rentcars Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansDo 30% promo dla rentcars.com 27 wrzesień

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co RENTCARS sprzedaje w Polsce

RENTCARS została założona w 2009 roku i jest wymieniana jako jedna z największych firm w Ameryce pod względem wynajmu samochodów, będąc światowym liderem w branży, mającym od początku swojej działalności za cel zapewnienie najprzyjemniejszych doznań w serwisie, zawsze gwarantujących aby utrzymać satysfakcję klienta.

RENTCARS jest obecny w ponad 160 krajach na całym świecie i przyjemnie kojarzy się z setkami firm, aby zapewnić najlepsze marki i najlepszą jakość usług wynajmu w różnych miastach świata, w których jest obecny.

W RENTCARS znajdziesz jako usługę sprzedaży dla swoich klientów wynajem pojazdu pod kątem potrzeb klienta, w którym może wybrać pojazd, manualny lub automatyczny, poprzez swoją wyszukiwarkę, a także markę wybranego samochodu, między innymi, możesz korzystać z usług takich jak Wi-Fi, foteliki dziecięce, łańcuchy śniegowe, jeśli tak jest, między innymi.

Jak dokonać rezerwacji na RENTCARS?

RENTCARS wynajmowany pojazd zostanie dostarczony zgodnie ze specyfikacją ustaloną w momencie rezerwacji, tzn. miejsce i czas dostawy pozostawione są tą samą drogą w mailu, którym została dokonana rezerwacja. rezerwacja otrzyma klientowi potwierdzenie wpłaty oraz wszystkie dane.

Jakie rabaty oferuje RENTCARS Poland?

RENTCARS ma wśród swoich kategorii dostępną jedną zwaną promocjami, w której możesz uzyskać różne dostępne rabaty, które możesz zlokalizować według miasta, w którym są różne rabaty od 10%, z dodatkowym 50% na kierowcę, oprócz 15% , 25% do 30%.

Metody płatności w RENTCARS Poland

Wśród różnych metod płatności akceptowanych przez RENTCARS w celu skorzystania z usługi wynajmu znajdują się te dokonywane za pomocą kart kredytowych, takich jak Visa, MasterCard, American Express, lub, jeśli wolisz, za pośrednictwem cyfrowego portfela PayPal lub za pomocą G Pay lub Apple Pay.

Jak długo trwa rezerwacja dokonana na RENTCARS?

Uzyskanie usługi wynajmu pojazdu w RENTCARS jest bardzo łatwym i szybkim krokiem, gdyż w tym celu w momencie wynajmu ustalana jest konkretna godzina i miejsce dostawy pojazdu. Podobnie bilet potwierdzający usługę wynajmu dotrze na Twoją pocztę w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Kupony aktualnie dostępne w RENTCARS Poland

7% kod rabatowy na wynajem samochodu przez RENTCARS
RENTCARS kupon 5% rabatu na następną rezerwację
5% zniżki na wynajem samochodu przez RENTCARS
Odbierz teraz 5% rabatu, korzystając z kodu promocyjnego z RENTCARS
Kod promocyjny RENTCARS 5% rabatu

Obsługa klienta RENTCARS Polska

Aby skontaktować się z obsługą klienta w RENTCARS, możesz to zrobić za pośrednictwem dostępnego czatu online.

Korzyści z korzystania z kuponu RENTCARS w Polsce

Możliwość korzystania z kuponów rabatowych w RENTCARS to jego główna korzyść, że mają przyjemność zaoszczędzić swoje pieniądze w momencie dokonywania płatności.

Czy mogę anulować lub zmienić rezerwację RENTCARS?

Aby anulować rezerwację w RENTCARS, proces ten można wykonać za pośrednictwem swojego konta, za pomocą którego zarejestrowałeś się, aby móc wypożyczyć usługę.

 Ekskluzywny kupon dla nowych kupujących w Polsce

Nowi klienci RENTCARS mogą otrzymać 5% rabatu na pierwszą rezerwację, jeśli skorzystają z kuponu promocyjnego.

 RENTCARS Polska w sieciach społecznościowych

W poniższych sieciach społecznościowych można znaleźć najnowsze oferty promocyjne i kody rabatowe z RENTCARS:

Facebook
Instagram
Świergot
youtube

 Maksymalny rabat oferowany przez RENTCARS dla kupujących w Polsce

Maksymalna zniżka, którą można uzyskać zamykając samochód na RENTCARS wynosi 45%.

