MONTBLANC Kupony i kody promocyjne

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponWeź darmowy kod rabatowy na prezent pod adresem MONTBLANC.com zamówienie w całym sklepie powyżej 50031 Marsz
AwansCiesz się zniżką EUR20 w MONTBLANC.com następne zamówienie powyżej 300 EUR newsletter23 Może
KuponWeź 5% Kod kuponu na MONTBLANC.com12 czerwiec

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co sprzedaje MONTBLANC

MONTBLANC została założona w 1906 roku, oferując te podstawowe elementy na całe życie, wszystkie jej produkty są wykonane z pasją i starannością, zaprojektowane przy użyciu najwyższych i najnowszych technologii, w których rzemieślnicy dają swój entuzjazm na każdym kroku, produkując z różnych części świata, w tym w Hamburgu artykuły piśmiennicze, we Florencji wyroby skórzane i w Szwajcarii zegarki, które każdy z jego elementów symbolizuje styl marki. Produkty dostarczane przez MONTBLANC są trwałe i zaprojektowane z europejskim kunsztem i ponadczasowymi wzorami inspirowanymi swobodą, klasyką i elegancją.

MONTBLANC sprzedaje produkty takie jak luksusowe długopisy, pióra wieczne, ołówki mechaniczne, wkłady, naboje atramentowe, wkłady atramentowe, akcesoria do piór, torebki, plecaki, torby na ramię, portfele, etui na karty, etui, pokrowce, breloki, teczki, torby bagażowe, galanteria skórzana, zegarki, chronografy, zapachy, słuchawki, paski, spinki do mankietów, bransoletki, spinki do pieniędzy, spinki do krawatów, spinki do krawatów, okulary przeciwsłoneczne.

W jaki sposób MONTBLANC wysyła zamówienia?

MONTBLANC wysyła swoje zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.

Jakie zniżki oferuje MONTBLANC?

Rabaty oferowane przez MONTBLANC to:

30% zniżki dostępnej na wybrane produkty

Metody płatności na MONTBLANC

Akceptowane metody płatności za zakupy dokonane na MONTBLANC mogą być dokonywane za pomocą kart kredytowych, takich jak Visa, MasterCard, American Express, a także za pośrednictwem platform cyfrowych PayPal i Apple Pay lub za pośrednictwem Klarna.

Jak długo trwa dostawa produktów zamówionych na MONTBLANC?

Czas potrzebny na dostarczenie produktów zamówionych w MONTBLANC może wynosić od 2 do 8 dni roboczych, czasy te różnią się w zależności od miejsca docelowego.

Kupony rabatowe aktualnie dostępne na MONTBLANC

Kupony rabatowe aktualnie dostępne na MONTBLANC:

20 USD zniżki na wybrane produkty przy użyciu kodu SUMMER2024.

5% zniżki na promocję przy użyciu kodu BLANCUS

Obsługa klienta MONTBLANC

Obsługa klienta MONTBLANC jest dostępna pod numerem telefonu 8009954810, a także na czacie online lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.

Korzyści z wykorzystania kuponu MONTBLANC

Główną zaletą korzystania z kuponu na MONTBLANC jest to, że klienci chętnie oszczędzają, kupując przedmiot w sklepie, zwłaszcza jeśli przedmiot jest spersonalizowany.

Jak mogę zwrócić zamówiony produkt do MONTBLANC?

Aby zwrócić zamówiony produkt do MONTBLANC, klienci mają szacowany czas 20 dni od daty otrzymania zamówienia, w tym celu klient musi wypełnić formularz zwrotu online i wydrukować etykietę, którą należy dołączyć do zwracanego pudełka, a następnie zostawić pudełko w punkcie odbioru UPS, produkty muszą być wysyłane w takim samym stanie, w jakim zostały otrzymane, produkty zakupione online nie mogą być zwracane w sklepie, spersonalizowane produkty nie mogą być zwracane.

Ekskluzywny kupon dla nowych kupujących na MONTBLANC

Nowi nabywcy MONTBLANC mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 15 USD, z której można skorzystać tylko po zarejestrowaniu się i zakupie powyżej 300 USD.

MONTBLANC w sieciach społecznościowych

MONTBLANC klienci mogą uzyskać wszystkie informacje na temat MONTBLANC produkty, nowe premiery, a także ekskluzywne oferty i rabaty oraz kupony rabatowe dostępne w sieciach społecznościowych.

X (Twitter)
Facebook
Instagram
YouTube

Maksymalny rabat oferowany kupującym przez MONTBLANC

Maksymalna zniżka oferowana kupującym przez MONTBLANC wynosi 30% na niektóre produkty.

MONTBLANC Kupon na subskrypcję biuletynu

Klienci, którzy subskrybują biuletyn MONTBLANC, mogą otrzymać 15 USD za rejestrację, ale w tym celu muszą dokonać zakupu równego lub większego niż 300 USD.

Sklepy podobne do MONTBLANC

Wśród podobnych sklepów, które można odwiedzić i gdzie można znaleźć produkty podobne do tych z MONTBLANC są Victorinox.com, Waterman.com, Vincerowatches.com, HugoBoss.com, między innymi.

Kupony MONTBLANC na Czarny Piątek

Rabaty i kupony sprzedażowe, które MONTBLANC ma dostępne na święta sprzedaży w Czarny piątek, są wyjątkowe i specjalne na zakupy ich produktów, które można znaleźć nawet w 65%, a kupony od 5%.

Kupony MONTBLANC 11.11

Na święto sprzedaży 11.11 w listopadzie klienci MONTBLANC mogą znaleźć najlepsze promocje wśród swoich produktów i kategorii, a także niektóre rabaty stosowane na wybrane produkty do 50%, z dodatkowym kuponem rabatowym 3% przy kasie.

MONTBLANC Kupony na Cyberponiedziałek

Najważniejszym świętem sprzedaży dla marki MONTBLANC jest święto sprzedaży Cyber Monday, podczas którego kupujący online mogą znaleźć największe i najbardziej niesamowite rabaty do 77%, z dodatkowymi kuponami prezentowanymi w tym dniu do 10%.

Kupony świąteczne MONTBLANC

Najlepszymi prezentami, jakie można podarować w grudniu, są produkty oferowane przez MONTBLANC i nie ma nic lepszego niż zlokalizowanie ich za pomocą kuponów rabatowych, które są obecne w tych dniach, które można znaleźć do 15% na święta Bożego Narodzenia, oprócz ich ofert i rabatów dostępnych do 55%.

Aplikacja mobilna MONTBLANC na iPhone'a i Androida

MONTBLANC nie ma obecnie dostępnej aplikacji mobilnej.

Znane marki sprzedawane na MONTBLANC

MONTBLANC sprzedaje wyłącznie produkty własnej marki.

 

 

Gdzie wpisać kupon rabatowy na MONTBLANC.COM?

Na stronie MONTBLANC.COM należy wpisać numer kuponu w polu znajdującym się w prawym górnym rogu strony płatności.

Czy mogę zapłacić na MONTBLANC.COM za pomocą PayPal?

Na MONTBLANC.COM można płacić za pośrednictwem platformy cyfrowej PayPal.

Czy MONTBLANC.COM oferuje bezpłatną wysyłkę?

W tej chwili MONTBLANC.COM nie oferuje bezpłatnej wysyłki.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
14 czerwiec 2024
Montblanc.com Kody rabatowe

Specjalne promocje i kupony na MONTBLANC

Dzięki specjalnym promocjom i kuponom, które MONTBLANC ma dostępne dla swoich klientów, mogą oni dokonywać zakupów i oszczędzać w momencie płatności za swoje produkty.

Montblanc.com Kupony

Inne podobne sklepy