Pimsleur Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponOtrzymasz 25 zł rabatu na zamówienia audiobooki za $4010 kwiecień
Kupon30% audiobooki kupon promocyjny na abonament03 kwiecień

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Przegląd Pimsleur

Ta aplikacja pomaga nauczyć się dowolnego języka, ułatwiając proces, a nawet przekształcając go w grę, poprzez 30-minutowe lekcje, słuchając, dyktując lub czytając, a także wchodząc w interakcję z systemem aplikacji. Możesz także skorzystać z cyfrowych kart flash i gier, dzięki którym możesz tworzyć połączenia kultury i historii. Główną zaletą tej aplikacji jest to, że może ona działać na dowolnym urządzeniu mobilnym, które ma połączenie mobilne. W ten sposób możesz swobodnie ćwiczyć w dowolnym momencie, w drodze do szkoły lub pracy lub w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca. Aby dowiedzieć się, jak działa aplikacja, możesz skorzystać z 3 bezpłatnych lekcji przed zakupem pakietu.

Przydatne informacje o Pimsleur

Sklep oferuje 3 sposoby dostawy: standardowy, z czasem dostawy od 4-5 dni roboczych, ekspresowy 2-5 dni i przyspieszony 1-2 dni. Polityka zwrotów gwarantuje zwrot pełnej kwoty, jeśli zwrócisz produkty w ciągu 30 dni od zakupu. Płatności można dokonać za pomocą karty kredytowej lub debetowej Visa, MasterCard, Discover lub American Express, a także przez PayPal lub wypłatę zwrotu.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu Pimsleur

Aby skorzystać z kodu kuponu Pimsleur, musi on być ważny, nie przekraczając daty wygaśnięcia, i należy go wprowadzić na stronie zakupu, gdzie zostanie zweryfikowany i zastosowany automatycznie.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy