatny i dostawa na następny dzień po złożeniu zamówienia, za którą uiszczona jest dodatkowa opłata za dostawę w wysokości 25 USD. Sklep ma jedną z najbardziej liberalnych i najdłuższych zasad zwrotu: masz 365 dni na zwrot produktów, a ich zwrot jest bezpłatny. Płatności można dokonać wyłącznie przy użyciu karty debetowej lub kredytowej wydanej przez Visa, MasterCard, American Express lub Discover.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu Zappos

Kod kuponu Zappos jest ważny tylko do jednego użycia, dla każdego zamówienia. W ten sposób kod składający się z cyfr i / lub liter można skopiować i wprowadzić na stronie realizacji zamówienia. Następnie, jeśli kod jest ważny i nie przekracza daty ważności, zostanie potwierdzony, a wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od całego zamówienia.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy