MOBIRISE Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansPobierz teraz darmowy telefon www z oprogramowaniem MOBIRISE 06 listopad

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja MOBIRISE

Mobirise to aplikacja specjalizująca się w tworzeniu stron internetowych, która charakteryzuje się prostotą i łatwością obsługi dla każdej osoby, niezależnie od poziomu doświadczenia w korzystaniu z komputera. Dlatego aplikacja została zbudowana specjalnie dla osób bez wiedzy technicznej, które nie znają wszystkich elementów niezbędnych do tworzenia stron internetowych. Aplikacja pozwala na tworzenie stron internetowych w bardziej kreatywny i wizualny sposób. Minimalistyczny interfejs nadaje się do tworzenia stron internetowych dla każdego rodzaju firmy, oferując rozwiązania mobilne dla większości urządzeń. Ponadto, jeśli zdecydujesz się korzystać z programu w celach komercyjnych i niekomercyjnych, będziesz mógł go pobrać za darmo. Oczywiście, darmowa wersja ma kilka rodzajów ograniczeń, więc jeśli chcesz stworzyć najbardziej wydajne projekty, musisz wybrać wersję premium.

Przydatne informacje o MOBIRISE

Masz możliwość zakupu produktu również w wersji fizycznej, na płycie CD, ale większość klientów wybiera tylko wersję cyfrową, ponieważ nie wymaga ona oczekiwania przez pewien czas na transport, ponieważ jest dostępna natychmiast po złożeniu zamówienia potwierdzenie. Płatności dokonuje się wyłącznie za pomocą karty debetowej lub kredytowej, wydanej przez Visa, MasterCard, American Express lub Discover, a także za pośrednictwem konta PayPal lub przelewu bankowego na konto aplikacji. Możesz odzyskać pieniądze w ciągu 30 dni od zakupu, kontaktując się z obsługą klienta, podając powód zwrotu. Później, jeśli wniosek zostanie zatwierdzony, skontaktujemy się z Tobą, aby wybrać metodę otrzymania pieniędzy.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu MOBIRISE

Aby zweryfikować kod kuponu Mobirise, wystarczy skopiować kod i wprowadzić go w specjalnej sekcji strony, na której redukcja zostanie zastosowana automatycznie.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy