TransferGO Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponTransferGO.com kod kuponu EUR20 pierwszy przelew24 listopad
KuponCiesz się dodatkowym kodem promocyjnym 60% W TransferGO.com09 listopad
KuponDarmowe pierwsze dwa przelewy kod promocyjny na TransferGO.com31 październik
KuponUzyskaj 22 euro zniżki na opłaty za przelewy z TransferGo.com28 grudzień

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co to jest TransferGo

TransferGo to międzynarodowa firma przekazująca pieniądze założona w 2012 roku, oferująca szereg wykonalnych usług przekazów pieniężnych bez nadmiernych opłat bankowych. Ta szybko rozwijająca się firma obsługuje obecnie 22 waluty w 47 krajach i nadal posiada biura w całej Europie, w tym w Londynie, Wilnie, Berlinie, Stambule i Warszawie. Realizując zarówno osobiste, jak i biznesowe przelewy bankowe w cyfrowym modelu konto-konto, TransferGo wyróżnia się oferowaniem wysokiej jakości przelewów pieniężnych z szybkością, łatwością i doskonałą wartością.

Niektóre kraje, do których trafia TransferGo to: Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Kanada, Chiny, Chorwacja, Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Grecja, Indie, Irlandia, Izrael, Włochy, Japonia, Kenia, Malta, Portugalia, Polska, Katar, Rosja, Rumunia, Nepal, Polska, Hiszpania, Szwecja, Stany Zjednoczone m.in.

Jakie są kroki, aby dokonać wysyłki za pomocą TransferGo?

Najpierw musisz wprowadzić dane odbiorcy i kwotę, którą chcesz wysłać; jeśli płatność jest lokalna, możesz dokonać lokalnego przelewu bankowego lub użyć karty debetowej (w przypadku płatności do 1000 GBP, po otrzymaniu płatności pieniądze dotrą na drugi koniec w ciągu kilku godzin.

Ogólny czas dostawy do głównych krajów docelowych to: następny dzień roboczy po otrzymaniu wpłaty; najtańsza dostawa zajmie do 3 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty, mają również opcje szybkiej dostawy, która może zostać dostarczona w mniej niż 30 minut, w zależności od kraju, z którego pochodzi Twoja wpłata.

Należy pamiętać, że w niektórych krajach docelowych usługi TransferGo są ograniczone, co oznacza, że ​​czas dostawy trwa do 1 dnia roboczego dłużej niż w głównych krajach. Kraje ograniczonej obsługi to m.in. Stany Zjednoczone, Australia, Bułgaria, Kanada, Szwajcaria, Czechy, Hongkong, Izrael, Polska, RPA.

Jak sprawdzić status przelewu z TransferGo?

Aby sprawdzić status swojego przelewu należy przejść do zakładki „Przelewy”, a wszystkie przelewy zostaną podzielone na dwie grupy: „Oczekujące” i „Zakończone”. Zakładka „Oczekujące” ma dwie opcje: Oczekiwanie na płatność: co oznacza, że ​​nie otrzymali jeszcze pieniędzy. Płatności bankowe online mogą zająć cały dzień roboczy. Płatności kartą powinny zająć tylko kilka minut.
A drugi to ten, który mówi Pieniądze otrzymane: co oznacza, że ​​otrzymali już Twoje pieniądze i aktualnie przetwarzają płatność; i wreszcie po wysłaniu pieniędzy do odbiorcy status płatności zmieni się na „Zakończona”.

Metody płatności w TransferGo

Aby wysłać pieniądze za pośrednictwem usługi TransferGo, potrzebujesz karty bankowej VISA lub MASTERCARD lub konta bankowego.
  
 

Ile czasu zajmuje dotarcie pieniędzy przesłanych przez TransferGo?

W TransferGo, po otrzymaniu płatności, dotrze ona do miejsca docelowego, wybierając czas dostawy, który może być szybką dostawą w zaledwie 30 minut, a także możesz wybrać ekonomiczną dostawę, która może zająć do 3 dni robocze i jako standard dostawy dzień roboczy po wpłacie, możesz to zrobić nawet w weekendy.

Kupony aktualnie dostępne na TransferGo

Obecnie dostępne są następujące kody promocyjne TransferGo

 • Kod promocyjny 12 euro zniżki
 • Kupon rabatowy 10 £ przy pierwszym zamówieniu
 • Kupon rabatowy 12 USD na przelewy
 • Cashback 12 € za przelewy
 • Kupon promocyjny 12 € zniżki prowizji

Obsługa klienta TransferGo

Aby skontaktować się z obsługą klienta TransferGo możesz to zrobić wysyłając wiadomość e-mail na adres hello@TransferGo.ocm od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00 z wyłączeniem świąt i weekendów, zazwyczaj odpowiedź otrzymasz w ciągu godziny, można to również zrobić telefonicznie pod numerami dla języka angielskiego +441392694030, litewskiego +441183100891, polskiego +48222639298, rumuńskiego +441158243082, łotewskiego +441329801033, rosyjskiego +441375352030, ukraińskiego +48223078362, tureckiego +448560385.

Korzyści z korzystania z kuponu TransferGo

Uzyskanie kuponów rabatowych do wykorzystania w TransferGo ma swoje zalety, ponieważ możesz uzyskać możliwość przesłania większej ilości pieniędzy niż zakładałeś. W ten sposób korzystając z kuponu promocyjnego z TransferGo uzyskasz rabat w wysokości € 12 od wartości opłat za przelewy.

Jak anulować przelew przez TransferGo

Aby anulować zamówienie należy skontaktować się z obsługą klienta, ponieważ nie będziesz mógł anulować przesyłki, gdy pieniądze są już na koncie TransferGo, teraz, jeśli chcesz anulować przelew w toku, wystarczy wybrać zamówienie chcesz anulować, kliknij w prawej górnej części aktywnego zlecenia i za pomocą X zostanie anulowane.

Ekskluzywny kupon dla nowych klientów TransferGo

Nowi klienci w TransferGo mogą korzystać z opcji, które oferuje na swojej platformie. W tej chwili nowym klientom oferowany jest kupon TransferGo ze zniżką 10 euro od wartości opłat za przelewy.

TransferGo Polska w mediach społecznościowych

W sieciach społecznościowych możesz otrzymywać wiadomości i ekskluzywne kupony od TransferGo, co znacznie obniża wartość opłat za przelew. Zalecamy zapoznanie się z następującymi sieciami społecznościowymi.

 • Świergot
 • Facebook
 • Instagram
 • youtube

Maksymalny rabat oferowany przez TransferGo dla swoich klientów w Polsce

Maksymalny rabat oferowany przez kupon TransferGo dla swoich klientów wynosi 12 euro (lub równowartość w walucie lokalnej, w której dokonywana jest płatność przelewem).

Kupon od TransferGo Polska na subskrypcję newslettera

Kod promocyjny na TransferGo dla subskrybentów newslettera to 12 euro, kwota, która jest odliczana od wartości opłat za przelew.

Usługi przekazów pieniężnych podobne do TransferGo

Istnieją strony podobne do TransferGo, na których można dokonywać przelewów między krajami Unii Europejskiej, są to Paysend, REVOLUT i WISE.COM.
                                                          
 

Kupony od TransferGo Polska na CZARNY PIĄTEK

Od Czarnego Piątku możesz otrzymywać pieniądze z TransferGo za pomocą kuponu, który oferuje zniżkę w wysokości 12 euro od wartości opłat za przelewy.

Kupon na TransferGo Polska na 11.11

Kupon TransferGo na 11.11 jest wart 12 euro i jest oferowany jako zniżka przy wysyłaniu pieniędzy.

Kupony promocyjne od TransferGo Polska na Cyber ​​Poniedziałek

Od CYBER PONIEDZIAŁKU możesz wysyłać pieniądze tym, którzy strzelają teraz z najniższymi prowizjami! A raczej nawet bez prowizji. Dzieje się tak, ponieważ TransferGo oferuje kupon o wartości 12 euro, wartość, która zostanie odjęta od wartości prowizji za wysyłkę.
 
 

Kupony od TransferGo Polska na Boże Narodzenie

Na święta możesz wysłać pieniądze swoim bliskim z opłatą za przelew równą zero! Dzieje się tak za sprawą TransferGo, która oferuje możliwość skorzystania z kuponu obniżającego wartość prowizji za wysłanie pieniędzy o 12 euro.

Aplikacja mobilna TransferGo na iPhone i Android

W TransferGo możesz pobrać jego aplikację mobilną dostępną na iPhone'a z App Store oraz na Androida przez Google Play, z jego aplikacji możesz wykonać super szybki przelew i odbiór w 30 minut.

Lista krajów, do których można wysyłać pieniądze za pomocą TransferGo

Oto lista krajów, do których możesz wysłać pieniądze za pomocą usługi przelewów TransferGo. Pamiętaj, że ta lista może być w dowolnym momencie zapełniona nowymi krajami i terytoriami, do których można wysyłać pieniądze.

Australia, Austria, Bahrajn, Bangladesz, Belgia, Bułgaria, Kanada, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Ghana, Grecja, Hongkong, Węgry, Islandia, Indie, Indonezja, Irlandia, Izrael, Włochy, Japonia, Kenia, Kuwejt, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Martynika, Polska, Monako, Nepal, Holandia, Nowa Zelandia, Nigeria, Norwegia, Oman, Pakistan, Filipiny, Polska, Portugalia, Katar, Reunion , Rumunii i Rosji.

 

Gdzie mam napisać kupon rabatowy na TransferGo?

Kupon promocyjny lub kod polecający TransferGo jest wpisywany w dedykowanym mu polu podczas tworzenia nowego konta do wysyłania pieniędzy.

Czy mogę zapłacić na TransferGo przez PayPal?

W TransferGo PayPal nie jest używany, ponieważ wykonuje przelewy tylko dla banków i mieszkańców Unii Europejskiej, z czego anulujesz prowizję w zależności od czasu i kwoty przelewu.

Czy TransferGo oferuje darmowe przelewy?

W TransferGo nie ma darmowej wysyłki, ponieważ dokonując przelewu należy anulować przelicznik, który wynosi od 0 do 2,2%, a koszty wysyłki różnią się tak, jakby odpowiadały na następny dzień, wynoszą od 0 do a. 99 i w przypadku szybkich dostaw zależy to od kwoty do przelania. W każdym razie, korzystając z kodu polecającego TransferGo.COM, otrzymujesz rabat w wysokości 12 euro na wypłatę prowizji, co oznacza, że ​​tak, możesz wysyłać pieniądze z zerową prowizją.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
20 czerwiec 2024

Promocje i specjalne kupony na TransferGo Polska

Oto niektóre z najnowszych kuponów i ofert promocyjnych dla TransferGo poniżej:

 • Kod promocyjny 12 euro zniżki
 • Kupon rabatowy 10 £ przy pierwszym zamówieniu
 • Kupon rabatowy 12 USD na przelewy
 • Cashback 12 € za przelewy
 • Kupon promocyjny 12 € zniżki prowizji

Inne podobne sklepy