VIMEO Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kupon15% w Vimeo kupon na rabat na roczną subskrypcję05 Może
Kupon15% zniżki na Vimeo plus, pro biznes lub premium roczny abonament04 Marsz

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Przegląd VIMEO

Vimeo to platforma internetowa odpowiednia dla osób, dla których priorytetem jest wysoka jakość treści wideo. W ramach tej platformy można niszczyć krótkie i długie filmy, animacje, filmy informacyjne, ankiety dziennikarskie i seryjne. Platforma jest bezpłatna dla każdego, kto chce oglądać zawartość, ale jeśli chcesz przesłać, musisz utworzyć konto podstawowe, które pozwala przesyłać maksymalnie 500 MB tygodniowo. Istnieje kilka rodzajów pakietów, w zależności od potrzeb i wielkości obciążenia, ale większość z nich zawiera opcje zabezpieczeń, statystyki i obsługę klienta. Bardziej hojne pakiety oferują również priorytetową konwersję wideo, a także dodatkowe narzędzia do edycji i dystrybucji wideo.

Przydatne informacje o VIMEO

Vimeo polega na ścisłym zakupie pakietów usług cyfrowych, dlatego nie trzeba płacić za dodatkowe usługi, takie jak transport. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać odpowiedni pakiet, a po potwierdzeniu płatności będzie on dostępny do zalogowania. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupionych usług, masz 30 dni na wypełnienie wniosku o zwrot inwestycji. Płatności można dokonać wyłącznie online, za pośrednictwem bezpiecznych systemów płatności, za pomocą karty kredytowej lub debetowej, wydanej przez Visa, MasterCard, Maestro, American Express lub za pośrednictwem konta PayPal.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu VIMEO

Kod kuponu Vimeo można wprowadzić w bardzo prosty i szybki sposób w specjalnym polu na stronie zakupu, przed wybraniem metody płatności. Po wprowadzeniu jest automatycznie sprawdzany i wartość rabatu jest stosowana do całej transakcji.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy