PHOTOLEMUR Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansPhotolemur 3 rodzinna licencja + bonusy = rabat 70% 02 luty
Kupon20% PHOTOLEMUR na całe zamówienie10 październik

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Przegląd PHOTOLEMUR

Zdecydowanie największą zaletą tego cyfrowego programu do edycji zdjęć jest to, że dostosowanie kluczowych elementów na obrazach i ich poprawienie można wykonać, naciskając jeden przycisk. Wynika to z starannego inwestowania i doskonalenia technologii opartej na sztucznej inteligencji, która dokładnie oblicza i analizuje wszystkie elementy, na które musi interweniować. Photolemur jest dostępny do użytku zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i Mac. Ponadto masz dostęp i swobodę korzystania z aplikacji w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, pobierając aplikację mobilną, którą można znaleźć na Androida i iOS. Kolejną zaletą jest to, że możesz zobaczyć, co aplikacja może zrobić przed zakupem, Photolemur oferuje bezpłatną wersję programu. Jednak darmowa wersja jest dość ograniczona, ale dobrze jest uzyskać pomysł i przekonać cię, czy aplikacja jest dla Ciebie odpowiednia.

Przydatne informacje o PHOTOLEMUR

Biorąc pod uwagę epokę cyfrową, przez którą przechodzimy, instalowanie programów nie wymaga długiego oczekiwania na dostarczenie płyty CD. Photolemur można pobrać w ciągu kilku minut z oficjalnej strony i zainstalować jeszcze szybciej, na szerokiej gamie urządzeń. Aplikacja ma 90-dniową polisę zwrotu od momentu zakupu produktu cyfrowego. W tym okresie możesz poprosić o zwrot pieniędzy bez podawania przyczyny. Możesz zapłacić zamówienie, jeśli masz kartę debetową lub kredytową Visa, MasterCard, American Express lub Discover, a także przelewem bankowym, Qiwi Wallet, Union Pay, Skrill Wallet lub za pośrednictwem konta PayPal.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu PHOTOLEMUR

Kod kuponu Photolemur można dodać i sprawdzić podczas procesu zakupu, przed wybraniem metody płatności. Tutaj znajdziesz pole, które możesz sprawdzić i gdzie możesz wpisać kod, którego wartość rabatu zostanie automatycznie zastosowana do całkowitej kwoty zamówienia.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy