UNICE Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponTeraz rabat 4 $na dowolny zakup unice.com 04 Marsz

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Przegląd UNICE

Sklep korzysta nie tylko z najbardziej atrakcyjnych produktów pod względem peruk i przedłużek, ale także przechodzi rygorystyczny proces selekcji, aby zapewnić, że używają najpiękniejszych i najzdrowszych włosów. Możesz wybierać spośród ponad 30 modeli peruk, w różnych wzorach, kolorach, fryzurach i długościach. Ponadto można tutaj kupić najlepsze produkty do ich pielęgnacji i konserwacji. Ponadto, jeśli nie masz pojęcia, co Ci odpowiada lub czego potrzebujesz, sklep zapewni Ci wybór „wyglądów”, do których możesz podejść. Również w tej sekcji możesz śledzić recenzje klientów, zarówno w celu wyboru najbardziej odpowiedniego wyboru, jak i doświadczenia klienta i jakości produktów.

Przydatne informacje o UNICE

Sklep dostarcza na cały świat za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich, takich jak DHL, UPS i TNT, ze średnim czasem dostawy wynoszącym 5-7 dni roboczych, za pośrednictwem bezpłatnej metody dostawy. W zależności od zamówionych produktów masz okres od 7 do 30 dni, licząc od momentu otrzymania produktów w celu ich zwrotu. Możesz poprosić o zwrot pieniędzy lub poprosić o zmianę / wymianę produktów. Płatności można dokonać wyłącznie w systemie online, poprzez Visa, MasterCard, Discover, American Express i PayPal.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu UNICE

Zarówno strona internetowa sklepu internetowego, jak i aplikacja mobilna pozwalają wprowadzić kod kuponu w postaci kodu liczb i / lub liczb, kopiując go i dodając w dodatkowym oknie na stronie kasy, przed potwierdzeniem kolejność. . Po potwierdzeniu kuponu, jeśli jest ważny, odpowiednie zmniejszenie zostanie zastosowane automatycznie.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
28 Marsz 2023

Inne podobne sklepy