Coursera Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansCoursera.com 25% promo24 sierpień
AwansDodatkowe 50% zniżki na Coursera.com dowolny kurs19 sierpień

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co sprzedaje COURSERA Polska

COURSERA wyłoniła się w 2012 roku z rąk Daphne Koller i Andrew Ng, których głównym celem było zaoferowanie wszystkim nauki, która pomoże im ewoluować, i nie ma lepszego sposobu niż robienie tego z platformy internetowej, aby każdy mógł z niej korzystać z dowolnego miejsca , generując w ten sposób pozytywny wpływ na społeczność.

COURSERA oferuje na swojej platformie studia online, kariery, dla firm i dla uniwersytetów, gdzie można uzyskać następujące tematy, takie jak nauka o danych, zdrowie, sztuka i nauki humanistyczne, technologia informacyjna, informatyka, nauka języka, rozwój osobisty, biznes, Nauki społeczne, nauki fizyczne i inżynieria, matematyka i logika, zarządzanie i handel. W którym możesz zdobyć stopnie, kursy lub specjalizacje licencjackie i magisterskie, w dowolnej dziedzinie, której chcesz się uczyć.

Jak COURSERA dostarcza oprogramowanie?

W COURSERA Twoje usługi są wykonywane z Twojego konta, co oznacza, że ​​musisz utworzyć konto na platformie cyfrowej, aby mieć dostęp do swoich zajęć.

Jakie rabaty oferuje COURSERA Polska?

W chwili obecnej COURSERA nie oferuje zniżek w żadnej opcji, czy to na kursie, licencjacie, magisterium czy specjalizacji.

Metody płatności w COURSERA Polska

Ponieważ metody płatności akceptowane w COURSERA to te wydawane za pomocą kart kredytowych, takich jak Visa, MasterCard, Discover, JCB i American Express, inną opcją jest cyfrowy portfel PayPal, NetBaking, UPI.
  

Jak długo trwa dostawa produktów zamówionych w COURSERA?

W COURSERA korzystanie z jej usług zajmuje tylko trochę czasu, gdy płatność żądanej opcji zostanie zweryfikowana, ponieważ będzie to widoczne na Twoim koncie na Twojej platformie internetowej.

Kupony aktualnie dostępne na COURSERA Polska

COURSERA pokazuje obecnie różne kupony rabatowe o wartości 10%, 20% i do 25%, biorąc pod uwagę sezon powrotu do szkoły.

50% zniżki na wszystkie kursy online COURSERA
COURSERA Plus: 10 USD za pierwszy miesiąc
Oferta limitowana! Bezpłatnie dla studentów!
COURSERA Plus: nieograniczony dostęp do ponad 7000 kursów specjalistycznych
399 $ rocznie - najlepsza cena dla COURSERA Plus!
5% kupon rabatowy na kursy COURSERA

Biuro Obsługi Klienta COURSERA Polska

W COURSERA, aby skontaktować się z obsługą klienta, możesz to zrobić z czatu online lub logując się na swoje konto COURSERA, gdzie musisz wybrać temat, dla którego chcesz uzyskać informacje, w którym musisz utworzyć zgłoszenie lub formularz kontaktowy. Kontakt.

Korzyści z korzystania z kuponu COURSERA w Polsce

Korzystając z kuponu rabatowego na COURSERA, klient zyska możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, co pozwoli mu na zakup jeszcze jednej usługi dzięki pieniądzom zaoszczędzonym dzięki wykorzystaniu kuponu.

 Jak mogę zwrócić lub anulować program COURSERA?

Aby anulować subskrypcję na COURSERA, musisz zalogować się na swoje konto, przejść do zakładki Moje zakupy, kliknąć Zarządzaj subskrypcją i nacisnąć Anuluj subskrypcję.

Ekskluzywny kupon COURSERA dla nowych kupujących w Polsce

Na razie nowi studenci COURSERA mogą skorzystać z 5% zniżki na dowolny wybrany kurs lub promocyjnej subskrypcji COURSERA Plus za jedyne 10 USD w pierwszym miesiącu.

COURSERA Polska w sieciach społecznościowych

W sieciach społecznościowych można znaleźć świetne oferty usług oferowanych przez COURSERA. Następnie zapraszamy do odkrycia dla siebie ofert promocyjnych i kuponów rabatowych w następujących sieciach społecznościowych:

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez COURSERA dla kupujących w Polsce

Maksymalny rabat, który oferuje COURSERA to 50% ceny początkowej lub inna bardzo dobra oferta promocyjna: COURSERA Plus za jedyne 10 $ w pierwszym miesiącu!

COURSERA Polska kupon na subskrypcję newslettera

Subskrybując COURSERA, Twoi klienci będą otrzymywać biuletyny z informacjami o Twoich produktach i wiadomościami o ofertach specjalnych, takich jak COURSERA Plus za jedyne 10 USD w pierwszym miesiącu i kursy z 50% zniżką.

Programy podobne do COURSERA

Dostępna jest szeroka gama sklepów, w których prezentowane są produkty podobne do tych prezentowanych na COURSERA, produkty, których ceny można sprawdzić lub dostępne rabaty. Niektóre z tych stron, które można odwiedzić to Udemy.com, Edx.org, Skillshare .com m.in.
        

COURSERA Polska kupony na CZARNY PIĄTEK

W przypadku rabatów świątecznych w Czarny piątek, które odbywają się w czwarty piątek listopada, COURSERA oferuje bardzo dobre rabaty, które mogą sięgać nawet 70%.

Kupon na COURSERA Polska na 11.11

Podczas dnia dla singli w COURSERA możesz uzyskać bardzo dobre promocje dostępne z pakietami dostępnych kursów, oprócz zniżek do 45%.

Kupony promocyjne od COURSERA Polska na Cyber ​​Poniedziałek

W przypadku zniżek w Cyberponiedziałek COURSERA oferuje ekskluzywne oferty, a także specjalne zniżki, które można znaleźć nawet do 75%, ten dzień odbywa się w poniedziałek po obchodach Czarnego Piątku.
 

COURSERA Polska kupony na Boże Narodzenie

Na Boże Narodzenie COURSERA przygotowuje najlepsze dostępne oferty i rabaty, w ten sam sposób niesamowite rabaty, dzięki czemu możesz cieszyć się podczas dokonywania subskrypcji, rabaty te mogą sięgać nawet 40%.

Aplikacja mobilna COURSERA na iPhone i Android

COURSERA dla wygody swoich klientów udostępniła aplikację mobilną na iPhone'a i Androida, z której mogą odbyć kursy.

Znane oprogramowanie do sprzedaży na stronie COURSERA

COURSERA udostępnia na swojej platformie internetowej tylko subskrypcje, które odpowiadają pod własną marką.

 

 

Czy COURSERA oferuje bezpłatną wysyłkę?

Subskrypcje produktów lub usług świadczonych przez COURSERA są całkowicie bezpłatne, ponieważ są dokonywane z Twojego konta.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy na COURSERA?

Aby napisać kupon rabatowy w COURSERA, na stronie płatności dostępne jest pole, w którym należy podać numer kuponu, który ma zostać wykorzystany.

Czy mogę zapłacić w COURSERA przez PayPal?

W COURSERA możesz łatwo i prosto zapłacić za subskrypcję za pośrednictwem cyfrowej platformy PayPal.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
25 Może 2024
Kody rabatowe  Coursera.com

Promocje i specjalne kupony na COURSERA Polska

Aby być na bieżąco z najnowszymi kuponami promocyjnymi od COURSERA, na tej stronie przedstawiamy najnowsze kupony i oferty. Tutaj są niektóre z nich:

50% zniżki na wszystkie kursy online COURSERA
COURSERA Plus: 10 USD za pierwszy miesiąc
Oferta limitowana! Bezpłatnie dla studentów!
COURSERA Plus: nieograniczony dostęp do ponad 7000 kursów specjalistycznych
399 $ rocznie - najlepsza cena dla COURSERA Plus!
5% kupon rabatowy na kursy COURSERA

Kupon Coursera.com

Inne podobne sklepy