Vimeo Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponKupon promocyjny VIMEO na roczną subskrypcję: uzyskaj 10% dodatkowej zniżki06 lipiec
KuponKod promocyjny na VIMEO.com: dodatkowa roczna subskrypcja 10% zniżki14 czerwiec
AwansWeź 40% promocji na VIMEO.com plan roczny06 czerwiec
KuponKod promocyjny VIMEO Na roczne subskrypcje produktów: 15% zniżki22 październik

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co Vimeo sprzedaje w Polsce

Została stworzona w 2004 r., badając szybki, łatwy i prosty sposób na udostępnianie swoich filmów swoim bliskim w doskonałej jakości HD. W Vimeo budują niezbędne narzędzia do tworzenia Twoich filmów, w ten sam sposób, w jaki tutaj współpracują z Twoją wyobraźnią, ponieważ mają ogromną różnorodność typów filmów, od rodzinnych po biznesowe, tutaj pomagają Ci produkować. Na tej platformie są miliony twórców.

Vimeo to serwis społecznościowy z siedzibą w Nowym Jorku, jednocześnie umożliwia przechowywanie, ale w tym celu musisz być zarejestrowany i utworzyć profil, największy ruch pochodzi z urządzeń mobilnych.

Za bycie internetową platformą wideo od 2008 roku przedstawiamy Vimeo Plus, która pozwala swoim użytkownikom wgrać do 5 GB, razem z tym możesz tworzyć ilość albumów bez ograniczeń.

W jaki sposób nabywasz swój plan Vimeo?

Oferowanych jest wiele planów, od indywidualnych do nieograniczonych, jak wspomniano, to Plus w cenie 7 USD miesięcznie z pojemnością 25 GB rocznie, druga opcja to Plan Pro w cenie 20 USD za miesiąc z tygodniową pojemnością 20 GB, gdzie możesz mieć do 3 współpracowników, trzecią opcją jest Plan Biznesowy w cenie 50 USD i oferuje pojemność do 10 osób bez limitu i wreszcie Plan Premium z nieograniczonym limitem liczba widzów na A kosztuje 75 USD miesięcznie, aby nabyć którykolwiek z tych planów, musisz być należycie zarejestrowany.

Jakie rabaty oferuje Vimeo Polska?

Vimeo oferuje różnego rodzaju rabaty dla swoich użytkowników w Polsce. Najważniejszą rzeczą jest możliwość korzystania z darmowej usługi Vimeo przez 30 dni. Następnie możesz skorzystać z kuponu Vimeo, który zapewnia 15% zniżki na subskrypcje Vimeo.

Metody płatności w Vimeo Polska

W Vimeo masz możliwość płacenia za pośrednictwem odpowiednio zweryfikowanego konta PayPal, kart kredytowych Visa, MasterCard, American Express, Discover.

Jak długo trwa subskrypcja Vimeo?

Po dokonaniu zakupu i przystąpieniu do płatności, następną rzeczą, którą należy zrobić, to utworzyć konto, w którym można skonfigurować swojego użytkownika, a po otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem, że Vimeo wyśle ​​Ci dostęp do Twojej subskrypcji.

Kupony aktualnie dostępne na Vimeo Polska

Następujące kupony i oferty promocyjne od Vimeo są obecnie dostępne dla jego użytkowników.

 • 25% kupon na subskrypcję planu PREMIUM
 • Kupon Vimeo z 15% rabatem na plan ProU
 • 15% kod promocyjny na roczny abonament.
 • Bezpłatna 30-dniowa wersja próbna dla nowych użytkowników
 • 15% zniżki dla członków Vimeo

Biuro Obsługi Klienta Vimeo Polska

Na Vimeo mają zespół wsparcia, w którym oferują szybką pomoc e-mail od poniedziałku do piątku przez cały dzień, a także czat na żywo, ale jest to tylko dla członków Premium, a także ograniczone wsparcie dla członków Business i Premium każdego dnia tygodnia, świąt i weekendów. Należy wziąć pod uwagę, że musisz komunikować się z powiązanego adresu e-mail. Należy również wspomnieć, że Vimeo nie oferuje usług telefonicznych.

Korzyści z korzystania z kuponu Vimeo w Polsce

30-dniowy bezpłatny okres próbny, a następnie 15% roczny kupon subskrypcyjny to tylko niektóre z korzyści płynących z korzystania z kuponu Vimeo.

Jak mogę anulować subskrypcję Vimeo?

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego członkostwa, możesz anulować subskrypcję dowolnego z ich planów, wystarczy skontaktować się z obsługą klienta, aby postępować zgodnie z instrukcjami, a także otrzymać zwrot pieniędzy.

Ekskluzywny kupon dla nowych nabywców w Polsce

Dla nowych użytkowników Vimeo oferujemy 30-dniowy okres próbny i kupon Vimeo w wysokości 15% w ramach rocznej subskrypcji planów PREMIUM.

Vimeo Polska w mediach społecznościowych

Czasami w sieciach społecznościowych możesz otrzymać kupony i kody promocyjne z Vimeo, oprócz wiadomości o produktach sprzedawanych przez tę platformę wideo.

 • Świergot
 • Facebook
 • Instagram
 • youtube

Maksymalny rabat oferowany przez Vimeo dla kupujących w Polsce

W tej chwili maksymalna zniżka oferowana przez kod promocyjny Vimeo wynosi 15% w przypadku planów premium. Dodatkowo, jeśli jesteś nowym klientem, możesz bezpłatnie korzystać z dowolnego planu Vimeo przez 30 dni.

Kupon Vimeo Poland na subskrypcję newslettera

Jeśli zdecydujesz się teraz zasubskrybować Vimeo, otrzymasz kupon, który daje Ci 30% darmowy okres próbny. Przez miesiąc możesz cieszyć się wszystkimi udogodnieniami Vimeo bez płacenia!

Platformy podobne do Vimeo

Istnieją podobne strony, na których można uzyskać podobne produkty, a także dokonać porównań cen. Te strony mogą być cyberlink.com, depositphotos.com                                             

Kupony Vimeo Polska na BLACK FRIDAY

Jeśli to Czarny Piątek, możesz cieszyć się największymi rabatami w roku! Kupon rabatowy 15% i darmowy okres próbny przez 30 dni!

Kupon na Vimeo Polska na 11.11

Od 11.11 trwają promocje na Vimeo: otrzymasz 30-dniowy bezpłatny okres próbny oraz kupony rabatowe 10% i 15% na subskrypcje Vimeo.

Kupony promocyjne Vimeo Poland na Cyber ​​Poniedziałek

CYBER PONIEDZIAŁEK to dzień największych rabatów na Vimeo w tym roku! Kupony 10%, 15% i 20% oraz oferta promocyjna, w której przez 30 dni możesz bezpłatnie korzystać z usług Vimeo!

Vimeo Polska Kupony na Boże Narodzenie

W Boże Narodzenie trwają specjalne promocje na koniec roku Vimeo: 15% kupon i bezpłatny okres próbny przez 30 dni. W ten sposób możesz cieszyć się planem premium przez miesiąc bez płacenia!

Aplikacja mobilna Vimeo na iPhone'a i Androida

Na Vimeo możesz łatwo i prosto pobrać aplikację mobilną na iPhone'a z App Store i na Androida z Google Play.

Znane marki sprzedawane w sklepie Vimeo

Vimeo odpowiada platformie, na której możesz łatwo i łatwo edytować swoje filmy, a ponadto możesz je udostępniać, dlatego Vimeo odpowiada swojej własnej znanej na całym świecie marce.

 

Gdzie mam napisać kupon rabatowy na Vimeo?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wybrać produkt, który chcesz kupić, a następnie anulować go, ale wcześniej pojawi się pole, w którym musisz umieścić swój numer kodu, aby przejść do końcowej płatności za produkt.

Czy mogę zapłacić na Vimeo przez PayPal?

Wśród metod płatności, które akceptuje Vimeo, są te dokonywane za pośrednictwem konta PayPal należycie zweryfikowane, w tym celu musisz wskazać sesję na swoim koncie Vimeo, a następnie wybrać produkt, który chcesz kupić, a on skieruje Cię do jego płatności metody, w których musisz kliknąć na metodę do wyboru w przypadku PayPal przekieruje Cię do swojej strony, aby zakończyć płatność i zakup.

Czy Vimeo oferuje darmowe plany?

Vimeo oferuje swoim użytkownikom możliwość uzyskania ich planów przez ograniczony czas za darmo, gdzie możesz dołączyć i wypróbować produkt, aby sprawdzić, czy dopasowuje się do Twoich potrzeb. Programy na Vimeo są wysyłane na Twój adres e-mail za darmo za pomocą linku.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
25 Może 2024

Promocje i specjalne kupony na Vimeo Polska

Oto niektóre z najnowszych kuponów i ofert promocyjnych na Vimeo poniżej:

 • 25% kupon na subskrypcję planu PREMIUM
 • Kupon Vimeo z 15% zniżką na plan ProU
 • 15% kod promocyjny na roczny abonament.
 • Bezpłatna 30-dniowa wersja próbna dla nowych użytkowników
 • 15% zniżki dla członków Vimeo

Inne podobne sklepy