AscendEX Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansKod promocyjny dla nowego Użytkownika na AscendEX.com: 15% zniżki19 październik
AwansKod rabatowy dla AscendEX.com: 10% opłaty zwrotnej 17 październik
AwansAscendEX.com kod promocyjny 10% opłaty w BitMax.com30 październik

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co to jest AscendEX.com?

Z ponad 1 milionem zarejestrowanych traderów i ponad 150 miliardami w skumulowanym wolumenie handlowym, AscendEX.com jest pełnowartościową platformą finansową kryptowalut odpowiednią zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Z siedzibą w Singapurze, AscendEX.com został uruchomiony w 2018 roku przez inwestorów z Wall Street, którzy wiedzieli, jak wcześnie osiągnąć sukces. AscendEX.com jest jedną z wiodących na świecie firm kryptowalutowych, która zapewnia dostęp do ponad 200 projektów blockchain i pochodzi z wysoce zabezpieczonych usług i niskich opłat. Nieważne, czy chcesz inwestować, handlować czy zarabiać, z AscendEX.com Twój biznes na pewno będzie na wznoszącej się skali. 

 Jak można założyć konto w AscendEX.com?

Postępuj zgodnie z naszymi szybkimi i łatwymi w użyciu krokami, aby otworzyć własne konto AscendEX.com. Przejdź do oficjalnej strony internetowej i kliknij przycisk Sign Up, który można znaleźć w prawym górnym rogu strony głównej. Zostaniesz przekierowany na nową stronę, gdzie będziesz musiał podać swój adres e-mail wraz z bezpiecznym hasłem. Możesz również zarejestrować się używając numeru telefonu zamiast adresu e-mail. Zaznacz pole I accept the terms of service and privacy policy i kliknij przycisk Continue. Następnie będziesz musiał wprowadzić kod weryfikacyjny, który został wysłany na Twoją skrzynkę e-mail, aby przejść do następnego kroku. Możesz teraz wprowadzić swój numer telefonu lub możesz poczekać, aby dodać go później, naciskając przycisk Skip for now. Potwierdź ten ostatni krok i rozpocznij swoją przygodę w świecie kryptowalut. 

Jak można zasilić konto w AscendEX.com?

Pierwszą ważną rzeczą, którą musisz wiedzieć o tym, jak możesz zasilić lub doładować swoje konto w AscendEX.com jest to, że możesz to zrobić z zewnętrznych platform lub portfeli poprzez adres depozytowy na platformie. Wejdź na stronę AscendEx.com, kliknij w zakładkę Moje aktywa - rachunek pieniężny, a następnie kliknij w przycisk Wpłata. W tym kroku wybierzesz aktywa cyfrowe, które chcesz wykorzystać do zasilenia konta osobistego oraz typ łańcucha publicznego. Skopiuj adres wpłaty i wklej go do adresu wypłaty na platformie lub zewnętrznym portfelu. Lub po prostu zeskanuj kod QR, aby wpłacić swoje pieniądze. Niektóre kryptowaluty mogą wymagać użycia Tagów. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, będziesz musiał podać zarówno etykietę, jak i adres wpłaty, aby potwierdzić i sfinalizować transakcję. Swoją transakcję znajdziesz w polu Historia wpłat. 

Jak mogę wypłacić pieniądze z mojego konta w AscendEX.com?

Kroki, aby wypłacić swoją kryptowalutę są podobne do tych, które są używane do wpłacania swoich cyfrowych aktywów. Odwiedź ponownie oficjalną stronę AscendEX. Kliknij na Moje aktywa, następnie Rachunek pieniężny, a potem Wypłata. Wybierz kryptowalutę, którą chcesz wypłacić wraz z preferowanym typem łańcucha publicznego. Użyj funkcji kopiuj i wklej, aby przenieść adres wypłaty z zewnętrznej platformy lub portfela na swoje konto AscendEX. Nie zapomnij, że możesz również zeskanować kod QR, aby zrobić to samo. Potwierdź informacje o wypłacie, aby otrzymać kod weryfikacyjny emil lub SMS. Wpisz go wraz z najnowszym kodem Google 2FA i kliknij Potwierdź. Jeśli chcesz wypłacić token, który wymaga znacznika tokena, wystarczy, że w wymaganych polach wpiszesz znacznik i adres depozytu. Możesz przeglądać swoje wypłaty w sekcji Historia Wypłat. 

 Jak długo trwa otwarcie rachunku w AscendEX.com?

Jeśli będziesz postępował zgodnie z naszymi krokami, założysz swoje konto w AscendEX.com w ciągu zaledwie kilku minut. Dołączenie do tej światowej klasy platformy kryptowalutowej jest tak proste jak 1,2,3.

Oferty promocyjne dostępne na AscendEX.com

Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze handlując swoimi kryptowalutami na AscendEX.com? Możesz otrzymać 1 milion dolarów każdego miesiąca, przez cały rok, tak długo jak masz monety - jakiekolwiek monety - na platformie AscendEX.com. Kolejna promocyjna oferta AscendEX.com to Futures Trading. Jeśli jesteś początkującym graczem i wykonasz wszystkie zadania, zostaniesz nagrodzony nawet 220$ w bonusach. Oprócz wszystkich powyższych, Program Polecający może przynieść Ci do 40% prowizji od opłat handlowych. A wystarczy, że zaprosisz swoich znajomych na AscendEX.com. 

Obsługa klienta AscendEX.com

Strona Centrum Pomocy na oficjalnej stronie internetowej jest bardzo pomocna w udzielaniu odpowiedzi na pytania i rozwiązywaniu wątpliwości. Ale jeśli po przejściu przez tę stronę nadal potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z zespołem obsługi klienta 24/7, wysyłając wiadomość e-mail na adres support@ascendex.com, przesyłając zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego online lub kontaktując się z przedstawicielami za pośrednictwem czatu na żywo. 

Korzyści wynikające z korzystania z AscendEX.com

Korzyści z korzystania z AscendEX.com są niesamowite. Przywita Cię 24/7 zespół obsługi klienta, ścisłe działania zabezpieczające i weryfikacyjne, które Cię ochronią, a także doskonały program poleceń, który przyniesie Ci do 40% prowizji i zaawansowane, standardowe interfejsy handlowe. Ponadto będziesz mógł natychmiast kupić i przekonwertować ponad 200 kryptowalut i mieć dostęp do skutecznych sposobów, aby zarobić jeszcze więcej.  

Jak można zamknąć konto w AscendEX.com? 

Podobnie jak wiele innych podobnych firm, AscendEX.com nie pozwala na samodzielne zamknięcie konta osobistego. W przypadku zmiany zdania i braku chęci dalszego korzystania z AscendEX.com, należy wysłać maila na adres support @ascendex.com z tematem Request to Delete My AscendEX Account. Pamiętaj, że musisz użyć tego samego adresu e-mail, którego użyłeś podczas rejestracji na platformie. 

Kod kuponu AscendEX.com

Chcesz zdobyć jakieś bonusy podczas korzystania z AscendEX.com? Następnie zapraszamy do skorzystania z jednego z dostępnych kodów kuponowych wymienionych na naszej stronie. Możesz zaoszczędzić co najmniej 10% klikając na przycisk Zobacz ofertę, który przeniesie Cię bezpośrednio na oficjalną stronę AscendEX i obniży koszty Twoich przejazdów lub przyniesie Ci różne zniżki jako nowemu użytkownikowi. 

AscendEX.com na portalach społecznościowych

Czy chcesz być pierwszym, który dowie się wszystkiego o ewolucji AscendEx.com? Czy chcesz mieć dostęp do wszystkich ofert promocyjnych, świetnych wywiadów i tutoriali, jak możesz handlować kryptowalutami, aby zarabiać coraz więcej dzień po dniu? Następnie powinieneś dołączyć do społeczności AscendEX.com i śledzić ich na Telegramie, Instagramie, Facebooku, Twitterze, YouTube, Weibo, Medium i Reddit. Nie zapomnij o oficjalnym blogu, gdzie możesz zapoznać się z poradami i sztuczkami, które pomogą Ci podbić świat kryptowalut. 

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Największa zniżka oferowana przez AscendEX.com referral coupon code.

AscendEX.com posiada niesamowity Program Polecający, dzięki któremu otrzymasz 40% prowizji jako największy rabat oferowany przez kod kuponu polecającego.

AscendEX.com Kupon dla nowych klientów

Z AscendEX.com nie ma znaczenia czy jesteś początkującym w branży. Dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o handlu kryptowalutami krok po kroku. AscendEX.com nie oferuje klasycznego bonusu sign-up dla swoich nowych użytkowników. Zamiast tego oferuje coś większego. Szansa na zdobycie do 300USDT z nagrodami lucky draw poprzez wykonanie wszystkich zadań. A jest to program dedykowany nowym klientom, którzy zarejestrowali się w AscendEX.com. 

