DHgate Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kupon3 $kupon na rabat na każde zamówienie dostawa 15 Może 2020
KuponSave $16 Jeśli twoje zamówienie przekracza $169 z tym промокодом mail 01 Może 2020

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Przegląd DHGate

DHGate jest jednym z najlepszych klientów, którzy są częścią szerokiej publiczności, rozumiejąc ich potrzeby w zakresie wygody i szybkości. W ten sposób sklep internetowy przyniósł w to samo miejsce produkty z najróżniejszych kategorii, takie jak: telefony komórkowe i akcesoria do nich, przedmioty elektroniczne, foto-wideo, sprzęt sportowy, produkty pielęgnacyjne i upiększające, zabawki, biżuteria, sieć, komputer akcesoria, odzież i obuwie dla mężczyzn, kobiet i dzieci, a także cały dział poświęcony produktom domowym i ogrodowym, z wysokiej jakości dekoracjami i meblami, w przystępnych cenach.

Przydatne informacje o DHGate

Bardzo ważnym aspektem, o którym należy wiedzieć o tym sklepie internetowym, jest fakt, że jest to platforma, na której więcej sprzedawców sprzedaje swoje produkty. Z tego powodu należy zachować ostrożność przy zamawianiu większej liczby produktów, ponieważ mogą one dotrzeć do Ciebie w różnym czasie, wysyłane przez różne osoby. Całe zakupy dokonywane są w przejrzysty sposób, tak aby każdy produkt zawierał w opisie szczegóły dotyczące szacowanego czasu dostawy i wartości podatku od wysyłki. W zależności od wybranych produktów niektóre mogą korzystać z bezpłatnej wysyłki.

Zwrot produktów przedstawia różne zasady dla poszczególnych kupujących, ale średnio od 3 do 30 dni od otrzymania zamówienia.
W tej chwili sklep nie ma systemu płatności gotówkowej ani systemu zwrotu pieniędzy, dlatego do płatności za produkty potrzebujesz karty kredytowej lub debetowej należącej do Visa, MasterCard, Maestro, American Express lub UnionPay, iDeal, Sofort, Square Trade lub przelew bankowy.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu DHGate

Każdy kod kuponu DHGate można sprawdzić, wprowadzając go w odpowiednim miejscu na stronie zakupu, przed wybraniem metody płatności.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
24 wrzesień 2020

Inne podobne sklepy