RENTCARS Poland kupon na subskrypcję newslettera

Gdy klienci subskrybują RENTCARS, mogą otrzymywać kody rabatowe za pośrednictwem swoich biuletynów, a także biuletynów o ich ofertach, promocjach, zniżkach i dostępnych pakietach.

 Portale rezerwacji online podobne do RENTCARS

Na rynku cyfrowym klienci mogą cieszyć się odwiedzaniem niektórych sklepów oferujących usługi podobne do tych z RENTCARS, które można odwiedzić i przejrzeć oraz porównać ich dostępne usługi, niektóre z tych sklepów to Europcars.com, Rentalcars.com, Hertz.com, Alamo .com

RENTCARS Poland kupony na CZARNY PIĄTEK

W wakacje wyprzedażowe w Czarny piątek, RENTCARS oferuje swoim klientom niesamowitą różnorodność rabatów dostępnych wraz z powiązanymi firmami w zakresie wynajmu, aby klienci byli zadowoleni z wynajmu dzięki zniżkom, które mogą osiągnąć 55%, co pozwala im zaoszczędzić.

Kupon na RENTCARS Polska na 11.11

W przypadku zniżek 11.11 lub znanych również jako zniżki jednodniowe, na RENTCARS możesz cieszyć się doskonałymi promocjami, a także niektórymi zniżkami, które mogą wynosić do 45%.

 Kupony promocyjne od RENTCARS Poland na Cyber ​​Poniedziałek

Na RENTCARS rabaty na Cyber ​​Poniedziałek są w to święto, znane również jako Cyber ​​Poniedziałek, ponieważ ich rabaty są przygotowane na zakupy online, rabaty, które mogą wynosić nawet 55%.

RENTCARS Polska Kupony na Boże Narodzenie

Świąteczne rabaty w RENTCARS dostarczane są w grudniu, w tym okresie klienci mogą korzystać z różnych rabatów, które mogą sięgać nawet 45% oraz rabatu, z którego można skorzystać.

Aplikacja mobilna RENTCARS na iPhone i Android

RENTCARS udostępnia aplikację mobilną na iPhone'a i Andorida, z której klienci mogą wypożyczyć samochód w dowolnym miejscu w 160 dostępnych krajach.

Jakie są popularne destynacje, w których znajdują się hotele RENTCARS?

Buenos Aires (Argentyna), Rio de Janeiro (Brazylia), São Paulo (Brazylia), Bogota (Kolumbia), Londyn (Wielka Brytania), Paryż (Francja), Rzym (Włochy), Barcelona (Hiszpania), Dublin (Irlandia), Cancun (Polska), Toronto (Kanada), Vancouver (Kanada), San Juan (Puerto Rico) i Noord (Aruba) to najbardziej poszukiwane miejsca na wynajem samochodów za pośrednictwem systemu RENTCARS.

 

 

Czy RENTCARS oferuje bezpłatne rezerwacje?

RENTCARS nie udostępnia swojej bezpłatnej usługi, ponieważ wypożyczenie pojazdu musi zostać odebrane bezpośrednio z miejsca wskazanego przez klienta w rezerwacji.

Czy mogę zapłacić w RENTCARS przez PayPal?

W RENTCARS jedną z akceptowanych metod płatności za wynajem jest platforma PayPal.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy w RENTCARS?

W RENTCARS klient po wybraniu usługi zostanie przekierowany do procesu płatności, gdzie znajdzie pole do wpisania kuponu, z którego zamierza skorzystać.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
13 lipiec 2024
 rentcars.com Kody rabatowe

Promocje i specjalne kupony na RENTCARS Poland

Każdego dnia RENTCARS ma dla swoich klientów oferty promocyjne i kody rabatowe. W kolejnych wierszach przedstawiamy najnowsze.

7% kod rabatowy na wynajem samochodu przez RENTCARS
RENTCARS kupon 5% rabatu na następną rezerwację
5% zniżki na wynajem samochodu przez RENTCARS
Odbierz teraz 5% rabatu, korzystając z kodu promocyjnego z RENTCARS
Kod promocyjny RENTCARS 5% rabatu

 rentcars.com Kupony

Inne podobne sklepy