CoinSmart Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansCoinSmart.com kod rabatowy USD20 w całym serwisie04 październik
AwansDo 20 USD kupon na CoinSmart.com zapisz się20 październik
AwansCoinSmart.com kod promocyjny USD1512 październik

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co to jest COINSMART?

Z siedzibą w Toronto w Kanadzie, COINSMART została założona w 2018 roku przez Justina Hartzmana i Jeremy'ego Kovena i jest jedną z najpopularniejszych firm zajmujących się handlem walutami cyfrowymi. Od początku odniósł wielki sukces i szybko stał się niezawodną i zaufaną platformą kryptowalut. Uważany za najbezpieczniejszą i bardzo łatwą w użyciu platformę do handlu kryptowalutami online, COINSMART jest odpowiedni nie tylko dla profesjonalistów biznesowych, ale także dla początkujących. Jeśli myślisz o założeniu nowego biznesu i chcesz to zrobić, aby zarabiać pieniądze i inwestować na przyszłość, to COINSMART jest Twoim miejscem docelowym dla świata kryptowalut, ponieważ przydaje się szybki proces rejestracji i weryfikacji, wsparcie zespół 27/7 obsługa klienta i pomoc podatkowa, depozyt środków tego samego dnia i wiele więcej. COINSMART jest również wspierany przez zarejestrowany kanadyjski bank, który jest w stanie zapobiegać oszustwom poprzez wykrywanie fałszywych adresów i tak dalej.

Jak otworzyć konto na COINSMART?

Aby otworzyć własne konto na COINSMART, musisz wejść na oficjalną stronę i mieć ukończone 18 lat. W prawym górnym rogu strony głównej znajdziesz przycisk o nazwie Utwórz konto. Kliknij go, aby otworzyć stronę rejestracji. Tutaj musisz wprowadzić poprawny adres e-mail wraz z silnym hasłem, które musi zawierać co najmniej jedną cyfrę, jedną wielką i jedną małą literę, jeden znak specjalny i łącznie co najmniej 8 znaków. Wybierz swój kraj zamieszkania i zaznacz pole, aby wyrazić zgodę na Warunki korzystania z usługi i Politykę prywatności. Kliknij przycisk Zarejestruj się. Teraz będziesz musiał przejść proces weryfikacji. Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą pod kątem kodu weryfikacyjnego i wprowadź go w wymaganym polu. Wypełnij puste pola swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, datą urodzenia i adresem. Potwierdź to wszystko i poczekaj na zatwierdzenie od COINSMART. Gdy firma wszystko zweryfikuje, możesz zacząć handlować.

Jak zasilić swoje konto COINSMART?

COINSMART akceptuje tylko środki w imieniu właściciela konta. Jeśli posiadaczem konta jest wspólny bank, będziesz musiał dostarczyć COINSMART wspólny wyciąg bankowy. Zaloguj się na swoje konto i przejdź do strony swojego portfela. Kliknij zakładkę Fiat, a następnie kliknij przycisk Wpłata. Wprowadź kwotę, którą chcesz dodać do swojego konta i naciśnij przycisk Potwierdź kwotę wpłaty, wypełnij wszystkie pola swoimi danymi osobowymi, aby zasilić swoje konto. Po wysłaniu środków zostaną one zdeponowane na Twoim koncie COINSMART.

Jak wypłacić pieniądze z konta COINSMART?

Aby wypłacić pieniądze z Wybierz swoje konto COINSMART, musisz zalogować się na swoje własne konto. Kliknij na kran Portfolio u góry strony. Przejdź do zakładki Fiat, aby kliknąć przycisk Wypłać tuż pod walutą, którą chcesz wypłacić. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada, ponieważ każda waluta jest inna. Jedni akceptują przelew elektroniczny, inni SEPA, a jeszcze inni przelew bankowy. Gdy to zrobisz, otworzy się nowa strona, na której będziesz musiał wprowadzić całkowitą kwotę, a także niektóre dane osobowe, takie jak pełne imię i nazwisko, adres, numer konta itp. Będziesz także musiał przesłać dokument, aby potwierdzić swoje imię i nazwisko oraz informacje o koncie. Jeśli wykonałeś wszystkie powyższe czynności, możesz teraz nacisnąć przycisk Potwierdź kwotę wypłaty. Teraz będziesz musiał wprowadzić swój kod 2FA. Otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą łącze Twoja wypłata w toku. Kliknij link, aby uzyskać ostateczne potwierdzenie. Naciśnij przycisk Akceptuj, aby sfinalizować transakcję.

Ile czasu zajmuje otwarcie konta na COINSMART?

Jeśli wykonasz nasze proste kroki, otworzysz własne konto COINSMART szybciej niż myślałeś. Zasadniczo po przesłaniu formularza rejestracyjnego zostaniesz zweryfikowany w ciągu kilku minut i będziesz mieć dostęp do swoich środków tego samego dnia, w którym dokonasz wpłaty.

Oferty promocyjne dostępne na COINSMART

W chwili obecnej COINSMART nie posiada klasycznej kategorii ofert promocyjnych. Zamiast tego ma sekcję SmartRewards, która od czasu do czasu wita Cię różnymi korzyściami. Możesz również uzyskać różne korzyści, jeśli dołączysz do oficjalnego programu partnerskiego. Zostań partnerem już dziś, a za każde polecenie, które dołączy do COINSMART, zarobisz do 50 USD. Lub dołącz do programu poleceń, a za każdego znajomego lub członka rodziny, który wejdzie na COINSMART przez Twój link polecający, otrzymasz 15 CAD.

Obsługa klienta COINSMART

Jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi na stronie FAQ, możesz się skontaktować

zespół obsługi klienta, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przesyłając zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego online, wysyłając wiadomość e-mail na adres support@COINSMART lub za pośrednictwem czatu na żywo.

Zalety korzystania z COINSMART

Co powiesz na to, że możesz zarobić fortunę, handlując kryptowalutami na COINSMART w najbezpieczniejszy i najbezpieczniejszy sposób? Otrzymasz również depozyty tego samego dnia, natychmiastową weryfikację dla nowych kont, niskie, a nawet zerowe opłaty, dostęp do huba GetSmart, który odblokuje szeroką gamę narzędzi do nauki i pomoże lepiej zrozumieć rynek kryptowalut. Oprócz wszystkich powyższych, z COINSMART otrzymasz wiele metod finansowania, takich jak Interac, SEPA, przelew bankowy lub przelewy elektroniczne, możliwość śledzenia wszystkich operacji i dostęp do polityki SmartGuarantee. Oznacza to, że wszystkie wypłaty gotówki zostaną przetworzone w ciągu 5 dni roboczych, wszystkie weryfikacje konta i wszystkie depozyty zostaną przetworzone tego samego dnia, w którym zostały otrzymane przez COINSMART.

Jak zamknąć swoje konto COINSMART?

Jeśli masz pewność, że zamkniesz swoje konto COINSMART, musisz upewnić się, że wypłaciłeś wszystkie swoje waluty, zarówno fiat, jak i kryptowaluty ze swojego konta. Możesz teraz wysłać wiadomość e-mail na adres support@COINSMART z tematem Zamknięcie konta. W treści e-maila musisz wpisać powód zamknięcia konta oraz swoje dane osobowe. Pamiętaj, że możesz również zamknąć swoje konto, rozmawiając z agentem za pośrednictwem czatu na żywo.

Kod kuponu COINSMART

Na naszej stronie znajdziesz zaktualizowane i aktywne kody kuponów dla COINSMART. Spójrz na to, co mamy, a gdy znajdziesz kod kuponu, który odpowiada Twoim potrzebom, po prostu kliknij przycisk Wyświetl ofertę, aby zobaczyć kroki, które musisz podjąć, aby uzyskać zniżkę.

 COINSMART w mediach społecznościowych

Bądź na bieżąco. Dołącz do społeczności kryptowalut COINSMART w mediach społecznościowych i śledź ich aktywność na najpopularniejszych kanałach, takich jak Instagram, Twitter, Facebook i LinkedIn, aby uzyskać dostęp do angażujących treści, aktualizacji firmowych lub różnych konkursów i wielu innych. Będziesz mieć również dostęp do samouczków wideo i pomocnych wywiadów. Nie zapomnij sprawdzić GetSmart Hub, który mniej więcej przypomina oficjalny blog COINSMART. Tutaj znajdziesz ważne artykuły, takie jak Kto rozpoczął Bitcoin? Journey to the Ethereum Meltdown: Oś czasu, co oznacza OTC w kryptowalutach? o Trylematy kryptograficzne.

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Największy rabat oferowany przez kod kuponu polecającego COINSMART

Największa zniżka oferowana przez kod kuponu polecającego COINSMART wynosi 15 CAD za każdego poleconego znajomego, który zarejestruje się w COINSMART.

 Kupon COINSMART dla nowych klientów

Każdy nowy użytkownik COINSMART otrzyma kupon o wartości 20 USD po zakończeniu procesu rejestracji i weryfikacji.

Usługi podobne do COINSMART

Czy zawsze interesuje Cię próbowanie nowych rzeczy i nowych zajęć? Jeśli znudzi Ci się COINSMART, powinieneś wiedzieć, że Internet jest pełen wielu innych podobnych usług, takich jak ta. Zalecamy wypróbowanie Coinbase.com, paxful.com, Gate.io, Phemex.com, FTX.com, BitYard.com lub crypterium.com.

COINSMART Okazje na Czarny Piątek

Nikogo już nie dziwi, że Black Friday jest jednym z liderów jeśli chodzi o wydarzenia sprzedażowe. I na szczęście coraz więcej firm stara się przyciągnąć swoich użytkowników na to wydarzenie. Jedną z tych firm jest COINSMART. Wita Cię różnymi ofertami, takimi jak 10% zniżki na zakup Bitcoina lub innych kryptowalut. Czasami daje zniżki na opłaty transakcyjne.

COINSMART 11.11 Oferty

Czy słyszałeś kiedyś o wyprzedaży, która odbywa się co roku w tym samym dniu? Pamiętaj, że 11 listopada na całym świecie jest wydarzeniem wyprzedażowym Singles Day lub Double 11. Dołącz do mądrzejszego sposobu robienia kryptowalut już teraz i wróć na COINSMART 11.11, aby obniżyć koszty, opłaty i uzyskać dodatkowe rabaty podczas handlu niektórymi kryptowalutami.

COINSMART Okazje na Cyberponiedziałek

Kolejnym ważnym wydarzeniem ze świetnymi ofertami jest Cyber ​​Poniedziałek. Pojawia się zaraz po Czarnym Piątku, co oznacza, że ​​jeśli przegapisz okazje w Czarny Piątek, masz jeszcze jedną szansę na rozpoczęcie handlu na COINSMART i uzyskanie ogromnych rabatów. Możesz zaoszczędzić co najmniej 10% kupując niektóre kryptowaluty i możesz uzyskać jeszcze więcej korzyści, takich jak zero prowizji.

 Okazje świąteczne na COINSMART

Jesteś łowcą okazji i szukasz idealnego prezentu świątecznego dla siebie lub swoich bliskich? Jeśli jesteś miłośnikiem kryptowalut, grudzień to Twój miesiąc. Na COINSMART zostaniesz powitany wieloma ofertami promocyjnymi, które mogą przynieść Ci fajne i wyjątkowe prezenty, takie jak koszulki z limitowanej edycji lub karty podarunkowe na różne platformy e-commerce lub darmowe kryptowaluty.

Aplikacja mobilna COINSMART

Handluj w dowolnym miejscu i czasie oraz pobierz intuicyjną i łatwą w użyciu aplikację mobilną COINSMART dostępną na urządzenia z systemem iOS i Android. Aplikacja jest przydatna dzięki niesamowitym funkcjom i świetnemu narzędziu Portfel, które pomoże Ci kupować, sprzedawać i handlować tak łatwo, jak to możliwe.

Najpopularniejsze kryptowaluty w obrocie na COINSMART

Na COINSMART możesz handlować najpopularniejszymi kryptowalutami, w tym Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Solana, Stellar, Cardano i EOS.

 

 

Gdzie można zapisać kod polecający CoinSmart?

Jeśli posiadasz kod polecający CoinSmart, będziesz musiał wprowadzić go podczas rejestracji, aby utworzyć własne konto. Na stronie rejestracji, tuż pod polami, w których należy wpisać swój adres e-mail i hasło, znajdziesz kolejny tekst Kod promocyjny. Pod tym tekstem znajduje się pole o nazwie Wstaw kod tutaj. To jest miejsce, w którym musisz wpisać swój kod polecający, aby otrzymać bonus.

Czy mogę przelać pieniądze do CoinSmart z karty Mastercard/Visa?

Dzięki CoinSmart możesz natychmiast przelać pieniądze z karty Mastercard lub Visa i zapłacisz do 6% prowizji w zależności od kwoty, którą chcesz przelać. Aby przelać pieniądze, musisz wejść na własne konto CoinSmart. W sekcji SmartTrade znajdziesz zakładkę Kup krypto kartą kredytową. Kliknij na niego i wybierz kryptowalutę, którą chcesz przenieść. Wpisz kwotę, którą chcesz kupić w krypto lub fiat, wpisz adres portfela, do którego chcesz przelać krypto i naciśnij przycisk Kontynuuj, jeśli jesteś zadowolony ze wszystkiego, co wpisałeś. Dokładnie sprawdź wszystkie informacje, a następnie wprowadź kod tekstowy otrzymany na telefonie komórkowym. Musisz również przejść na swój adres e-mail i kliknąć otrzymany link, aby zakończyć proces weryfikacji. Prześlij swój dokument tożsamości lub paszport i wprowadź wszystkie wymagane dane. Gdy wszystkie te informacje zostaną zweryfikowane, Twój przelew zostanie zrealizowany i będziesz mógł zobaczyć go w swojej historii transakcji.

Czy mogę przelać pieniądze do CoinSmart z PayPal?

Obecnie nie możesz przelać pieniędzy z konta PayPal na konto CoinSmart.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
14 czerwiec 2024
CoinSmart.com Kody rabatowe

 Wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze na opłatach COINSMART

Czy wiesz, że COINSMART to platforma oferująca proste i przejrzyste prowizje? Czy wiesz, że za niektóre wpłaty i wypłaty pieniędzy fiducjarnych nie pobierasz żadnych opłat? Czy wiesz, że jeśli zostaniesz Premium Trader, otrzymasz nie tylko spersonalizowane usługi, ale także niższe prowizje bez względu na to, ile wydasz na sprzedaż lub kupno kryptowalut? Czy wiesz, że od czasu do czasu COINSMART organizuje specjalne kampanie marketingowe, które mogą obniżyć koszty prowizji? Jak widzisz, udzieliliśmy Ci kilku wskazówek, jak zaoszczędzić na prowizjach. Śledź je i miej oko na COINSMART.

CoinSmart.com Kupony

Inne podobne sklepy