UJAWNIENIE PARTNERA: Jeśli zdecydujesz się skorzystać z kodu promocyjnego, kuponu lub oferty promocyjnej z tej strony, możemy otrzymać prowizję od handlowca.

ZAFUL Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa

Kupony i oferty z podobnych sklepów

EMIRATES.com kod rabatowy
 1. Co oferuje EMIRATES.com
 2. Jak EMIRATES.com wysyła bilety?
 3. Jakie zniżki oferuje EMIRATES.com
 4. Metody płatności na EMIRATES.com
 5. Jak długo trwa dostawa biletów zakupionych na EMIRATES.com?
 6. Kupony rabatowe aktualnie dostępne na EMIRATES.com
 7. Obsługa klienta EMIRATES.com
 8. Korzyści z wykorzystania kuponu EMIRATES.com
 9. Jak mogę zwrócić bilet zakupiony na EMIRATES.com?
 10. Ekskluzywny kupon dla nowych kupujących na EMIRATES.com
 11. EMIRATES.com w mediach społecznościowych
 12. Maksymalna zniżka oferowana przez EMIRATES.com dla kupujących
 13. EMIRATES.com kupon na subskrypcję newslettera
 14. Linie lotnicze podobne do EMIRATES.com
 15. EMIRATES.com kupony na Czarny piątek
 16. EMIRATES.com kupony na 11.11
 17. EMIRATES.com kupony na Cyberponiedziałek
 18. EMIRATES.com kupony świąteczne
 19. Aplikacja mobilna EMIRATES.com na iPhone'a i Androida
 20. Znane miejsca docelowe, do których lata EMIRATES.com
 21. Wskazówka EMIRATES.com dotycząca oszczędzania pieniędzy
 22. Oferty specjalne i kupony na EMIRATES.com

1. Co oferuje EMIRATES.COM

EMIRATES.COM to linia lotnicza, która została założona w 1984 roku przez ministra obrony Zjednoczonych Emiratów Arabskich i członka rodziny królewskiej szejka Mohammeda Bin Rashida al Maktouma, który wraz z Sir Maurice'em postanowił założyć linię lotniczą, która wykonała swój pierwszy lot w październiku 1985 roku z wynajętym samolotem i załogą, a w 1987 roku otrzymała pierwszego Airbusa, do którego dodał 14 miejsc docelowych.

EMIRATES.COM z roku na rok wprowadzał nowe ulepszenia i był pierwszą linią lotniczą, która wdrożyła telekomunikację w Airbusie, umożliwiając swoim klientom pozostawanie w kontakcie podczas podróży. Pod koniec lat 90-tych dysponowała flotą 32 samolotów i nowymi trasami, a do tego czasu osiągnęła łącznie około 50 nowych tras.

W 2000 r. EMIRATES.COM nabywa 7 Airbusów A380, które są największymi samolotami komercyjnymi na świecie, co pozwala jej być flagową flotą na nadchodzące lata, z biegiem czasu linia lotnicza zwiększa aktywność samolotów 777, więc nadal dodaje trasy, a w 2007 r. uruchamia prywatny apartament z elementami inspirowanymi Mercedesem Benzem.

EMIRATES.COM ustanawia Światowy Rekord Guinnessa dla pierwszego lotu z największą liczbą narodowości w tym samym samolocie, z 145 narodowościami na pokładzie, wyrażając jedność i różnorodność.

EMIRATES.COM oferuje swoim klientom możliwość dokonywania rezerwacji biletów lotniczych, rezerwacji hoteli, wynajmu samochodów, wycieczek, zajęć i wakacji, parkingów lotniskowych, transferów lotniskowych i usług szoferskich.

2) W jaki sposób EMIRATES.COM wysyła bilety?

EMIRATES.COM wysyła bilety za pośrednictwem wiadomości e-mail, za pomocą której dokonano rezerwacji, po potwierdzeniu płatności.

3. Jakie zniżki oferuje EMIRATES.COM

EMIRATES.COM oferuje następujące zniżki:

50% zniżki + mile na rezerwacje dowolnej klasy.

20% zniżki w spa za okazaniem karty pokładowej

25% zniżki na posiłki za okazaniem karty pokładowej

30% zniżki na wypoczynek i czas wolny za okazaniem karty pokładowej

4. Metody płatności na stronie EMIRATES.COM

Metody płatności akceptowane na EMIRATES.COM obejmują karty kredytowe, takie jak Visa, MasterCard, Dinners Club, Bleue, a także PayPal, Alipay, UnionPay, QuickPay, Sofort, GiroPay, przelew bankowy online lub w czasie rzeczywistym za pośrednictwem Enets, Global Collect, bankowości internetowej Emirates NBD, Boleto Bancario (ten ostatni tylko w przypadku rezerwacji z Brazylii).

5) Jak długo trwa wysyłanie biletów EMIRATES.COM?

W EMIRATES.COM szacowany czas otrzymania biletu rezerwacji może wynosić od 90 minut do 48 godzin, proces ten odbywa się tylko podczas potwierdzenia płatności, które dotrze na adres e-mail.

6. Kupony rabatowe aktualnie dostępne na EMIRATES.COM

EMIRATES.COM ma obecnie dostępne następujące kupony rabatowe:

5% zniżki promocyjnej przy użyciu kodu FIRSTRED.

10% zniżki dostępnej na wybrane rezerwacje przy użyciu kodu SGUOB01

15% zniżki dostępnej w biurze przy użyciu kodu FROLYON

7. Obsługa klienta EMIRATES.COM

Obsługa klienta dostępna na EMIRATES.COM może odbywać się za pośrednictwem czatu online lub dzwoniąc pod numer 18007773999, a także pocztą za pośrednictwem formularza kontaktowego.

8. Korzyści z wykorzystania kuponu EMIRATES.COM

Korzyścią dla klienta z wykorzystania kuponu rabatowego podczas płacenia za rezerwację za pośrednictwem EMIRATES.COM jest możliwość zadowolenia klienta poprzez zaoszczędzenie pieniędzy podczas korzystania z lotu.

9 Jak mogę zwrócić bilet lotniczy zakupiony na EMIRATES.COM?

W EMIRATES.COM można dokonać anulowania rezerwacji na różne sposoby, jednym z nich jest kontakt z obsługą klienta, a także z platformy internetowej z Zarządzaj rezerwacją, która musi zawierać imię i nazwisko oraz numer referencyjny, anulowanie rezerwacji może generować dodatkowe opłaty.

10. Ekskluzywny kupon dla nowych nabywców w EMIRATES.COM

W EMIRATES.COM nowi nabywcy mogą skorzystać i cieszyć się dokonywaniem rezerwacji, korzystając ze wszystkich promocji dostępnych w momencie generowania płatności.

11. EMIRATES.COM w sieciach społecznościowych

Klienci EMIRATES.COM mogą znaleźć w swoich sieciach społecznościowych wszystko, co dotyczy jakości świadczonych usług, a także dostępnych tras i miejsc docelowych, a także wszystkie promocje, oferty i rabaty, a także kupony, które można wykorzystać do wcześniejszej rezerwacji.

X (Twitter)
Facebook
Instagram
YouTube

12. Maksymalna zniżka oferowana przez EMIRATES.COM dla kupujących

Jako maksymalny rabat dostępny na EMIRATES.COM klienci mogą znaleźć do 50% rabatu, a także oferty dostępne do zbierania mil.

13. EMIRATES.COM kupon na subskrypcję biuletynu

Dla tych, którzy subskrybują biuletyn EMIRATES.COM, klienci mogą być na bieżąco z ich ekskluzywnymi ofertami i rabatami dzięki powiadomieniom biuletynu, a także ich trasom i sposobom gromadzenia mil.

14. Podobne sklepy EMIRATES.COM

Wśród wielu dostępnych sklepów, które oferują usługi podobne do tych dostępnych na EMIRATES.COM, klienci mogą odwiedzić inne podobne sklepy, w których mogą znaleźć inne oferty i rabaty, niektóre z tych sklepów to Flydubai.com, Etihad.com, Qatarairways.com, Airarabia.com.

15. EMIRATES.COM kupony na Czarny piątek

W EMIRATES.COM klienci mogą znaleźć wśród swoich świąt sprzedaży oferowane zniżki na Czarny piątek, które są dostępne w czwarty piątek listopada w tym dniu są dostępne bardzo dobre oferty i rabaty, które pozwalają klientom zarezerwować, ponieważ oferty te mogą sięgać nawet 70%, a także kupony do 10%, aby odbyć wycieczki do egzotycznych i rajskich miejsc.

16. EMIRATES.COM kupony na 11/11

W listopadzie kolejnym z dostępnych rabatów są rabaty 11.11 i na tę datę EMIRATES.COM oferuje swoim klientom najlepszy sposób na zaoszczędzenie dzięki różnym opcjom promocji, przedstawiając kartę pokładową między innymi na gastronomię, spa, wypoczynek, a także rabaty dostępne na rezerwacje biletów lotniczych do 60% i dodatkowe kupony w wysokości 15%.

17. EMIRATES.COM Kupony na Cyberponiedziałek

Najlepsze rabaty oferowane w ciągu roku przez linie lotnicze EMIRATES.COM odpowiadają rabatom w Cyberponiedziałek, które mają miejsce w poniedziałek po Czarnym Piątku, w tym dniu najlepsze rabaty udzielane są na rezerwacje dokonywane online, ponieważ mogą one uzyskać rabaty do 75%, z dodatkowymi kuponami, które sięgają do 20%, aby latanie było prawdziwą przyjemnością do najlepszych miejsc docelowych.

18. Kupony świąteczne EMIRATES.COM

EMIRATES.COM oferuje swoim klientom najlepszy sposób, aby latać, aby cieszyć się świętami Bożego Narodzenia jako rodzina i na te daty znajomości EMIRATES.COM zniżki są dostępne dla każdego miejsca docelowego z 50% specjalną, oprócz kuponu rabatowego w wysokości 5%.

19. Aplikacja mobilna EMIRATES.COM na iPhone'a i Androida

EMIRATES.COM posiada aplikację mobilną dostępną na Androida i iPhone'a, z której można dokonywać rezerwacji i zarządzać nimi.

20. Znane miejsca docelowe obsługiwane przez EMIRATES.COM

Wśród najbardziej znanych miejsc docelowych, w których działa EMIRATES.com są:

Abidżan
Addis Abeba
Amman
Amsterdam
Ateny
Auckland
Bali
Bangkok
Barcelona
Bolonia
Bombaj
Boston
Budapeszt
Buenos Aires
Casablanca
Ho Chi Minh
Meksyk
Delhi
Dubaj
Kair
Stambuł
Hanoi
Hongkong
Houston
Kuala Lumpus
Lizbona
Londyn
Luanda
Madryt
Malta
Melbourne
Montreal
Nowy Jork
Osaka
Oslo
Paryż
Pekin
Praga
Rio de Janeiro
San Francisco
Sankt Petersburg
São Paulo
Seul
Singapur
Sydney
Tajpej
Tel Awiw
Tokio
Toronto
Dżakarta

 

Gdzie wpisać kupon rabatowy na EMIRATES.COM?

W serwisie EMIRATES.COM kupon rabatowy można wpisać podczas dokonywania płatności za rezerwację w przeznaczonym do tego polu.

Czy mogę zapłacić na EMIRATES.COM za pomocą PayPal?

EMIRATES.COM akceptuje płatności za rezerwacje za pośrednictwem platformy PayPal.

Czy EMIRATES.COM oferuje bezpłatną wysyłkę?

W EMIRATES.COM wysłanie biletu jest bezpłatne, ponieważ jest on dostarczany online, tj. jest wysyłany na adres e-mail, za pomocą którego dokonano rezerwacji.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2023

22. Specjalne promocje i kupony na EMIRATES.COM

Klienci EMIRATES.COM mogą znaleźć specjalne oferty promocyjne i specjalne kupony dostępne dla różnych miejsc docelowych, a także cieszyć się lotem, gastronomią, dniami spa, a także zabawą.

Inne podobne sklepy