TRIP Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kupon8% TRIP.com kupon dla pierwszej rezerwacji hotelu 03 Może
KuponZapisz się teraz 5% z tej kupon TRIP.com 04 Może

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja Trip.com

Zdecydowanie najbardziej docenianym aspektem tej aplikacji jest jej własna wyszukiwarka, dostosowana do specyfiki domeny i wszystkich aspektów, którymi kierują się klienci. Dzięki temu ta wyszukiwarka pozwala wprowadzić najbardziej wydajne dane dotyczące podróży. Od kraju wylotu i miejsca docelowego lotów, po metody zakwaterowania, pociągi, usługi wynajmu samochodów, daty zameldowania i wymeldowania, ocenę hoteli i innych usług, powód podróży (wakacje / firma) oraz liczbę i status pasażerowie. Masz również swobodę tworzenia własnych idealnych wakacji lub możesz wybrać z kilku kompleksowych pakietów turystycznych, które obejmują lot, zakwaterowanie, transfer i inne usługi. Aplikacja ma dość duży zasięg, współpracując z ponad 1 200 000 hoteli w ponad 200 krajach i regionach oraz 5 000 miast.

Przydatne informacje o Trip.com

Cały proces rezerwacji i zakupu odbywa się na poziomie cyfrowym, bez konieczności dostarczania lub drukowania biletów w formacie fizycznym. Wystarczy pobrać aplikację mobilną Trip.com, na której wszystkie dane niezwiązane z podróżą będą dostępne na Twoim koncie. Płatności są również dokonywane online, dlatego potrzebujesz karty kredytowej lub debetowej wydanej przez Visa, MasterCard, Maestro lub American Express. Możesz również zapłacić za pośrednictwem konta PayPal. Anulowanie zamówienia można wykonać zarówno z konta klienta, jak i kontaktując się z obsługą klienta, która jest dostępna non-stop. Ponadto aplikacja ma bardzo wydajny i niezawodny system recenzji, dzięki czemu można łatwo zorientować się, które miejsca odwiedzasz.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu TRIP

Po wybraniu metody lotu / zakwaterowania lub preferowanego pakietu, na stronie wymeldowania, przed wybraniem metody płatności, znajdziesz specjalną sekcję, która pozwala wprowadzić kod kuponu, po skopiowaniu go z jego lokalizacji.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy