AVIANCA Kupony i kody promocyjne

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponCiesz się kodem kuponu USD20 na AVIANCA.com23 grudzień
Kupon5% kod rabatowy na AVIANCA.com04 grudzień
KuponAVIANCA.com do 15% kod promocyjny wybrane pozycje02 grudzień
AwansZnajdź tanie bilety z avianca.com15 luty

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co AVIANCA ma do zaoferowania

Dzięki ponad 100-letniej obecności na rynku AVIANCA jest uważana za jedną z największych linii lotniczych w Ameryce Łacińskiej, która w całej swojej historii i dzięki technologii zmieniała usługi lotnicze, oferując większy komfort na wszystkich poziomach, od siedzeń po typ samolotu, zawsze zapewniając niezawodność, przyjazność i przede wszystkim bezpieczeństwo.

AVIANCA oferuje swoim klientom najlepszy sposób latania w przystępnych cenach, w którym można dostosować podróż, wybrać menu i rozrywkę, aby podróżować zrelaksowanym, jak chcesz i gdzie chcesz, niezależnie od tego, czy jest to podróż służbowa, wizyta u rodziny czy niezapomniane wakacje.

AVIANCA oferuje ponad 65 miejsc docelowych, które można łatwo połączyć bez międzylądowań, w tym między innymi Bogota, Cartagena, Cali, Medellín, Quito, Guayaquil, Miami, Toronto, San José de Costa Rica, Salwador, Gwatemala, Waszyngton, Cancún, Londyn, Madryt, Buenos Aires, Santiago de Chile, Montevideo, Curaçao, Sao Paulo.

Jak AVIANCA wysyła bilety

Bilety AVIANCA są wysyłane pocztą elektroniczną na adres e-mail, za pomocą którego dokonano płatności za bilety, który można również znaleźć na platformie.

Jakie zniżki oferuje AVIANCA?

AVIANCA oferuje kilka zniżek, takich jak:

50% zniżki na niektóre wybrane miejsca docelowe.

Metody płatności w AVIANCA

Jako metody płatności akceptowane w AVIANCA są karty kredytowe, takie jak Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

Jak długo trwa dostawa biletów zakupionych w AVIANCA?

Bilety w AVIANCA są dostarczane w ciągu kilku minut, ten czas oczekiwania ma miejsce podczas weryfikacji płatności.

Kupony rabatowe aktualnie dostępne na AVIANCA

Wśród kuponów rabatowych dostępnych na AVIANCA znajdują się:

20% zniżki na wybrane loty przy użyciu kodu MGT20TFF.

10% zniżki na usługi turystyczne przy użyciu kodu LOVE2FLY.
 

Obsługa klienta AVIANCA

Obsługa klienta w AVIANCA jest dostępna za pośrednictwem różnych opcji, w tym bezpłatnej linii telefonicznej pod numerem 018000953434, formularza kontaktowego lub czatu online na platformie, a także WhatsApp lub w biurach sprzedaży.

Korzyści z wykorzystania kuponu AVIANCA

Wśród korzyści płynących z możliwości skorzystania z kuponu rabatowego podczas rezerwacji na AVIANCA główną jest to, że klienci mogą zaoszczędzić pieniądze podczas płacenia za rezerwację.

Jak mogę zwrócić bilet zakupiony na AVIANCA?

Aby anulować rezerwację biletu w AVIANCA, klient musi skontaktować się bezpośrednio z obsługą klienta, która musi wziąć pod uwagę, że może wygenerować dodatkową opłatę za anulowanie.

Ekskluzywny kupon dla nowych nabywców w AVIANCA

Nowi nabywcy AVIANCA mogą korzystać z kuponów dostępnych w momencie rezerwacji podróży.

AVIANCA w sieciach społecznościowych

Klienci AVIANCA mogą zobaczyć w swoich sieciach społecznościowych dostępne promocje, a także dostępne miejsca docelowe, które mogą pokazać najbardziej charakterystyczne krajobrazy turystyczne, komfort podróży, a także gastronomię.

X (Twitter)
Facebook
Instagram
YouTube

Maksymalna zniżka oferowana przez AVIANCA dla kupujących.

Maksymalna zniżka oferowana przez AVIANCA wynosi 50% dla wybranych miejsc docelowych.

Kupon AVIANCA na subskrypcję biuletynu.

Klienci, którzy subskrybują biuletyn AVIANCA, otrzymają biuletyny powiadomień e-mail o wszystkich ekskluzywnych ofertach i rabatach, a także o najbardziej ruchliwych miejscach docelowych.

Linie lotnicze podobne do AVIANCA

Klienci mogą znaleźć różne sklepy oferujące usługi podobne do AVIANCA, wśród których mogą wyszukiwać i zobaczyć ich oferty i promocje, a także ich przystępne ceny, wśród których mogą odwiedzić Latamairlines.com, AA.COM, Jetsmart.com.

Kupony AVIANCA na Czarny Piątek

Największa linia lotnicza w Ameryce Łacińskiej AVIANCA oferuje najlepsze oferty i przystępne ceny dla swoich klientów podczas wyprzedaży Black Friday, gdzie mogą uzyskać niesamowite rabaty do 65% z dodatkowymi kuponami od 5% i więcej.

AVIANCA kupony na 11.11

Aby cieszyć się przystępnymi cenami, aby dokonać rezerwacji, klienci AVIANCA mogą skorzystać z promocji, które mają na ten specjalny dzień 11.11, gdzie będą najlepsze rabaty do 50% na bezpośrednie loty i specjalne kupony.

Kupony AVIANCA na Cyberponiedziałek

W AVIANCA klienci mogą skorzystać z ofert i promocji oprócz rabatów dostępnych w tym specjalnym dniu sprzedaży w Cyberponiedziałek, w którym mogą skorzystać z możliwości oszczędzania, dokonując rezerwacji na czas wakacji z niesamowitymi rabatami w tym dniu do 70%, z kuponami sprzedaży do 15%.

Kupony świąteczne AVIANCA

W grudniu AVIANCA ma dla swoich klientów najlepsze ceny na podróżowanie i dzielenie się z rodziną podczas świąt Bożego Narodzenia, gdzie można skorzystać z zakupu biletów ze specjalnymi rabatami i kuponami na 10% zniżki na wybrane miejsca docelowe.

Aplikacja mobilna AVIANCA na iPhone'a i Androida

Obecnie AVIANCA nie posiada aplikacji mobilnej.

Znane miejsca docelowe, do których lata AVIANCA

AVIANCA udostępnia ponad 65 miejsc docelowych, które można łatwo połączyć bez międzylądowania, w tym między innymi Bogotę, Cartagenę, Cali, Medellin, Quito, Guayaquil, Miami, Toronto, San Jose de Costa Rica, Salwador, Gwatemalę, Waszyngton, Cancun, Londyn, Madryt, Buenos Aires, Santiago de Chile, Montevideo, Curacao, Sao Paulo.

 

Gdzie wpisać kupon rabatowy na AVIANCA.COM?

W AVIANCA.COM kod promocyjny można wpisać po wyszukiwaniu z jego silnika, tutaj znajdziesz symbol +, który musisz kliknąć, aby wyświetlić pole i móc wpisać numer kuponu do wykorzystania.

Czy mogę zapłacić w AVIANCA.COM za pomocą PayPal?

AVIANCA.COM nie akceptuje płatności przez PayPal.

Czy AVIANCA.COM oferuje bezpłatną wysyłkę?

Bilety na rezerwacje dokonane na AVIANCA.COM są dostarczane bezpłatnie, ponieważ są dokonywane online.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
14 czerwiec 2024
AVIANCA Kody rabatowe

Specjalne promocje i kupony na AVIANCA

Obecnie AVIANCA ma dostępne promocje kuponów rabatowych, które mogą osiągnąć do 20% rabatu, co pozwala klientom zaoszczędzić.

AVIANCA Kupony

Inne podobne sklepy