NH Hotels Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kuponnh-hotels.com 15% kod rabatowy11 październik
Awansnh-hotels.com promocja: do 20% wiosennej zniżki + bezpłatna anulacja07 październik
Awansnh-hotels.com promocja: do 25% zniżki21 październik

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co NHHOTELS sprzedaje w Polsce

NHHOTELS została założona w 1978 roku, będąc wówczas jedną z najważniejszych sieci hotelowych w Hiszpanii, która w swojej historii rozwijała się z prestiżem i jakością, będąc ikoną branży w 2009 roku. do sieci hoteli Hesperia, m.in. które oboje osiągnęli sukces w swojej karierze.

NHHOTELS posiada 353 hotele w około 31 krajach na całym świecie, które znajdują się w największych miastach, w tym w Marbelli, Barcelonie, Walencji, Londynie, Madrycie, Mediolanie, Rzymie, Brukseli, Nowym Jorku, Guadalajara, Ciudad de Poland, Monterrey, Buenos Aires m.in.

NHHOTELS ekscytuje swoich klientów swoim kosmopolitycznym designem, oferując jakość w każdym ze swoich obiektów zlokalizowanych w głównych miastach, zapewniając obsługę zakwaterowania, rezerwację w swoich pokojach na spotkania lub imprezy, spotkania biznesowe, a także restauracje, bary, tereny zielone, sale gimnastyczne.

Jak dokonać rezerwacji w NHHOTELS?

Generalnie, rezerwacje dokonywane w NHHOTELS są zarządzane online, dlatego potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na adres e-mail, który będzie dowodem rezerwacji.

Jakie rabaty oferuje NHHOTELS Poland?

NHHOTELS oferuje swoim klientom kategorię ofert, w której można znaleźć promocje i/lub rabaty dotyczące dostępnych pakietów, wśród których oferują hotele rodzinne lub ekonomiczne, miejskie lub tematyczne, w których mogą znaleźć rabaty od 20% do 10%.

Metody płatności w NHHOTELS Polska

Klienci mogą płacić za rezerwacje w NHHOTELS za pomocą głównych kart kredytowych w każdym kraju, w tym Visa lub MasterCard.

Jak długo trwa rezerwacja dokonana na NHHOTELS?

Rezerwacje dokonane na NHHOTELS zostaną automatycznie wysłane na Twój e-mail po potwierdzeniu płatności dokonanej za rezerwację.

 Kupony aktualnie dostępne w NHHOTELS Poland

Kupon NHHOTELS 10% zniżki
Kod promocyjny NHHOTELS dla nowych klientów 5% rabatu
20% zniżki na rezerwacje na sezon letni
Do 50% mniej
Dodatkowe 10% zniżki z kodem promocyjnym od NHHOTELS
20% kupon rabatowy dla NHHOTELS

 Obsługa Klienta NHHOTELS Polska

Aby komunikować się z NHHOTELS, klient może to zrobić, dzwoniąc pod numer telefonu +34913984438 jako globalny dostęp do połączeń.

Korzyści z korzystania z kuponu NHHOTELS w Polsce

Możliwość korzystania z kuponów rabatowych w NHHOTELS ma swoje zalety i jest przywilejem dla jego klientów, ponieważ pozwala im zapłacić mniej niż oczekiwali ze względu na rabat zastosowany za pomocą zastosowanego kuponu.

 Czy mogę anulować lub zmienić rezerwację NHHOTELS?

Aby anulować rezerwację na NHHOTELS, klient musi skontaktować się bezpośrednio z obsługą klienta hotelu, co należy zrobić z uprzednim powiadomieniem co najmniej 48 godzin przed datą i godziną przyjazdu, w przypadku nie uczynienia tego przed 48 godzin klient może podlegać specjalnej stawce za anulowanie, ponieważ może zostać pobrana opłata w wysokości 100% rezerwacji.

Ekskluzywny kupon dla nowych kupujących w Polsce

Nowi klienci NHHOTELS otrzymują 5% rabatu na pierwszą rezerwację online dokonaną za pośrednictwem tego portalu.

 NHHOTELS Polska w sieciach społecznościowych

W poniższych sieciach społecznościowych można znaleźć najnowsze oferty promocyjne i kody rabatowe z NHHOTELS:

Facebook
Instagram
Świergot
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez NHHOTELS dla kupujących w Polsce

Wśród zniżek, które NHHOTELS udostępnia w swojej kategorii ofert, jego klienci mogą skorzystać z 50% zniżki na jeden z oferowanych pakietów.

NHHOTELS Poland kupon na subskrypcję newslettera

Subskrybując NHHOTELS, Twoi klienci mogą cieszyć się prezentem w postaci 5% rabatu na rezerwacje, oprócz otrzymywania biuletynów o promocjach, ofertach i wszystkich korzyściach wynikających z członkostwa.

 Portale rezerwacji online podobne do NHHOTELS

Klienci mogą korzystać z różnorodnych sklepów podobnych do NHHOTELS, w których mogą odwiedzić i porównać swoje usługi, wyposażenie, ceny. Niektóre z tych sklepów, które mogą odwiedzić to Hilton.com, IHG.com, Marriot .com, Barcelo.com, RadissonBlu.com, BeLiveHotels.com.

NHHOTELS Polska kupony na CZARNY PIĄTEK

Dla NHHOTELS dzień zniżek Black Friday to jedna z najważniejszych zniżek dla sieci hotelowej, a w tym dniu możesz cieszyć się wyjątkowymi rabatami na jej usługi, które przez ograniczony czas mogą wynieść nawet 57%.

Kupon dla NHHOTELS Polska na 11.11

W dniu zniżek dla singli w NHHOTELS Twoi klienci mogą otrzymać bardzo dobre promocje, a także dobre rabaty, które mogą sięgać nawet 45%.

NHHOTELS Poland promocyjne kupony na Cyber ​​Poniedziałek

Rabat Cyberponiedziałek dla NHHOTELS jest bardzo charakterystyczny i ważny, ponieważ na rezerwacje jego usług dostępne są duże rabaty, które mogą sięgać nawet 50%.

NHHOTELS Polska Kupony na Boże Narodzenie

W grudniu NHHOTELS oferuje wspaniałe rabaty, które oprócz bardzo dobrych ofert można znaleźć nawet do 50%.

Aplikacja mobilna NHHOTELS na iPhone i Android

NHHOTELS posiada aplikację mobilną dostępną na iPhone'a i Androida, za pomocą której klienci mogą zarządzać rezerwacjami w prostych i łatwych krokach, co mogą zrobić z dowolnego miejsca na świecie, w którym się znajdują.

Jakie są popularne destynacje, w których znajdują się hotele NHHOTELS?

NH Collection Grand Hotel Convento di Amalfi, NH Collection Taormina, NH Catania Parco Degli Aragonesi, Anantara Vilamoura Algarve Resort, The Residences at Victoria Algarve, Tivoli Carvoeiro Algarve Resort, Tivoli Lagos Algarve Resort, Tivoli Marina Portimão Algarve Resort, Tivoli Marina Vilamoura Algarve Resort , Anantara Villa Padierna Palace Benahavís Marbella Resort i NH Marbella to jedne z najpopularniejszych hoteli na NHHOTELS.

 

Czy NHHOTELS oferuje bezpłatne rezerwacje?

Rezerwacje dokonywane w NHHOTELS są oferowane bezpłatnie, ponieważ są wysyłane online.

Czy mogę zapłacić w NHHOTELS przez PayPal?

Niestety NHHOTELS nie przyjmuje płatności za rezerwacje za pośrednictwem platformy PayPal.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy w NHHOTELS?

NHHOTELS ma możliwość wpisania numeru kuponu na skrytkę, którą znajdziesz wpisując dane w celu wyszukania rezerwacji.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
20 czerwiec 2024
nh-hotels.com Kody rabatowe

Promocje i specjalne kupony w NHHOTELS Poland

NHHOTELS codziennie oferuje swoim klientom oferty promocyjne i kody rabatowe. W kolejnych wierszach przedstawiamy najnowsze.

Kupon NHHOTELS 10% zniżki
Kod promocyjny NHHOTELS dla nowych klientów 5% rabatu
20% zniżki na rezerwacje na sezon letni
Do 50% mniej
Dodatkowe 10% zniżki z kodem promocyjnym od NHHOTELS
20% kupon rabatowy dla NHHOTELS

nh-hotels.com Kupony

Inne podobne sklepy