SHEIN Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kupon20% rabatu dla zamówień powyżej $49 z tym Shein kod promocyjny09 styczeń
Kupon15% dodatkowy rabat dla międzynarodowej wersji Shein sklepu30 styczeń

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja SHEIN

Chociaż na pierwszy rzut oka ta strona wygląda jak każdy inny sklep internetowy, można ją łatwo odróżnić, wprowadzając kategorię plus size, która pomaga wszystkim typom klientów znaleźć produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach w dowolnym budżecie. Ponadto, oprócz szerokiej gamy produktów, kupujący są zaskoczeni, a jednocześnie przyciągnięci nieco inną kategorią witryny modowej. To jest Home & Deco, w którym można znaleźć przedmioty dekoracyjne, produkty biurowe i biurowe, a także akcesoria łazienkowe i pielęgnacyjne. Poruszanie się po stronie jest bardzo łatwe, a masz nawet kilka filtrów, które pomogą Ci znaleźć styl, którego szukasz.

Przydatne informacje o SHEIN

Dostawa jest realizowana na całym świecie, a czas oczekiwania wynosi od 3 do 10 dni roboczych od potwierdzenia wysyłki. Dostawa wymaga uiszczenia dodatkowego podatku transportowego, który różni się w zależności od kraju zamieszkania. Jeśli jednak suma zamówienia osiągnie próg 30 USD, otrzymasz bezpłatną wysyłkę. Jeśli otrzymane produkty nie podziękują lub nie pasują, masz 30 dni na ich otrzymanie, aby zwrócić je do sklepu. Wszystkie dostępne sposoby są dostępne online, przed otrzymaniem produktów. Obejmują one większość kart debetowych lub kredytowych, takich jak Visa, MsaterCard, Maestro, American Express, Discover, ale także konta PayPal i karty.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu SHEIN

Kod kuponu jest kodem promocyjnym, którego można użyć tylko raz i który można skopiować i wprowadzić w specjalnym polu na końcu procesu zakupu. Po wprowadzeniu i sprawdzeniu poprawności otrzymasz ostateczną cenę, do której dodałeś rabat, jeśli był ważny.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy