RAY-BAN Kupony i kody promocyjne

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansRAY-BAN.com promo: 40% zniżki na soczewki korekcyjne22 Może
KuponWeź 20% kod promocyjny na RAY-BAN.com Wybierz Style07 Może

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co sprzedaje Ray-Ban

Ray-Ban to marka okularów przeciwsłonecznych i okularów, która miała swoje początki w 1937 roku z pierwszymi okularami przeciwsłonecznymi znanymi jako aviator z rąk Baush & Lomb, które lata później przeszły w ręce włoskiej marki Luxottica Group.
Ray-Ban jest marką rozpoznawalną na całym świecie dzięki szerokiej gamie okularów przeciwsłonecznych i okularów, które są dostępne dla całej rodziny.

Wśród produktów sprzedawanych przez Ray-Ban znajdują się okulary przeciwsłoneczne w wersjach takich jak polaryzacyjne, chromowane i przejściowe, które obejmują między innymi aviator, okrągłe, spacerowe, sześciokątne, kwadratowe, mistrzowskie, oprócz okularów dostępnych z filtrem światła niebieskiego i ultrafioletowego, wszystkie dostępne linie soczewek można dostosować wraz z receptą.

W jaki sposób Ray-Ban wysyła zamówienia?

Ray-Ban wysyła zamówienia za pośrednictwem firm kurierskich, takich jak DHL i UPS.

Jakie zniżki oferuje Ray-Ban?

Zniżki oferowane przez Ray-Ban to:

50% zniżki na okulary korekcyjne

30% zniżki na inteligentne okulary

30% zniżki na drugą parę

Metody płatności w Ray-Ban

Metody płatności akceptowane w Ray-Ban obejmują karty kredytowe, takie jak Visa, MasterCard, American Express, Discover, a także za pośrednictwem PayPal, Apple Pay, After Pay i Klarna.

Jak długo trwa dostawa zamówionych produktów do Ray-Ban?

Czas dostawy produktów zamówionych w Ray-Ban może się różnić w zależności od produktu wybranego podczas zakupu, ponieważ produkty na receptę mogą zająć do 8 dni roboczych, niektóre produkty mają dostawę tego samego dnia.

Kupony rabatowe aktualnie dostępne na Ray-Ban

Kupony rabatowe obecnie dostępne na Ray-Ban to
15% zniżki na wybrane produkty przy użyciu kodu PU15FDCBG.

Obsługa klienta Ray-Ban

Obsługa klienta dostępna pod adresem Ray-Ban może odbywać się za pośrednictwem formularza kontaktowego lub dzwoniąc pod numer 8555922237.

Korzyści z korzystania z kuponu Ray-Ban

Istnieje wiele korzyści, które klienci mają podczas korzystania z kuponu rabatowego do dokonywania zakupów produktów w Ray-Ban, wspominając jako główne oszczędności, które otrzymują, gdy stosują go do płatności, co może wygenerować drugą korzyść polegającą na możliwości wzięcia innego produktu.

Jak mogę zwrócić produkt zamówiony w Ray-Ban?

Aby zwrócić produkt zamówiony w Ray-Ban, klienci mają 45 dni roboczych na rozpoczęcie procesu, w którym muszą zalogować się na swoje konto i wygenerować etykietę zwrotną, którą należy dołączyć do opakowania, w którym produkty zostaną wysłane.

Ekskluzywny kupon dla nowych nabywców na Ray-Ban

Nowi nabywcy Ray-Ban mogą dokonywać zakupów i korzystać z dostępnych promocji kuponowych.

Ray-Ban w sieciach społecznościowych

W sieciach społecznościowych Ray-Ban klienci mogą znaleźć wszystkie nowe dostępne modele okularów przeciwsłonecznych i okularów, a także promocje i kupony rabatowe.

X (Twitter)
Facebook
Instagram
YouTube

Maksymalna zniżka oferowana przez Ray-Ban swoim klientom

Maksymalna zniżka oferowana przez Ray-Ban kupującym odpowiada 50% zniżki wyłącznie na wybrane produkty.

Kupon Ray-Ban na subskrypcję biuletynu

Dla tych, którzy subskrybują biuletyn Ray-Ban, będą mogli być na bieżąco z biuletynami informującymi o ekskluzywnych promocjach, ofertach i rabatach, a także o nowych uruchomieniach.

Sklepy podobne do Ray-Ban

Sklepy podobne do Ray-Ban, które klienci mogą odwiedzić i znaleźć podobne produkty, to między innymi Oakley.com, Marcolin.com, Persol.com.

Ray-Ban Kupony na Czarny piątek

Na święto sprzedaży w Czarny piątek Ray-Ban przygotowuje dla swoich klientów ekskluzywny wybór świetnych i dobrych rabatów dostępnych do zaoszczędzenia przy zakupie okularów przeciwsłonecznych lub soczewek optycznych, gdzie można znaleźć do 75% z dodatkowym rabatem na koniec zakupu w wysokości 10%, promocje dostępne tylko na ten dzień.

Ray-Ban Kupony na 11.11

W Ray-Ban inne dostępne rabaty to te z 11.11, które przypadają na listopad i datę, w której są niesamowite promocje na ich produkty, które można mieszać w okularach przeciwsłonecznych i okularach optycznych 2 w cenie 1, a także rabaty sięgające nawet 50% i kupony od 3%.

Kupony Ray-Ban na Cyberponiedziałek

Dla marki Ray-Ban najważniejszym świętem sprzedaży w sklepie są rabaty Cyber Monday, a na ten dzień na zakupy online dostępne są rabaty, które mogą sięgać nawet 85%, a także kupony do 15%.

Kupony świąteczne Ray-Ban

W grudniu obchodzona jest jedna z najbardziej wyjątkowych dat w roku, która odpowiada Bożemu Narodzeniu w tym miesiącu Ray-Ban ma dla swoich klientów oferty i imponujące rabaty na zakup specjalnych prezentów z promocjami do 60% zniżki specjalnej, wraz z kuponami sprzedaży, które mogą przejść od 5%.

Aplikacja mobilna Ray-Ban na iPhone'a i Androida

Niestety Ray-Ban nie ma dostępnej aplikacji mobilnej.

Znane marki sprzedawane na Ray-Ban

Ray-Ban sprzedaje tylko produkty własnej marki.

 

 

Gdzie wpisać kupon rabatowy na RAYBAN.COM?

Aby wpisać kupon rabatowy na RAYBAN.COM klienci muszą kliknąć na Czy posiadasz kupon promocyjny? Ten krok jest wykonywany w momencie płatności za produkty wybrane do zakupu, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony.

Czy mogę zapłacić w RAYBAN.COM za pomocą PayPal?

W RAYBAN.COM można płacić za pomocą PayPal.

Czy RAYBAN.COM oferuje darmową wysyłkę?

W RAYBAN.COM standardowa wysyłka jest bezpłatna dla wszystkich zamówień.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
14 czerwiec 2024
Ray-Ban.com  Kody rabatowe

Specjalne promocje i kupony na Ray-Ban

Ray-Ban ma niesamowite promocje kuponów i rabaty dostępne dla ich różnych produktów dostępnych dla Ciebie, aby zaoszczędzić na zakupach.

Ray-Ban.com Kupony

Inne podobne sklepy