ManyCam Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponPromocja: pokój ManyCam, studio premium z rabatem 35% 04 kwiecień
KuponRabat 35% na wszystkie oprogramowanie ManyCam 05 grudzień
Kupon35% ManyCam kupon na standardowy roczny > zapisz $1409 styczeń

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Przegląd Manycam

Aplikacja oferuje cyfrowo zintegrowane rozwiązania dla systemów Windows, Mac, Android i iOS, dla tych, którzy chcą wykonywać nagrania z ekranu na różnych platformach i do różnych celów. Z tej perspektywy możesz korzystać z pakietów dostosowanych do twoich potrzeb i możliwości. W ramach platformy można znaleźć usługi dla modeli biznesowych, edukacji, telemedycyny, a nawet gier wideo. Aby przekonać Cię o jakości usług, nie zaszkodzi spojrzeć na listę najbardziej znanych klientów. Należą do nich Google, Intel, Amazon, Samsung, Uniwersytet Stanforda, Oracle i wiele innych.

Przydatne informacje o Manycam

Aplikacja oferuje wiele kanałów, z których można jednocześnie korzystać, a także efekty dźwiękowe dla mikrofonu. Możesz także uzyskać efekty specjalne dla części wideo, generowane przez kamerę internetową. Możesz nagrywać zarówno w systemie na żywo, jak i nagrywającym, aby przygotować prezentację. Aby zapewnić dodatkową mobilność i swobodę w realizacji swoich projektów, Manycam jest również dostępny w formacie aplikacji mobilnej. Asftel, masz szansę skorzystać z usług o tej samej jakości, w kompaktowej formie, przydatny gdziekolwiek jesteś. Manycam jest kompatybilny z wieloma aplikacjami, które mogą być potrzebne do przesyłania strumieniowego, takimi jak Skype, Yahoo, Facebook, Adobe Connect, Omegle, TinyCha, Bidchat, House.in, YouTube, Google+, Tumblr, Chatroulette, Ustreamtv i wiele innych. .
Możesz zapłacić za te usługi online, za pomocą pojedynczego zakupu lub poprzez miesięczny system subskrypcji, który zostanie automatycznie pobrany z włożonej karty. Możesz używać kart Visa, MasterCard, American Express lub Paypal, a także niektórych metod przelewów bankowych.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu Manycam

Wszystko, co musisz zrobić z kodem kuponu Manycam, to skopiować go z docelowej lokalizacji i dodać do strony zakupu na oficjalnej stronie. Wybierając metodę płatności, po prawej stronie będzie można zaznaczyć pole „Mam kupon rabatowy”, w którym można wprowadzić kod kuponu. Jeśli kod jest prawidłowy, ostateczna cena zostanie obliczona automatycznie, dodając wartość rabatu. Witryna oferuje możliwość gromadzenia kodu kuponu z innymi promocjami, a po przyjęciu płatności zostaniesz poinformowany o wszystkich otrzymanych rabatach.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy