Emirates.com

Kupony rabatowe Emirates.com

Emirates jest jednym z największych linii lotniczych na świecie, a następnie wybierz, który pływa w ponad 160 miastach w ponad 80 różnych krajach. Głównym węzłem jest w Dubaju, miasto ma ponad 3600 lotów tygodniowo. Ceny są konkurencyjne, a nawet może uzyskać dalsze zniżki w przypadku korzystania z kodu rabatowego. Ponadto, wszyscy pasażerowie mogą dokonać rezerwacji online na stronie internetowej Emirates mieszkalnych i przeznaczenia samochodów w miastach do 25% zniżki.

1 Kupony i oferty

Online zapłata bilet kupiony na miejscu mogą być wykonane jako Emirates.com:

1. debetową lub kredytową: akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe VISA, MasterCard i American Express wystawione przez każdego banku w Polsce lub za granicą. Jest to najprostszy sposób płatności i otrzymuje potwierdzenie e-mail i natychmiast wystawienia biletu.

2. Lokalne Przelew: przekazanie lub pieniądze mogą zostać złożone bezpośrednio do echivaletul konta w lei, przy ladzie Raiffeisen Bank Polski w ramach płatności konto firmowe Global Collect BV. W takim przypadku należy dokonać płatności w ciągu 48 godzin od dokonania rezerwacji i potwierdzić swój bilet i odbierać wiadomości e-mail w ciągu 6 dni od daty płatności.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
16 grudzień 2019

Inne podobne sklepy

Jak ubiegać się kupon Emirates?

Jeśli wybrano nową stronę kod rabatowy Emirates.com i chcesz zastosować do zakupu biletu, oto prosty przewodnik do wykorzystania:

1. Carry wyszukiwania biletów, gdzie jest napisane "lot" i wybierz gdzie chcesz wykonywać swoją podróż.

2. Wypełnij danych osobowych i wybrać siedzeń lotniczych dostępne.

3. Na następnej stronie, gdzie jest powiedziane Zaloguj się, by uzyskać dostęp do zapisanych kartek, zapisać kartę do konta lub zapłacić gotówką + Miles dla lotów do klikania Zaloguj Emirates ku niebu i Biznesu Nagrody gdzie trzeba zarejestrować się Adret e-mail i hasło.

4. Po zalogowaniu się na swoje konto w internecie na Emirates.com pojawi się okno, w którym można zwrócić lub kompletne punkty kupon zniżki "Miles".

5. Po odpowiadające redukcji "Miles" lub kupony rabatowe można wybrać metodę płatności i wykonać loty wystawiania do miejsca docelowego.