Usługi podobne do AscendEX.com

Jeśli AscendEX.com nie spełnia Twoich potrzeb i Twojego wzrostu w branży kryptowalut, może powinieneś spróbować innych usług podobnych do tej platformy. Sprawdź bybit.com, CoinSmart.com, paxful.com, BitYard.com, OKX.com, ProBit.com czy TRASTRA.com i wiele innych. W internecie znajdziesz wiele platform kryptowalutowych.

AscendEX.com Black Friday Deals

Wszyscy wiemy, że jesteś przyzwyczajony do uzyskania wielkich rabatów w Czarny Piątek. Zazwyczaj jednak w przypadku kryptowalut sytuacja wygląda inaczej. Nie dostaniesz rabatów takich jak 90% off, ale nadal będziesz korzystać z niesamowitych ofert. Wejdź na stronę AscendEX.com i dowiedz się, jak możesz obniżyć koszty swoich opłat o co najmniej 10%. 

 AscendEX.com 11.11 Deals

Jeśli jesteś łowcą okazji i chcesz zarobić więcej na handlu kryptowalutami, to powinieneś zapisać datę i wrócić do AscendEX.com 11 listopada, znanego również jako Double 11 lub Singles' Day Event. Na tak wiele usług będziesz mógł uzyskać rabaty przekraczające 10%. 

 AscendEX.com Cyber Monday Deals

W listopadzie masz dodatkową szansę, aby zaoszczędzić na AscendEX.com. Platforma kryptowalutowa wita swoich użytkowników w Cyber Monday wspaniałymi ofertami, które mogą sięgać nawet 50% zniżki. 

 Oferty świąteczne AscendEX.com

Spraw sobie prezent świąteczny, który jest nieszablonowy. Zapomnij o pakowaniu prezentu, aby ładnie umieścić go pod choinką i zainwestuj w cyfrowe aktywa na AscendEX.com. Grudzień to miesiąc, w którym AscendEX.com organizuje kilka akcji promocyjnych na niestandardowe kontrakty świąteczne, które mogą przynieść Ci szansę na wygranie nawet 10 000USDT w nagrodach.

 AscendEX.com Mobile App

Pobierz teraz oficjalną aplikację mobilną AscendEX.com, dostępną w App Store i Google Play, aby otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym o swoim handlu kryptowalutami. Będziesz mógł handlować w podróży kiedy i gdziekolwiek chcesz bezpośrednio ze swojego kluczowego małego gadżetu, który jest tak kluczowy i niezbędny w dzisiejszych czasach.

 Najpopularniejsze kryptowaluty, którymi handluje się na AscendEX.com.

Na AscendEX.com masz do wyboru ponad 200 kryptowalut. Najpopularniejsze, którymi handluje się na tej platformie to Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Centric, Solana, Shiba Inu, Cudos, Cosmos, Polkadot, Algorand, żeby wymienić tylko kilka z nich.

 

 

Gdzie możesz napisać swój kod polecający AscendEX?

Gdy wejdziesz na stronę rejestracji AscendEX, tuż pod polami, w których musisz wpisać swój adres e-mail lub numer telefonu oraz hasło, znajdziesz pole oznaczone Wprowadź kod polecający (opcjonalnie), w którym możesz wpisać kod . Teraz możesz przejść do ostatnich kroków, aby zakończyć proces rejestracji.

Czy mogę przelać pieniądze do AscendEX z karty Mastercard/Visa?

Jeśli chcesz przelać pieniądze na swoje konto AscendEX z karty, czy to Visa, czy Mastercard, musisz wejść na swoje konto osobiste i kliknąć przycisk Inwestuj na pasku menu głównego. Wybierz Kup krypto i kartę kredytową/debetową, aby zostać przekierowanym na stronę przelewu. Tutaj musisz dodać kwotę, którą chcesz przelać i musisz wykonać wszystkie wymagane instrukcje, aby sfinalizować transakcję.

Czy mogę przelać pieniądze do AscendEX z PayPal?

W tej chwili nie możesz używać PayPal do przelewania pieniędzy na swoje konto AscendEX.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
20 czerwiec 2024
AscendEX.com  Kody rabatowe

 Porady, jak oszczędzać pieniądze na prowizjach AscendEX.com

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty prowizji w AscendEX.com, powinieneś skorzystać z produktu AscendEX Earn, który da Ci wiele korzyści, w tym zniżki na prowizje. Możesz też podnieść swój poziom VIP, aby uzyskać dostęp do zniżek, które są stosowane do podstawowych prowizji od transakcji.

AscendEX.com Kupony

Inne podobne sklepy