IObit Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponTeraz 20% zniżki na kosza od IObit sklepy 09 kwiecień
KuponKupon od IObit dla wybranych elementów: do 80% zniżki25 wrzesień

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja IObit

Ta usługa ma aplikacje optymalizacyjne dla komputerów, komputerów PC, tabletów i telefonów, korzystających zarówno z systemu Windows, jak i iOS. Oprócz narzędzi optymalizacyjnych można uzyskać programy czyszczące urządzenie, pozbywające się plików i elementów, które niepotrzebnie ładują pamięć, spowalniając urządzenie i utrudniając proces użytkowania. Możesz także kupić jedne z najlepszych systemów bezpieczeństwa, zarówno do ochrony przed różnymi wirusami, jak i do pełnej ochrony podczas przeglądania Internetu i płatności online. Dobrą wiadomością jest to, że aplikację można pobrać bezpłatnie, dzięki czemu można dowiedzieć się, czy produkt jest odpowiedni dla Ciebie i Twojego urządzenia. Jednak darmowa wersja nakłada kilka ograniczeń, dlatego zaleca się zakup kompletnych pakietów, aby skorzystać z najlepszych rozwiązań.

Przydatne informacje o IObit

Iobit nie wymaga instalacji na nośniku fizycznym (takim jak płyta CD lub dysk), dlatego nie ma potrzeby dostarczania niektórych produktów. Po potwierdzeniu płatności zakupione produkty będą dostępne natychmiast, wysyłane do Ciebie e-mailem lub za pośrednictwem konta klienta w aplikacji. Zwrotu produktu można dokonać w ciągu 60 dni od zakupu, wypełniając formularz zwrotu, który będzie zawierał kod produktu i przyczynę zwrotu. Płatności za te cyfrowe produkty są dokonywane wyłącznie online, przy czym akceptowanymi metodami płatności są karty kredytowe lub debetowe Visa, MasterCard, American Express i Discover. Możesz również zapłacić za pośrednictwem konta PayPal i przelewu bankowego.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu IObit

Znajdziesz na stronie realizacji zamówienia, gdzie możesz wybrać metodę płatności, dodatkowe ubezpieczenie pobierania i opcję otrzymania fizycznej kopii produktu, specjalną sekcję do wprowadzania kodu kuponu Iobit. Po jego zatwierdzeniu zostaniesz powiadomiony o ostatecznej cenie zamówienia.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy