remitly.com Kupony i kody promocyjne

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Awansremitly.com kupon: Zniżka 20 USD Poleć freind13 wrzesień
AwansZniżka 30 USD pierwszy transfer 100 USD w remitly.com17 wrzesień
Awansremitly.com USD20 promo pierwszy transfer12 wrzesień

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co REMITLY sprzedaje w Polsce

REMITLY został założony przez Matta Oppenheimera, jego dyrektora i współzałożyciela, który od 2011 roku posiada zespół roboczy, którego głównym celem jest możliwość zmiany życia migrantów i ich rodzin, którzy wysyłają pieniądze do wszystkich krajów świata, to dzięki skupieniu się na zmianie świata przekazów pieniężnych poprzez szybszą usługę cyfrową oferującą obniżone stawki.

REMITLY, poprzez swoją usługę cyfrowej wymiany przekazów pieniężnych, ma na celu ochronę pieniędzy swoich klientów i aby dotarły one w najszybszy, najbardziej efektywny, przejrzysty sposób i przy niskich stawkach, które satysfakcjonują naszych klientów, ten proces wysyłania może sprawić, że będą z Twojego telefonu komórkowego telefon gdziekolwiek jesteś i szybko lub tanio dojedziesz do celu, a także przelewem, gotówką lub kartą do wybranego przez klienta banku lub kantoru w momencie realizacji transakcji do dowolnego ze 100 krajów odbiorczych z 17 dostępnych krajów wysyłających.

Na REMITLY Twoi klienci muszą się tylko zarejestrować i rozpocząć proces wymiany, co mogą zrobić z poziomu aplikacji lub platformy internetowej.

 Jak REMITLY dostarcza oprogramowanie?

Przelewy realizowane za pośrednictwem REMITLY dostarczane są za pośrednictwem głównych banków utworzonych z poziomu strony internetowej lub aplikacji, za pośrednictwem kart debetowych lub kredytowych, przelewów bankowych lub gotówki.

Jakie rabaty oferuje REMITLY Polska?

Obecnie REMITLY nie oferuje żadnych zniżek.

Metody płatności w REMITLY Polska

W REMITLY możesz dokonywać płatności przelewami walutowymi za pomocą głównych kart debetowych i kredytowych, takich jak Visa i MasterCard, w niektórych krajach jest to akceptowane z Klarna, przelewy bankowe, iDeal, książeczki oszczędnościowe, przelewy SEPA.
  

Jak długo trwa dostawa produktów zamówionych na REMITLY?

Czas dostawy walut wymiany w REMITLY może się różnić ze względu na kilka czynników, z których jednym jest kraj dostawy, inne czynniki odpowiadają metodzie ekspresowej wysyłki, która zajmuje tylko kilka minut, oraz ekonomicznej metodzie wysyłki, która może trwać między 3 do 5 dni roboczych.

 Kupony aktualnie dostępne w REMITLY Polska

Dla REMITLY Polska te kupony i oferty promocyjne są obecnie dostępne:

Kupon rabatowy o wartości 20 USD przy minimalnym przekazie pieniężnym w wysokości 100 USD z REMITLY
Poleć znajomemu REMITLY, a otrzymasz bonus w postaci kuponu
20 USD zniżki na pierwszą przesyłkę z REMITLY
Kod promocyjny REMITLY 20 USD za subskrypcję biuletynu
Kod promocyjny 20 USD REMITLY

Obsługa klienta REMITLY Polska

Aby skontaktować się z obsługą klienta na REMITLY, możesz to zrobić z dostępnego czatu online lub dzwoniąc bezpłatnie pod numer 8446040924 lub 18446040924

 Korzyści z korzystania z kuponu REMITLY w Polsce

Na REMITLY klienci mogą otrzymać kody ofertowe, które są dostarczane po to, aby móc cieszyć się wysyłaniem przelewów płacąc mniej niż oczekiwano w kursie wymiany.

Jak mogę zwrócić lub anulować program REMITLY?

Aby anulować lub usunąć swoje konto REMITLY, klient musi skontaktować się z obsługą klienta, ponieważ proces ten zostanie przeprowadzony bezpośrednio przez zespół REMITLY.

Ekskluzywny kupon REMITLY dla nowych kupujących w Polsce

Na REMITLY Twoi nowi klienci otrzymują ekskluzywne oferty przelewów, które mogą znaleźć w wiadomości e-mail dzięki niskim kursom wymiany. Kupon REMITLY dla nowych klientów oferuje zniżkę 20 USD na przelewy o wartości co najmniej 100 USD.

REMITLY Polska w sieciach społecznościowych

REMITLY zawiera bardzo przydatne informacje na stronach sieci społecznościowych, a najnowsze kody promocyjne są regularnie publikowane.

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez REMITLY dla kupujących w Polsce

Maksymalna zniżka, którą dziś oferuje REMITLY, ma postać kodu promocyjnego do rejestracji za pomocą adresu e-mail i niesie ze sobą zniżkę w wysokości 20 USD.

Kupon REMITLY Polska na subskrypcję newslettera

W REMITLY, zapisując się do Twojego newslettera, Twoi klienci otrzymują m.in. newslettery z Twoimi wiadomościami, a także kody ofertowe, stawki i ogłoszenia promocyjne. Kod promocyjny REMITLY dla tych, którzy dzisiaj zapisali się do newslettera, oferuje rabat w wysokości 20 USD na przelewy o wartości co najmniej 100 USD

 Programy podobne do REMITLY

Na platformie internetowej klienci mogą znaleźć sklepy podobne do REMITLY, które mogą oferować tę samą usługę, z którą mogą weryfikować i porównywać między innymi swoje oprocentowanie lub kraje dostawy, niektórymi z tych sklepów mogą być Moneygram .com, TransferGo .com, Riamoneytransfer.com
        

 REMITLY Polska kupony na CZARNY PIĄTEK

W święto sprzedaży znane jako Czarny Piątek na REMITLY Twoi klienci mogą korzystać z bardzo niskich stawek dostępnych na ten dzień, które mogą wynosić nawet 1,50%.

Kupon na REMITLY Polska na 11.11

Na REMITLY dostępne są wspaniałe promocje świąteczne 11/11, a także wspaniałe stawki, które mogą osiągnąć 1%.

 Kupony promocyjne REMITLY Polska na Cyber ​​Poniedziałek

Na święto wyprzedaży w Cyberponiedziałek na REMITLY, które jest jednym z najważniejszych z bardzo dobrymi i bardzo niskimi stawkami do 1,70%.
 

 REMITLY Polska Kupony na Boże Narodzenie

W grudniu na REMITLY możesz uzyskać kilka dni, w których możesz uzyskać różne i bardzo dobre kursy, z których możesz skorzystać i cieszyć się przy wymianie walut, kursy te mogą sięgać nawet 1,40%.

Aplikacja mobilna REMITLY na iPhone'a i Androida

REMITLY posiada aplikację mobilną dostępną na iPhone'a i Androida, z której możesz dokonywać transakcji szybko, łatwo i bezpiecznie.

 Oprogramowanie znane do sprzedaży na stronie REMITLY

Produkty dostarczane w REMITLY odpowiadają własnej marce.

 

 

Czy REMITLY oferuje bezpłatną wysyłkę?

Przesyłki realizowane za pośrednictwem REMITLY nie są bezpłatne, ponieważ za każdą dokonaną transakcję należy zapłacić odsetki.

Czy mogę zapłacić REMITLY przez PayPal?

W REMITLY nie ma możliwości wykonywania przelewów przez PayPal.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy w REMITLY?

REMITLY oferuje swoim klientom kody ofertowe, dzięki którym mogą złożyć wniosek w momencie dokonywania przelewu, co mogą zrobić z aplikacji lub z sieci.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
20 czerwiec 2024
Remitly Kod promocyjny

Promocje i specjalne kupony na REMITLY Polska

Najlepsze kupony rabatowe i oferty promocyjne na REMITLY w ostatnim okresie prezentowane są w poniższych wierszach:

Kupon rabatowy o wartości 20 USD przy minimalnym przekazie pieniężnym w wysokości 100 USD z REMITLY
Poleć znajomemu REMITLY, a otrzymasz bonus w postaci kuponu
20 USD zniżki na pierwszą przesyłkę z REMITLY
Kod promocyjny REMITLY 20 USD za subskrypcję biuletynu
Kod promocyjny 20 USD REMITLY

Remitly Kupon

Inne podobne sklepy