Luno Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansKod rabatowy dla Luno.com: USD25 Bitcoin27 październik
AwansKod promocyjny dla Luno.com: 72% zniżki11 październik
AwansKod promocyjny USD15 dla Luno.com zapisz się13 październik

Kupony i oferty z podobnych sklepów

 Czym jest LUNO?

Firma LUNO z siedzibą w Londynie w Wielkiej Brytanii została założona w 2013 roku przez Marcusa Swanepoela i Timothy'ego Stranexa i jest jedną z najbezpieczniejszych na świecie platform kryptowalut z ponad 10 milionami użytkowników. LUNO ma ponad 40 rynków w Ameryce Północnej, Afryce, Azji i Europie i jest giełdą kryptowalut, która od samego początku odniosła wielki sukces dzięki wydajnemu i wszechstronnemu systemowi finansowemu oraz dzięki temu, że jest spółką zależną niezależny operator Digital Currency Group, jednego z najbardziej aktywnych inwestorów na rynkach kryptowalut z inwestycjami w ponad 130 firmach w 30 różnych krajach.

Jak otworzyć konto na LUNO?

Wejdź na LUNO i kliknij przycisk Zarejestruj się, który znajdziesz w prawym górnym rogu strony głównej. Zostaniesz natychmiast przekierowany na stronę rejestracji, na której musisz podać poprawny adres e-mail i bezpieczne hasło, które musi mieć co najmniej 8 znaków, jedną wielką i jedną małą literę, a także co najmniej jedną cyfrę. Następnie musisz zaznaczyć pole Nie jestem robotem i musisz przejść środek bezpieczeństwa reCAPTCHA. Naciśnij przycisk Go i poczekaj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem od LUNO. Możesz także zarejestrować się szybciej i łatwiej, korzystając z konta Google lub Apple lub konta na Facebooku.

 Jak możesz wpłacić pieniądze na swoje konto LUNO?

Dodawanie pieniędzy do konta LUNO nie może być prostsze. Zaloguj się do swojego konta i wybierz Portfele z menu głównego. Wybierz lokalną walutę swojego portfela, a następnie wybierz przycisk wpłaty. Teraz musisz wybrać metodę, której chcesz użyć, np. kartę debetową lub przelew bankowy SEPA, aby zasilić swój portfel LUNO. Po dokładnym przejściu wszystkich tych kroków będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć transakcję.

Jak możesz wypłacić pieniądze z konta LUNO?

Czy chcesz wypłacić pieniądze z portfela w lokalnej walucie? Zaloguj się na swoje konto LUNO i przejdź do strony portfeli z menu głównego i wybierz portfel w lokalnej walucie. Następnie kliknij przycisk Wypłata i wybierz swoje konto bankowe. Pamiętaj, że jeśli nie połączyłeś jeszcze swojego konta bankowego, zostaniesz o to poproszony. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić i wybierz Dalej. Pojawi się nowe okno, w którym zobaczysz kwotę swojej wypłaty oraz prowizję, którą musisz zapłacić. Jeśli jesteś pewien, że zakończysz tę transakcję, musisz kliknąć przycisk Potwierdź, aby zakończyć proces wypłaty. Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej, musisz również wprowadzić swój Luno Pin. I wszystko gotowe.

 Ile czasu zajmuje otwarcie konta w LUNO?

Jeśli zastosujesz się do naszych kroków, natychmiast otworzysz swoje konto LUNO. Będziesz musiał przejść tylko proces weryfikacji, który zwykle zajmuje nie więcej niż kilka minut. Ale jeśli jest wiele próśb i pewne problemy, może to potrwać kilka dni.

Oferty promocyjne dostępne na LUNO

LUNO organizuje różne konkursy i prezenty dla swoich klientów. Od czasu do czasu podczas specjalnych wydarzeń dla ludzi na całym świecie, takich jak Ramadan czy Święto Dziękczynienia, LUNO oferuje świetne oferty, które mogą przynieść różne kupony lub różne kody rabatowe, aby obniżyć koszty opłat. Ponadto dzięki Programowi Poleceń możesz otrzymać darmowe kryptowaluty. A program nagród jest najlepszy, ponieważ odblokujesz niesamowite korzyści i korzyści, gdy wykonasz różne zadania. Również polowanie oznacza wygrywanie. Program Bug Bounty nagrodzi Cię, gdy znajdziesz luki w zabezpieczeniach.

Obsługa klienta LUNO

Jeśli wejdziesz na oficjalną witrynę, na dole strony głównej znajdziesz kategorię Zasoby, która przeniesie Cię do strony Centrum pomocy, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Ale jeśli te odpowiedzi Cię nie satysfakcjonują, możesz skontaktować się z Zespołem Obsługi Klienta, wysyłając e-mail na adres support@LUNO. Możesz również skontaktować się z zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem skrzynki odbiorczej pomocy technicznej, doskonałego narzędzia, w którym możesz wysyłać i odbierać wiadomości w czasie rzeczywistym.

Korzyści z korzystania z LUNO

Nawet jeśli uważasz, że LUNO nie jest dla Ciebie odpowiedni ze względu na fakt, że ma tylko ograniczony wybór dostępnych krypt, na pewno zmienisz zdanie, ponieważ LUNO ma wiele zalet. Będziesz mieć dostęp do przyjaznej dla użytkownika i przyjaznej dla użytkownika platformy, która oferuje płynne doświadczenie handlowe oraz szybkie wpłaty i wypłaty. Ponadto firma oferuje wysokie standardy bezpieczeństwa z jednym z najwyższych zabezpieczeń w branży. A przede wszystkim LUNO daje dostęp do zasobówTo edukacyjny, w którym możesz poznać ukryte sekrety rynku kryptowalut i poznać wiele wskazówek i sztuczek, które pomogą ci awansować w kryptowalutowej podróży.

Jak zamknąć swoje konto LUNO?

Niestety w tej chwili nie możesz samodzielnie zamknąć swojego konta LUNO. Musisz skontaktować się z zespołem obsługi klienta, wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy online dostępny na stronie. Musisz podać ten sam adres e-mail, którego użyłeś do utworzenia konta, a następnie musisz wybrać konkretny temat, w którym chciałbym zamknąć swoje konto. Następnie musisz napisać krótki opis powodów, dla których chcesz zamknąć swoje konto. Możesz również dołączyć pliki o maksymalnej wielkości 4 MB, jeśli uważasz, że są one konieczne. Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności wystarczy kliknąć przycisk Prześlij i poczekać na odpowiedź od LUNO.

 Kod kuponu LUNO

Nasza baza danych daje dostęp do szerokiej gamy kodów kuponów na najważniejsze i najbardziej znane platformy wymiany kryptowalut. I na szczęście zawsze znajdziesz świetne oferty na LUNO. Znajdź odpowiedni kod kuponu LUNO odpowiadający Twoim potrzebom, a kiedy już znajdziesz właściwy, po prostu kliknij przycisk Wyświetl ofertę, aby uzyskać do 72% zniżki na LUNO.

 LUNO w sieciach społecznościowych

Portale społecznościowe to miejsce, w którym wszystko się dzieje i gdzie wszyscy plotkują o rynku kryptowalut. Dlatego zalecamy łączenie się ze społecznością LUNO w sieciach społecznościowych. Najlepiej śledzić ich aktywność na co najmniej jednym z następujących kanałów: Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram, Twitter, Telegram lub Quora, aby uzyskać dostęp do najświeższych informacji i wiadomości, a także ciekawych i przydatnych filmów i wywiadów. Nie zapomnij sprawdzić strony Discover dostępnej na oficjalnej stronie, ponieważ tutaj dowiesz się wszystkiego o rynku kryptowalut. Znajdziesz wiele artykułów edukacyjnych, takich jak Jaka jest różnica między Solana a Ethereum?, Skąd pochodzi Solana? o Raport dzienny > Rynki kryptograficzne i tradycyjne są ciche w oczekiwaniu na dane o zatrudnieniu w USA.

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Największa zniżka oferowana przez kod kuponu polecającego LUNO

Największa zniżka oferowana przez kod kuponu polecającego LUNO to 15 € w Bitcoin.

 Kupon LUNO dla nowych klientów

Z kuponem LUNO odpowiednim dla nowych klientów, możesz uzyskać co najmniej 10% rabatu. To pierwszy bonus, który możesz otrzymać, zakładając własne konto na LUNO.

Usługi podobne do LUNO

Chcesz mieć dostęp do innych kryptowalut? Chcesz wiedzieć, jak działają inne platformy podobne do LUNO? Wyszukaj w Internecie podobne platformy i sprawdź KuCoin.com, CoinSmart.com, crypterium.com, OKX.com, Phemex.com lub FTX.com.

Oferty LUNO na Czarny Piątek

Chcesz uzyskać najlepsze oferty? Nie jest już niespodzianką, że Black Friday to jedno z najważniejszych i najbardziej znanych wydarzeń organizowanych co roku przez najważniejsze firmy na całym świecie. A LUNO to jedna z firm, która nagradza swoich lojalnych klientów wspaniałymi ofertami. Możesz obniżyć koszty prowizji lub nawet uzyskać zerową prowizję od niektórych transakcji. Ponadto możesz również otrzymać darmowe Bitcoiny.

 Oferty LUNO 11.11

Czy chcesz zacząć zarabiać więcej, handlując swoim ulubionym krypto? Wróć na LUNO 11 listopada, w dniu, w którym cały świat świętuje Wyprzedaż Dnia Singla, znaną również jako Double 11, a otrzymasz niesamowite zniżki na niektóre kryptowaluty.

 Oferty LUNO na Cyberponiedziałek

Skorzystaj z ofert Cyberponiedziałku na LUNO. Zapisz termin i ciesz się korzyściami i wspaniałymi ofertami. Jeśli przegapiłeś oferty specjalne LUNO w poprzednich wydarzeniach sprzedażowych, teraz nadszedł czas, aby zainwestować więcej w swoją przyszłość, ponieważ w Cyberponiedziałek LUNO wita Cię zniżkami przekraczającymi 10% na konkretne produkty.

dOkazje świąteczne LUNO

Święta zbliżają się wielkimi krokami i nie mogłeś znaleźć idealnego prezentu dla uzależnionego od gier przyjaciela? Mamy idealne rozwiązanie. Wejdź na LUNO w grudniu, aby skorzystać ze świątecznych ofert i uszczęśliwić wszystkich. Otrzymasz niesamowite oferty, które mogą przynieść Tobie i Twoim bliskim kryptowalutę za darmo wraz z ogromnymi rabatami na określone usługi.

Aplikacja mobilna LUNO

Bądź na bieżąco i pobierz oficjalną aplikację LUNO z App Store lub Google Play, a będziesz gotowy do handlu w dowolnym miejscu i czasie, kiedy tylko chcesz, w zaciszu swojego domu lub podczas wykonywania prac domowych lub podczas zakupów lub na siłowni. Będziesz mieć dostęp do wpłat, wypłat i handlu 24/7 oraz korzystać z profesjonalnych funkcji handlu kryptograficznego, jak nigdy dotąd.

wymyślony.

Najpopularniejsze kryptowaluty w obrocie na LUNO

LUNO nie obsługuje wielu kryptowalut jak inne podobne firmy. Najpopularniejsze z nich, którymi możesz handlować na LUNO to: Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Chainlink, Solana, Cardano i USD Coin.

 

 

Gdzie możesz napisać swój kod polecający Luxury?

Jeśli chcesz skorzystać z dobrodziejstw kodu polecającego Luno, musisz założyć własne konto. Po utworzeniu własnego konta Luno należy przejść do strony Promocje z menu i wpisać kod w polu Wpisz kod promocyjny. Po dokładnym wpisaniu go możesz nacisnąć przycisk Zastosuj kod, aby uzyskać zniżkę. Możesz ubiegać się o zniżkę w ciągu 14 dni od dnia rejestracji w Luno.

Czy mogę przelać pieniądze do Luno z karty Mastercard/Visa?

Jeśli chcesz przelać pieniądze do Luno z karty kredytowej lub debetowej, czy to Visa, czy Mastercard, musisz najpierw połączyć swoje konto bankowe z kontem Luna. Dodaj kartę do Portfela i wypełnij pola wymaganymi informacjami, w tym pełne imię i nazwisko, numer konta bankowego, adres itp. Teraz przejdź do swojego konta Luno i wybierz Portfele na pasku menu głównego. Przejdź do opcji Wpłaty i wybierz przelew bankowy, wprowadź kwotę, którą chcesz przelać i kliknij Dalej. Pojawi się nowy ekran, na którym znajdziesz numer swojego konta bankowego i dane bankowe. Wprowadź swoje konto bankowe i dodaj Luno jako odbiorcę. Teraz możesz kontynuować następujące kroki, aby dokonać wpłaty/przelewu na swoje konto Luno.

Czy mogę przelać pieniądze do Luno z PayPal?

Niestety Luno nie oferuje możliwości przelewu pieniędzy z Twojego konta PayPal.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
14 czerwiec 2024
Luno.com Kody rabatowe

 Wskazówki, jak zaoszczędzić na opłatach LUNO

Jeśli chcesz zaoszczędzić na opłatach LUNO, zalecamy znalezienie odpowiedniego kodu kuponu, który obniży koszty opłat. Ponadto po raz kolejny Luno Ahorro przydaje się ze specjalnymi cenami opłat transakcyjnych.

Luno.com Kupony

Inne podobne sklepy