TransferGO Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kupon£10 firma TransferGo prezent dla was z tej promo-kodu10 Może
Kupon€11 upłynął kupon, jeśli wyślesz pieniądze teraz15 lipiec

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja TransferGO

Program korzysta również z aplikacji mobilnej, dostępnej zarówno na Androida, jak i iOS, która umożliwia dostęp do danych, historię przesyłania, ulubione konta, współczynniki konwersji, a także inne przydatne informacje i funkcje. Aplikacja ma pozytywny wynik 9,6 na Trustpilot, co potwierdza zarówno jakość usług, jak i ich wydajność i bezpieczeństwo, które jest również w 100% gwarantowane przez instytucje płatnicze FCA i HMRC. Aplikacja posiada menu, które pozwala wybrać kraj, z którego pieniądze wychodzą, a także ich miejsce docelowe, datę otrzymania pieniędzy, a także kurs wymiany dla bieżącego kursu walutowego.

Przydatne informacje o TransferGO

Chociaż jest to aplikacja, w której usługi są wykonywane na poziomie cyfrowym, nadal konieczne jest uiszczenie opłaty transportowej za usługi przekazów pieniężnych. Różni się to w zależności od „wybranej metody dostawy”, którą można zastosować na następny dzień lub przez kolejne 30 minut. Istnieje również opcja bezpłatnej dostawy, która może potrwać do 3-4 dni roboczych. Analizy pokazują, że dokonując przelewów międzynarodowych za pośrednictwem tej aplikacji, możesz skorzystać z oszczędności do 90%. Przedstawiciele aplikacji nieustannie starają się zapewnić najniższy kurs wymiany i konkurencyjne kursy walut. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub potrzebujesz wskazówek w procesie transferu, możesz zadzwonić do działu obsługi klienta dostępnego 24/7.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu TransferGO

Kody kuponów zakupione w innych wyspecjalizowanych witrynach można skopiować i wprowadzić na stronie kasy aplikacji. Jeśli kod jest prawidłowy, jego wartość rabatu zostanie zastosowana automatycznie, a użytkownik zostanie powiadomiony o ostatecznej cenie transakcji.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy