ManyCam Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansZaoszczędź do 20% zniżki na wybrane produkty w ManyCam.com22 listopad
KuponKod promocyjny na ManyCam.com: 25% zniżki na wybrane produkty15 grudzień
KuponManyCam.com kod promocyjny: 15% zniżki standardowa roczna subskrypcja17 listopad
AwansDo 25% kupon na ManyCam.com29 czerwiec

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co MANYCAM sprzedaje w Polsce

MANYCAM działa jako program, który umożliwia każdemu korzystanie z kamery internetowej poprzez jednoczesne dodawanie różnych aplikacji do wideorozmów i transmisji wideo na komputery z systemami operacyjnymi takimi jak: Windows i Mac.Ponadto użytkownicy mogą również dodawać wszelkiego rodzaju efekty na żywo grafiki i filtry wideo, na jego stronie głównej otrzymasz opcje ze wszystkimi informacjami o funkcjach i rozwiązaniach, które ta strona ma dla Ciebie; możesz uzyskać wszystkie usługi tej platformy, kupując dowolny z 3 planów, które oferuje MANYCAM, pierwszy z nich to standardowy plan, który kosztuje 29 USD, na jeden rok, ale masz również możliwość wykupienia licencji na całe życie, płacąc tylko 69USD. Poniżej znajduje się plan nauki z ceną 59 USD rocznie i 119 USD na całe życie, w końcu znajdziesz plan premium, jest to najbardziej ekskluzywny i ten, który pozwala mieć dostęp do wszystkich funkcji, które ma ta strona, płacąc tylko 79 USD za roczną licencję i 149 USD za dożywotnią licencję. Po wybraniu planu, który najbardziej Ci odpowiada, możesz przejść do obszaru płatności, tutaj wybierasz formę, która najbardziej Ci odpowiada, uzupełniasz wszystkie wymagane dane, a po dokonaniu płatności otrzymasz e-mail w ciągu 10 do 15 minut, w nim pojawią się wszystkie niezbędne informacje o Twoim abonamencie i będziesz mógł korzystać ze wszystkich aplikacji i funkcji zgodnie z wybranym planem.

Jak MANYCAM dostarcza oprogramowanie?

Będąc programem komputerowym, MANYCAM wysyła klucz uwierzytelniający w bardzo prosty sposób, pocztą elektroniczną.

Jakie rabaty oferuje MANYCAM Poland?

Ta strona oferuje obecnie 25% zniżki dla wszystkich osób, które chcą subskrybować dowolny z dostępnych planów.

Metody płatności w MANYCAM Poland

MANYCAM umożliwia opłacenie planów na różne sposoby, jednym z nich są karty kredytowe takie jak: VISA lub MASTERCARD, w ten sam sposób można to zrobić za pomocą konta PayPal, SKRILL lub Union Pay w 100% bezpieczne. Wreszcie istnieje możliwość zapłaty przelewem bankowym.
  

Jak długo trwa dostawa produktów zamówionych w MANYCAM?

W MANYCAM w momencie potwierdzenia płatności otrzymasz e-mail w ciągu 10 do 15 minut ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami subskrypcji, a także instrukcjami aktywacji.

Kupony aktualnie dostępne w MANYCAM Poland

W tej chwili dostępnych jest kilka kuponów na oprogramowanie MANYCAM. Oto główne:

Kupon 35% MANYCAM dla planów rocznych, premium i dożywotnich. 15% kod rabatowy na dowolną wersję MANYCAM Kupon ważny dzisiaj: 25% rabatu na oprogramowanie MANYCAM
20% zniżki na dowolny wybrany plan MANYCAM dzisiaj
Kod promocyjny: 30% zniżki na wszystkie zamówienia
25% kupon rabatowy na dowolną wersję MANYCAM

Obsługa klienta MANYCAM Polska

Aby skontaktować się z obsługą klienta, możesz to zrobić za pomocą formularza, który musisz wypełnić na swojej stronie internetowej lub przez e-mail na adres support@MANYCAM, a także za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Korzyści z korzystania z kuponu MANYCAM w Polsce

Uzyskiwanie kuponów i możliwość korzystania z nich w MANYCAM jest pomocne, ponieważ korzystając z ich zniżek, możesz uzyskać nowe aktualizacje, a także nowe pliki do pobrania, które sprawią, że Twoje rozmowy wideo będą przyjemniejsze i bardziej korzystne, zarówno edukacyjne, zawodowe, jak i społeczne, dodając tła, efekty, rysunki i teksty, między innymi. Korzystając z kuponu rabatowego od MANYCAM, otrzymujesz średni rabat 25% na dostępne plany.

Jak mogę zwrócić lub anulować program MANYCAM?

Odinstalowanie MANYCAM jest bardzo łatwe i proste, ponieważ możesz to zrobić z Dodaj lub usuń programy, znajdź MANYCAM, kliknij i wybierz odinstaluj.

Ekskluzywny kupon MANYCAM dla nowych kupujących w Polsce

W tej chwili nowi klienci mogą korzystać tylko z opcji, które MANYCAM oferuje na swojej stronie jako rabaty.Na razie kupon MANYCAM dostępny dla klientów w Polsce daje 25% zniżki na dowolny z dostępnych planów.

MANYCAM Polska w sieciach społecznościowych

MANYCAM nie oferuje żadnego rodzaju kuponu rabatowego w swoich sieciach społecznościowych, możesz zobaczyć tylko interesujące informacje dotyczące jego produktów i usług.

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez MANYCAM dla kupujących w Polsce

MANYCAM oferuje obecnie maksymalną zniżkę 25%, oprócz dostępnych zniżek.

Kupon MANYCAM Poland na subskrypcję newslettera

Subskrybując MANYCAM możesz być informowany o nowościach dotyczących jej produktów i usług, a także o aktualizacjach, a także o promocjach i zniżkach. Zapisując się do newslettera otrzymasz wiadomość e-mail z 25% rabatem na kod promocyjny MANYCAM.

Programy podobne do MANYCAM

Istnieje wiele stron podobnych do MANYCAM, na których można sprawdzić ich ceny lub dostępne promocje, niektóre z tych platform można odwiedzić Spltcam.com, MOVAVI, Cyberlink.
        

Kupony MANYCAM Polska na CZARNY PIĄTEK

Dla MANYCAM rabaty Black Friday są jednymi z najważniejszych, podczas świąt wyprzedażowych możesz cieszyć się zakupami swoich produktów ze świetnymi rabatami w wysokości 70%, a także korzystać z kuponów rabatowych w wysokości 15%.

Kupon na MANYCAM Polska na 11.11

Zniżki 11.11 w MANYCAM celebrowane są wspaniałymi promocjami, z których nie można przestać się cieszyć, można również znaleźć zniżki 50% na ten dzień.

Kupony promocyjne MANYCAM Poland na Cyber ​​Poniedziałek

W przypadku MANYCAM podczas rabatów w Cyberponiedziałek znajdziesz ogromne rabaty promocyjne na zakupy dokonywane online, ponieważ oferują bezkonkurencyjne wartości procentowe, które można zastosować do ich produktów od 30% do 75%.
 

MANYCAM Polska Kupony na Boże Narodzenie

Świąteczne rabaty są znane w grudniu, a dla MANYCAM to święto jest znaczące, więc możesz uzyskać bardzo dobre rabaty na ich produkty do połączeń wideo, które można połączyć, te rabaty można znaleźć na poziomie 45%.

Aplikacja mobilna MANYCAM na iPhone'a i Androida

MANYCAM umożliwia swoim użytkownikom korzystanie z subskrypcji poprzez pobranie aplikacji mobilnej dostępnej na Androida i iPhone'a.

Znane oprogramowanie do sprzedaży na stronie MANYCAM

Produkty, które znajdziesz w MANYCAM pochodzą z Twojej własnej marki.

 

 

Czy MANYCAM oferuje bezpłatną wysyłkę?

W MANYCAM możesz cieszyć się wysyłaniem swoich subskrypcji za darmo i musisz je realizować za pośrednictwem swojego konta na swojej stronie.

Czy mogę zapłacić MANYCAM przez PayPal?

W MANYCAM możesz szybko, łatwo i bezpiecznie zapłacić za subskrypcję za pośrednictwem cyfrowej platformy PayPal, a także innymi opcjami płatności za pomocą kart kredytowych, takich jak Visa, MasterCard lub za pośrednictwem Wyre Transfer, Skrill Wallet.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy w MANYCAM?

Aby napisać kupon rabatowy w MANYCAM, ten krok zostanie wykonany po wybraniu planu, do którego chcesz się zapisać, zostaniesz przekierowany do procesu płatności, gdzie po lewej stronie strony znajdziesz pole, które należy kliknąć, aby wyświetlić pole, w którym należy podać numer kuponu.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
25 Może 2024
ManyCam Kody Rabatowe

Specjalne promocje i kupony na MANYCAM Poland

Aby być na bieżąco z najnowszymi dostępnymi kuponami MANYCAM, oto najnowsze. Kupony dostępne dla MANYCAM na tej stronie są aktualizowane codziennie.

Kupon 35% MANYCAM dla planów rocznych, premium i dożywotnich. 15% kod rabatowy na dowolną wersję MANYCAM Kupon ważny dzisiaj: 25% rabatu na oprogramowanie MANYCAM
20% zniżki na dowolny wybrany plan MANYCAM dzisiaj
Kod promocyjny: 30% zniżki na wszystkie zamówienia
25% kupon rabatowy na dowolną wersję MANYCAM

ManyCam Kupony

Inne podobne sklepy