KIWI Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponRabat 5 euro z tego promo kod kiwi 05 czerwiec
AwansSave $5 na twoje pierwsze zamówienie, jeśli nowy użytkownik na KIWI.com10 lipiec

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja KIWI.com

Platforma jest dostosowana i przetłumaczona na ponad 30 języków na całym świecie, oferując szybkie i łatwe w użyciu rozwiązanie dla każdego, dzięki któremu można uniknąć wysokich podatków od biur podróży i możesz zaplanować podróż bezpośrednio z komfort własnego domu. Ponadto, aby skorzystać z łatwiejszego dostępu do wszystkich rezerwacji i biletów, KIWI.com posiada również aplikację mobilną, dostępną zarówno na iOS, jak i Androida. Wyszukiwarka umożliwia wprowadzanie najważniejszych danych, takich jak miejsce wylotu i cel podróży, rodzaj trasy (podróż w obie strony), klasa lotu, liczba i status pasażerów, daty podróży, a także usługi dodatkowe, transfer lub podróż, takie jak autobusy. lub pociągi. Po wprowadzeniu danych aplikacja wyświetli wszystkie istotne informacje wyszukiwania i najlepsze oferty z kilkudziesięciu linii lotniczych. Jeśli napotkasz jakikolwiek problem, musisz wiedzieć, że korzystasz z pomocy centrum telefonicznego, w kilku językach, w systemie 24/7.

Przydatne informacje o KIWI

Będąc usługą online, pozbywasz się obaw związanych z zakupem, drukowaniem i weryfikacją niektórych biletów lotniczych w formacie fizycznym, ponieważ masz wszystko na wyciągnięcie ręki w aplikacji, za pośrednictwem swojego konta. Anulowania zamówienia nie można dokonać za pośrednictwem KIWI.com, ponieważ jest to tylko pośrednik, a rzeczywistych rezerwacji dokonuje się za pośrednictwem linii lotniczej. Aplikacja ogólnie oferuje ceny związane z euro, ale możesz wybrać żądany kurs wymiany z listy ponad 15 takich opcji. Płatności można dokonać tylko online, przy użyciu karty kredytowej należącej do Visa, MasterCard, Maestro, American Express, JCB lub za pośrednictwem konta PayPal.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu KIWI

Podczas procesu rezerwacji i zakupu natrafisz na krok personalizacji, który oprócz wyboru dodatkowych usług, umożliwia wprowadzenie kodu kuponu, który jest ważny do jednorazowego użytku i który zostanie automatycznie zatwierdzony.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy