Babbel Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponKod kuponu dla Babbel.com: 20% rabat przedmioty sprzedaży24 wrzesień
KuponBabbel.com 50% kod promocyjny10 wrzesień
KuponWeź 10% kod promocyjny dla Babbel.com14 wrzesień

Kupony i oferty z podobnych sklepów

 Co sprzedaje BABBEL Polska

BABBEL narodził się w 2007 roku i od tego czasu jest jedną z pierwszych platform, która oferuje milionom ludzi możliwość uczenia się przez Internet różnych języków innych niż ich język ojczysty.

Głównym celem BABBEL jest ciągłe wprowadzanie innowacji i pomaganie swoim użytkownikom z sekcji edukacyjnej, która oferuje kursy i lekcje zaprojektowane do czytania i konwersacji w płynny i prosty sposób dzięki metodzie dydaktycznej, która jest prezentowana w około 14 językach. .

BABBEL dostosowuje się do potrzeb swoich użytkowników, ponieważ może pomóc im nauczyć się lekcji w najprostszy sposób dla każdego z nich, to znaczy przez słuchanie, pisanie, mówienie i/lub czytanie, wykorzystując codzienne życie jako główny temat. każdy ze studentów, czyli BABBEL dba o pełną edukację swoich użytkowników, poszukując dla nich najlepszej drogi do nauki.

BABBEL oferuje naukę w różnych językach, w tym francuskim, niemieckim, angielskim, włoskim, duńskim, indonezyjskim, polskim, norweskim, rosyjskim, tureckim, szwedzkim, holenderskim i portugalskim. Oferowane od gramatyki po słownictwo, od części poznawczej po część dydaktyczną, co pozwala na pewność i podstawowe strategie efektywnego i efektywnego uczenia się wybranego języka.

Jak BABBEL dostarcza oprogramowanie?

Wybrane kursy w BABBEL są dostarczane do Twoich klientów za pośrednictwem ich konta, na które muszą się zalogować i poszukać opcji „Mój poziom i/lub Moje kursy”, a także zlokalizować moją recenzję, gdy już utworzyli lekcje.

Jakie rabaty oferuje BABBEL Polska?

W tej chwili BABBEL oferuje tylko 22% rabatu na roczną opłatę abonamentową.

Metody płatności w BABBEL Polska

BABBEL oferuje różne akceptowane metody płatności, w tym te dokonywane za pomocą kart kredytowych MasterCard, Visa, American Express, a także za pośrednictwem PayPal, Apple Pay, iDeal, Sofort.
  

 Jak długo trwa dostawa produktów zamówionych w BABBEL?

W BABBEL, po potwierdzeniu płatności abonamentu, klient otrzyma e-mail weryfikacyjny, który może potrwać maksymalnie 30 minut po dokonaniu płatności.

Kupony aktualnie dostępne w BABBEL Polska

Obecnie BABBEL pokazuje różne kupony rabatowe o wartości 10%, 20% i do 25%, biorąc pod uwagę sezon powrotu do szkoły.

Uzyskaj 25% zniżki z kuponem od BABBEL
10% na plany BABBEL z kodem promocyjnym
Kod promocyjny 65% ​​BABBEL, ważny dla studentów
BABBEL 60% kod rabatowy na pierwsze 3 miesiące
50% kod promocyjny BABBEL na roczną subskrypcję

Biuro Obsługi Klienta BABBEL Polska

BABBEL oferuje swoim klientom różne sposoby kontaktowania się z obsługą klienta, jednym z nich jest czat online, a także poprzez aplikację poprzez opcję pomocy, inną alternatywą jest e-mail na adres support@BABBEL lub telefon numery +493056837024 z Europy i USA pod numerem 18889050289.

Korzyści z korzystania z kuponu BABBEL w Polsce

Klienci BABBEL mogą korzystać z ich korzyści, stosując kupony rabatowe, które pozwalają im zaoszczędzić pieniądze, aby móc subskrybować inne plany.

Jak mogę zwrócić lub anulować program BABBEL?

Aby anulować subskrypcję w BABBEL z komputera, użytkownik musi zalogować się na swoje konto i przejść do informacji o koncie i wybrać profil i konfigurację, do której musi postępować zgodnie z instrukcjami, aby kliknąć anuluj subskrypcję, z aplikacji, którą musi przejdź do ustawień kliknij swoje imię, subskrypcję i kliknij anuluj subskrypcję.

Ekskluzywny kupon BABBEL dla nowych kupujących w Polsce

Nowi klienci BABBEL, którzy użyją kodu polecającego, otrzymają 10 USD zniżki.

BABBEL Polska w sieciach społecznościowych

Na portalach społecznościowych można znaleźć świetne oferty usług oferowanych przez BABBEL. Następnie zapraszamy do odkrycia dla siebie ofert promocyjnych i kuponów rabatowych w następujących sieciach społecznościowych:

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez BABBEL dla kupujących w Polsce

Jako maksymalny rabat BABBEL posiada 22% dostępne w swojej rocznej subskrypcji.

BABBEL Poland kupon na subskrypcję newslettera

Klientom zapisanym na BABBEL oferuje poprzez biuletyny, dostępne oferty lub rabaty, a także porady dotyczące swoich kursów.

 Programy podobne do BABBEL

Na platformie internetowej możesz znaleźć różne sklepy lub strony podobne do BABBEL, które oferują kursy lub lekcje podobne do tych, do których Twoi klienci mogą przejrzeć i zweryfikować swoje plany lub ceny, a także ich nauczycieli, niektóre z tych stron mogą być Preplly. com, Italki.com, Verbling.com.        

Kupony BABBEL Polska na CZARNY PIĄTEK

Z okazji święta wyprzedaży w Czarny piątek, BABBEL oferuje wspaniałe rabaty, które można znaleźć od 60%, oprócz kuponów rabatowych, które mogą wynosić od 10%.

Kupon na BABBEL Polska na 11.11

W przypadku zniżki 11.11 na BABBEL dostarczane są dobre promocje do 2x1 lub możesz również korzystać ze zniżek w ciągu dnia od 45%.

 Kupony promocyjne od BABBEL Polska na Cyber ​​Poniedziałek

BABBEL ma jako najważniejsze święto sprzedaży Cyberponiedziałkowy rabat, ponieważ w tym czasie oferowane są duże rabaty, które mogą sięgać nawet 75% z dodatkowymi kuponami rabatowymi od 5%.
 

 BABBEL Polska Kupony na Boże Narodzenie

W grudniu na BABBEL Twoi klienci mogą cieszyć się kilkoma dniami z dostępnymi ofertami i rabatami, które mogą otrzymać już od 3% za subskrypcję kursów.

Aplikacja mobilna BABBEL na iPhone i Android

BABBEL udostępnia swoim klientom aplikację mobilną na iPhone'a i Androida, z której można tworzyć rutyny nauki, ćwiczyć dialogi.

 Znane oprogramowanie do sprzedaży na stronie BABBEL

BABBEL to platforma kursów językowych.

 

 

Czy BABBEL oferuje bezpłatną wysyłkę?

Gdy klienci BABBEL zasubskrybują swoje kursy, zostaną bezpłatnie wysłani z platformy internetowej.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy w BABBEL?

W BABBEL musisz wpisać kupon rabatowy na stronie, na której poprzez pole znajdujące się w centralnej części wybierasz plan, na który chcesz się zapisać.

Czy mogę zapłacić w BABBEL przez PayPal?

W BABBEL możesz zapłacić za subskrypcję przez PayPal.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
25 Może 2024
babbel.com Kody rabatowe

Specjalne promocje i kupony na BABBEL Polska

Aby być na bieżąco z najnowszymi kuponami promocyjnymi od BABBEL, na tej stronie przedstawiamy najnowsze kupony i oferty. Tutaj jest kilka z nich:

Uzyskaj 25% zniżki z kuponem od BABBEL
10% na plany BABBEL z kodem promocyjnym
Kod promocyjny 65% ​​BABBEL, ważny dla studentów
BABBEL 60% kod rabatowy na pierwsze 3 miesiące
50% kod promocyjny BABBEL na roczną subskrypcję

babbel.com Kupony

Inne podobne sklepy