Hyatt Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponKod promocyjny dla Hyatt.com: 50% zniżki12 październik
AwansDo 20% bezpośrednia promocja rezerwacji w Hyatt.com06 październik
KuponHyatt.com 10% kod promocyjny29 wrzesień

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co HYATT sprzedaje w Polsce

HYATT został założony w 1957 roku przez pana Jaya Pritzkera, kiedy to w tym samym roku podjął decyzję o zakupie motelu Hyatt House, który znajdował się tuż obok międzynarodowego lotniska w Los Angeles, lata później związał się ze swoim bratem Donaldem Pritzkerem, który razem skonsolidował firma hotelarska znana jako Hyatt International, która od 1962 roku rozpoczęła działalność na giełdzie.

HYATT to sieć hoteli z różnymi markami, w tym Park Hyaat, Grand Hyatt, Hyatt Regency, Hyatt, Hyatt Residense Club, Hyatt Place, Hyatt House Ur Cove by Haytt, Miraval, Alila, Andaz, Thompson Hotels, Hyatt Centric, Podpis autorstwa Hyatt, The Unbound Collection by Hyatt, Destination by Hyatt, JDV by Hyatt, Hyatt Ziva, Hyatt Zilara, Zoetry Wellness & Spa, Secrets Resorts & Spa, Breathless Resorts & Spa, Dreams Resorts & Spa, Vivid Hotels & Resorts, Alua Hotele i kurorty, Sunscape Resorts & Spa.

Wśród opcji, które HYATT oferuje swoim klientom ze swojej platformy, jest wyszukiwanie miejsc noclegowych, w których mogą cieszyć się wspaniałymi pokojami o komforcie, jakości, dobrym samopoczuciu, bezpieczeństwie i luksusie, oprócz każdego z udogodnień, do których klienci mogą wybrać są w stanie cieszyć się wszystkim, co oferują gościom, wśród nich są obszary przyjemności i relaksu, takie jak pokój spa, siłownia, obszary do przejażdżek rowerowych, baseny, a także plaże.

 Jak dokonać rezerwacji na HYATT?

Faktury wystawione przez HYATT dotyczące dokonanej rezerwacji są dostarczane z wiadomości e-mail, na którą otrzymasz numer potwierdzenia rezerwacji lub możesz poprosić o to ze strony poprzez formularz wypełniając szereg danych.

 Jakie rabaty oferuje HYATT Poland?

W sieci HYATT możesz uzyskać średni rabat w wysokości 15% za pomocą kodu promocyjnego.

Metody płatności w HYATT Polska

Wśród różnych form płatności akceptowanych przez HYATT są te dokonywane za pomocą głównych kart kredytowych, takich jak Visa, MasterCard, American Express, Diners Club, Discover, Carte Blanche, Japan Credit Bureau oraz te wydawane przez Hyatt, takie jak Hyatt Visa Card .

Ile czasu zajmuje otrzymanie rezerwacji na HYATT?

Faktury wystawiane przez HYATT związane z rezerwacjami liczą się w czasie, w którym potwierdzona jest wpłata za pobyt na poczcie.

Kupony aktualnie dostępne w HYATT Polska

HYATT 15% Kupon dla członków AAA/CAA
10% zniżki z kodem HYATT dla członków
Oferta promocyjna: Zarezerwuj pokój hotelowy na HYATT za jedyne 79 USD.
Do 25% zniżki dla członków HYATT z kuponem rabatowym
15% kod rabatowy ważny dla hoteli HYATT na Hawajach
Do 10 darmowych noclegów w sieci HYATT z kartą kredytową HYATT

 Obsługa Klienta HYATT Polska

Aby komunikować się z obsługą klienta w HYATT znajduje się lista wszystkich krajów, w których jest obecny, które klient może odwiedzić i wybrać numer telefonu do biura, z którym chce się komunikować, a także e-mail dostępny dla każdy kraj.

Korzyści z korzystania z kuponu HYATT w Polsce

Klienci mogą liczyć na wykorzystanie kuponów rabatowych, a na HYATT możesz cieszyć się możliwością uzyskania oszczędności na opłaceniu rezerwacji, co pozwoli Ci cieszyć się kolejną nocą spokoju i relaksu.

Czy mogę anulować lub zmienić rezerwację HYATT?

Klienci HYATT mogą z łatwością zarządzać swoimi rezerwacjami z platformy internetowej, do której dostęp jest możliwy poprzez imię i nazwisko, numer potwierdzenia oraz zaplanowane daty zakwaterowania, w których mogą uzyskać dostęp do informacji o anulowaniu.

Ekskluzywny kupon dla nowych kupujących w Polsce

Nowi klienci HYATT mogą otrzymać 15% zniżki na pierwszą rezerwację, korzystając z kuponu promocyjnego.

HYATT Polska w sieciach społecznościowych

W następujących sieciach społecznościowych można znaleźć najnowsze oferty promocyjne i kody rabatowe z HYATT:

Facebook
Instagram
Świergot
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez HYATT dla kupujących w Polsce

Maksymalna zniżka, którą możesz otrzymać dzisiaj z kodem promocyjnym HYATT wynosi 25%.

 Kupon HYATT Poland na subskrypcję newslettera

Podczas rejestracji klienci HYATT mogą otrzymywać biuletyny informacyjne o dostępnych ofertach i promocjach + kupon rabatowy 15%.

Portale rezerwacji online podobne do HYATT

Istnieją sklepy podobne do HYATT, ponieważ oferują różnorodne usługi bardzo podobne do tych, które klienci mogą odwiedzić w celu porównania dostępnych ofert i pakietów promocyjnych. Niektóre sklepy, które mogą odwiedzić to Barcelo.com, BELIVEHOTELS. com , Marriott.com, Hilton.com, Iberostar.com i IHG.com

 HYATT Polska kupony na BLACK FRIDAY

Na HYATT podczas tego święta w Czarny Piątek klienci mogą uzyskać bardzo dobre rabaty na swoje usługi, rabaty te mogą być różne w różnych miejscach docelowych, ale mogą sięgać nawet 50%.

 Kupon na HYATT Polska na 11.11

Rabaty 11.11 na HYATT są prezentowane w tym dniu z bardzo dobrymi pakietami promocyjnymi, oprócz różnych rabatów od 45%.

HYATT Poland Cyberponiedziałkowe kupony promocyjne

Dla HYATT rabaty w Cyberponiedziałek są jednymi z najważniejszych, ponieważ sieć hoteli oferuje różne rabaty w tym terminie, co pozwala na dokonanie rezerwacji na czas, rabaty te mogą sięgać nawet 42%.

HYATT Polska Kupony Świąteczne

W grudniu na HYATT znajdziesz świąteczne rabaty, a na niektóre dni grudnia możesz otrzymać różne oferty, oprócz ich rabatów od 40%.

 Aplikacja mobilna HYATT na iPhone'a i Androida

HYATT dla wygody swoich klientów udostępnił aplikację mobilną na Androida i iPhone'a, za pomocą której mogą dokonywać rezerwacji na pobyty w dowolnych markach sieci hotelowej, z dowolnego miejsca i czasu, w którym się znajdują.

 Jakie są popularne destynacje, w których znajdują się hotele HYATT?

PAŁAC DUHAU - PARK HYATT BUENOS AIRES, ARGENTYNA, PARK HYATT MALLORCA, HISZPANIA, PARK HYATT SZANGHAJ, CHINY, ANDAZ TOKYO TORANOMON HILLS, TOKIO, JAPONIA, PARK HYATT NOWY JORK, USA, PARK HYATT MALDIVE, PARK HYATT HAHAUSTA HYATT BANGKOK, TAJLANDIA, ANDAZ MAUI W WAILEA RESORT, HAWAJE, USA oraz PARK HYATT SYDNEY, AUSTRALIA, to jedne z najbardziej znanych hoteli sieci HYATT.

 

 

Czy HYATT oferuje bezpłatne rezerwacje?

Rezerwacje dokonane przez klientów odwiedzających platformę HYATT otrzymują swoją rezerwację bezpłatnie, ponieważ jest ona wysyłana online.

Czy mogę zapłacić w HYATT przez PayPal?

PayPal nie jest akceptowany jako metoda płatności w HYATT.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy w HYATT?

HYATT nie ma dostępnego pola, w którym można wpisać kupon rabatowy.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
14 czerwiec 2024
Hyatt Kody rabatowe

Promocje i specjalne kupony w HYATT Poland

Każdego dnia HYATT ma dla swoich klientów oferty promocyjne i kody rabatowe. W kolejnych wierszach przedstawiamy najnowsze.

HYATT 15% Kupon dla członków AAA/CAA
10% zniżki z kodem HYATT dla członków
Oferta promocyjna: Zarezerwuj pokój hotelowy na HYATT za jedyne 79 USD.
Do 25% zniżki dla członków HYATT z kuponem rabatowym
15% kod rabatowy ważny dla hoteli HYATT na Hawajach
Do 10 darmowych noclegów w sieci HYATT z kartą kredytową HYATT

Hyatt Kupony

Inne podobne sklepy